Hra Nintendo SWITCH Big Brain Academy: Brain vs Brain (NSS065)

výpredaj
Výrobca: Nintendo , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: NINNSS065

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: NINTENDO
Odporúčaný vek: 7 rokov
Typ hry: spoločenská
Typ hry: detská
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Dátum vydania: 03.12.2021
Značky: Nintendo

Zistiť dostupnosť

Big Brain Academy: Brain vs BrainBig Brain Academy: Brain vs Brain, Nintendo Switch


Pridajte sa k sérii zábavných aktivít, ktoré potrápia vaše mozgové závity a zistite, ako vám to páli v logickej párty hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain na inovatívne konzolu Nintendo Switch! Zahrajte si celý rad minihier, medzi ktoré patrí zapamätanie si série čísel, identifikácia pozvoľna sa na obrazovke objavujúceho zvieraťa, znalostné kvízy alebo sa pustite do tréningu v zábavných a rýchlych aktivitách.


Zápasy až pre 4 hráčov


Zistite, komu to vo vašej rodine alebo medzi priateľmi najviac páli v kompetitívnom režime až pre 4 hráčov. Vašou úlohou bude dosiahnuť čo najvyššie skóre a tým určiť víťaza. Hráči navyše môžu hrať spoločne nezávisle od veku vďaka možnosti prispôsobiteľnej obťažnosti, takže dieťa sa môže napríklad pustiť do bitky proti dospelému a hra otázky úmerne prispôsobí všetkým hráčom. A ak je vaše dieťa obzvlášť nadané, schválne mu skúste pustiť obťažnosť pre dospelých a uvidíte, možno vás nakoniec porazí aj tak :).

Big Brain Academy: Brain vs Brain


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Zábavná logická spoločenská hra, ktorá potrénuje vaše mozgové závity
  • Kompetitívny režim až pre 4 hráčov
  • Hneď niekoľko mozog rozvíjajúcich aktivít, medzi ktoré patrí zapamätanie si série čísel, identifikácia objavujúceho sa zvieraťa, vedomostné kvízy a množstvo ďalších rýchlych a zábavných činností
  • Online režim Ghost Clash, ktorý vám umožní súperiť s dátami užívateľov z celého sveta
  • Prispôsobiteľná obťažnosť, takže sa deti môžu hrať s dospelými
  • Kompatibilná s režimami TV, tabletop a handheld

 


Precvičte si svoju pamäť a dôvtip zábavným spôsobom v hre Big Brain Academy: Brain vs Brain. Hrajte sami alebo naskočte do kompetitívneho módu až pre 4 hráčov s prispôsobiteľnou obtiažnosťou, ktorá umožní hrať deťom s dospelými. Nech zvíťazí ten najmúdrejší!

 


Big Brain Academy: Brain vs Brain

 

Zábavný tréning mozgových závitov

Pokúste sa uspieť v zábavnom teste a získajte vlastné Big Brain Brawn skóre. Vylepšite svoj skill a rýchlosť precvičovaním rozličných aktivít. Samozrejme sa tiež budete môcť pripravovať na ďalšiu bitku v hre viacerých hráčov alebo si porovnať dosiahnuté skóre s priateľmi a rodinou. Odomknite množstvo oblečenia a doplnkov pre vášho herného avatara – od mačacieho plášťa po kostým kukurice! Tak sa bavte a pri tom rozvíjajte mozgovú kapacitu.


 


Big Brain Academy: Brain vs Brain

Kompatibilná s niekoľkými režimami hrania

Hra je kompatibilná s hneď niekoľkými hernými režimami konzoly Nintendo Switch – TV, tabletop a handheld. Vy si tak budete môcť vziať vašu obľúbenú logickú hru všade so sebou alebo si závity precvičovať na veľkej obrazovke televízora – či už sami, s rodinou, alebo so svojimi priateľmi počas párty.


 


Big Brain Academy: Brain vs Brain

 

Ghost Clash režim

Chcete sa porovnať s ostatnými Brainiakmi z celého sveta? Vyskúšajte režim Ghost Clash, ktorý vám umožní zmerať sily s dátami ostatných užívateľov. Budete mať na výber zo všetkých online hráčov, priateľov vo friendliste alebo členov rodiny, ktorí majú používateľské profily na rovnakej konzole. Okrem Ghost Clash budete môcť zistiť, ako na tom ste aj prostredníctvom integrovaného systému rebríčkov.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber NSS065
Ďalšie parametre
Nintendo Switch
Typ hry spoločenská, detská
Vydavateľ NINTENDO
anglická
Odporúčaný vek 7 rokov
Dátum vydania 03.12.2021
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.1 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 17.1 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací