Hra Milestone Nintendo Switch Moto GP 22 (8057168505399)

Výrobca: Milestone , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: MLS8057168505399

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: Milestone
Odporúčaný vek: 3 roky
Typ hry: preteky
Typ hry: motorky
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Dátum vydania: 21.04.2022
Značky: Milestone

Zistiť dostupnosť

MotoGP 22MotoGP 22, Nintendo Switch


Naštartujte svoju závodnú motorku a vydajte sa zažiť doposiaľ najpodmanivejší a najautentickejší zážitok motocyklových pretekov s hrou MotoGP 22. Vydajte sa na okruh, kde sa budete musieť popasovať s krivolakými zákrutami, konkurenčnými jazdcami, ale predovšetkým premenlivými podmienkami, ktoré na vás môžu na tratiach čakať. Keď k tomu pridáte možnosť vkĺznuť do kože jedného z najslávnejších jazdcov tohto športu alebo nový herný mód, verne prevádzajúci na herné obrazovky ikonickú sezónu 2009, dôjde vám, že na vás čaká poriadna adrenalínom nasiaknutá zábava.


Celý svet MotoGP na dosah vašich jazdeckých rukavíc


Každý závod v MotoGP 22 ponúka neuveriteľnú nálož adrenalínu a ikonické závodné momenty v neuveriteľných rýchlostiach. Čaká na vás 120 pretekárov, viac ako 20 oficiálnych závodných okruhov a taktiež všetky závodné triedy – od Moto 3, cez Moto 2, až po šampionát MotoGP, kde sa rozhodne o tom, kto sa stane dvojstopovým majstrom!

MotoGP 22


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ďalšie pokračovanie obľúbenej závodnej série MotoGP
  • Viac ako 20 oficiálnych okruhov, 120 pretekárov a dokonalá atmosféra, podobná skutočnosti
  • Výukový systém MotoGP Academy, ktorý z vás urobí elitných jazdcov
  • Prepracovaný režim manažérskej kariéry
  • Viac ako 70 historických šampiónov, s ktorými sa môžete pretekať
  • Herný mód Season 2009, predstavujúci klasických jazdcov, medzi ktorých patrí Rossi, Lorenzo, Stoner a Pedrosa
  • Multiplayer s funkciou cross-play medzi konzolami rovnakej značky 
  • Rozmanité poveternostné podmienky a reálne správanie motoriek v závislosti na jednotlivých štatistikách vrátane gravitačných síl

 


Ďalšie pokračovanie obľúbenej závodnej série MotoGP, ktoré prináša najrealistickejší zážitok z motocyklových zápolení. V ultra realistickej grafike, s viac ako 120 jazdcami a 20 závodnými okruhmi, manažérskym režimom a herným módom Season 2009, ktorý predstaví klasických jazdcov a umožní vám znovu prežiť osudové okamihy ich vrcholovej kariéry.

 


MotoGP 22

 

Staňte sa elitným jazdcom – štýlovo

Kým začnete porážať všetkých svojich sokov na jednej z perfektne vymodelovaných tratí, pustite sa do základu prepracovaného tutoriálu, ktorý vám ukáže všetky tipy a triky, ktoré budete musieť ako elitný jazdec MotoGP perfektne poznať a ovládať. A pokiaľ budete chcieť jednoducho pilovať to, čo už poznáte, aj tu máme dobrú správu! Svoje brány otvára nové výukové stredisko MotoGP Academy, ktoré zo začiatočníkov i mierne pokročilých rýchlo urobí majstrami svojho remesla.

 


 


MotoGP 22

Aj manažérska práca od stola je dôležitá

V rámci MotoGP 22 sa vracia aj režim manažérskej kariéry, ktorý bol vylepšený a tiež rozšírený, v rámci ktorého si budete môcť vytvoriť svoj vlastný tím alebo sa pridať k už existujúcemu a vybrať si svojich spolupracovníkov alebo pomôcť s návrhom motorky. Rovnako sa pustíte aj do nižších súťaží Moto 2 a Moto 3, kde vytvoríte juniorský tím, najmete tímového manažéra, technického riaditeľa a jazdca, ktorý sa bude snažiť dostať až do samotného šampionátu MotoGP.


 


MotoGP 22

Vytvorte si jazdca presne podľa vašich požiadaviek

Ponorte sa do toho doposiaľ najrealistickejšieho a najpodmanivejšieho zážitku s MotoGP! Každý detail bol spracovaný s láskou k motošportu – od tvárí všetkých pretekárskych hrdinov až po štylizáciu oficiálnych boxov. Vytvorte si vlastný svet vo videohre MotoGP a pretekajte ešte štýlovejšie vďaka 5 výkonným grafickým editorom, s ktorými si budete môcť prispôsobiť každý aspekt hry od farieb motocyklov až po kombinézy pretekárov.


 


MotoGP 22

 

Zábavný multiplayer s funkciou cross-play

Ponorte sa do zábavných a nervy trhajúcich pretekov proti skutočným jazdcom vo vyšperkovanom online režime, ktorý navyše umožní zabojovať proti majiteľom starších konzol v rámci jednotlivých platforiem. Proti sebe sa tak napríklad môžu stretnúť majitelia hry na PlayStation 4 a PlayStation 5 či Xbox One a Xbox Series X|S.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 8057168505399
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Nintendo Switch
Typ hry preteky, motorky
Vydavateľ Milestone
Lokalizácia anglická
3 roky
Dátum vydania 21.04.2022
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.1 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 17.2 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací