Hra EA Xbox Series X FIFA 22 (EAX420620)

Výrobca: EA , Kategória: Pre Xbox One
Kód tovaru: EAGEAX420620

Typ elektronickej licencie: StandardProduct
Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: EA
Odporúčaný vek: 3 roky
Typ hry: pre dvoch
Typ hry: multiplayer
Typ hry: detská
Typ hry: športová

Zistiť dostupnosť

FIFA 22FIFA 22, Xbox Series X


Ďalší ročník, ďalší vylepšený futbalový zážitok. Vybehnite v hre FIFA 22 na trávnaté ihrisko celého sveta a ukážte mu, ako sa jeho najobľúbenejšia loptová hra hrá. Čaká na vás poriadna porcia zmien a to predovšetkým v hrateľnosti vďaka niekoľkým úplne prepracovaným mechanikám a reálnou fyzikou lopty, ktorá sa inšpirovala v dátach z reálneho sveta. Berie do úvahy aj také drobnosti, ako odpor či trenie vzduchu, takže prihrávky, strely, hlavičky a výkopy budú zodpovedať svojim skutočným predlohám.


Okrem režimu Kariéra pre jedného hráča sa vracia aj online režim vrátane obľúbeného FIFA Ultimate Team, ktorý vám umožní vybudovať si vysnívané družstvo a zmerať sily s ostatnými hráčmi. Vyberajte z tisícov futbalistov a množstva spôsobov, akými si upraviť klub na ihrisku aj mimo neho. Čakajú na vás mnohé režimy – od sólového hrania Squad Battles cez kooperatívne zápasy, Online či Division Rivals alebo zápolenie s tými najlepšími v ultimátnom FUT Champions.


Prepracovaný systém gólmanov aj šprintérov


Niektoré prvky herného systému boli úplne prepracované, čo zásadným spôsobom ovplyvní ako dianie na ihrisku, tak vašu taktiku. Správanie brankárov prináša novú úroveň inteligencie na bránkovej čiare, takže lepšie zastavujú strely a lepšie čítajú hru vyplývajúcu z vášho pohybu tak, aby realisticky vyobrazili bleskové reflexy a rozhodovanie skutočných profesionálnych gólmanov. Vylepšenia sa dočkala aj fyzika lopty a pribudla mechanika výbušný šprint, ktorá vám umožní mať presnejšiu kontrolu nad zrýchlením jednotlivých hráčov pri útoku aj obrane.

FIFA 22


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ďalší ročník najúspešnejšieho futbalového simulátoru
  • Prepracovaný herný systém s inteligentnejším správaním brankárov
  • Využitie strojového učenia a technológie Motion Capture k vytvoreniu až 4 000 nových animácií
  • Kampaň pre jedného hráča, režim viacerých hráčov aj najobľúbenejší režim FIFA Ultimate Team
  • Režim VOLTA FOOTBALL opäť prináša futbal na pouličných ihriskách
  • Hra maximálne blízka realite s viac ako 17 000 hráči zo 700+ tímov na 90+ štadiónoch

 


FIFA 22 – najnovší ročník najúspešnejšieho futbalového simulátoru je tu. Ovládnite ihrisko s rozšíreným režimom Kariéra, návratom obľúbeného režimu VOLTA FOOTBALL a množstvom vylepšení vrátane inteligencie gólmanov a novej mechaniky šprintu.

 


FIFA 22

 

Vyberte si svojho futbalistu v režime Kariéra

Prežite svoje futbalové sny v režime Kariéra. Vytvorte si svoj klub a z kandidáta na zostup, ktorý sa nachádza nad priepasťou, vybudujte svojou usilovnosťou a schopnosťami úspešný mančaft s množstvom trofejí. Prepracovaný a značne vylepšený režim potom ponúkne viac spôsobov postupu a možností počas futbalovej cesty vášho hráča a celého klubu.


 


FIFA 22

Režim VOLTA nesmie chýbať

Späť a s nutnou dávkou futbalovej elegancie sa vracia aj režim VOLTA FOOTBAL, prinášajúci ďalšie spôsoby vyjadrenia a prepojenie so svojím tímom na pouličných futbalových ihriskách celého sveta. Pretože práve na ulici sa často rodia tie najväčšie legendy.


 


FIFA 22

Bezkonkurenčná autentickosť

FIFA 22 posúva herné spracovanie futbalovej atmosféry na úplne novú úroveň. Užite si hru maximálne blízku realite s viac ako 17 000 hráčmi zo 700+ tímov na 90 štadiónoch. S 30 súťažami je FIFA 22 jediným futbalovým simulátorom, v ktorom si môžete zahrať kultové súťaže UEFA Champions League, UEFA Europa League a Conference League, Premier League, Bundesligu a veľa ďalších.


 


FIFA 22

Oslávte legendy v edícií Hrdinov FUT

Vybudujte si vysnívané družstvo a zmerajte sily s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA – Ultimate Team. K vášmu tímu sa potom budú môcť pripojiť niektorí z najpamätnejších futbalistov a ponúknuť nové možnosti jeho budovania so šancou pripomenúť si nostalgické okamihy, vďaka ktorým sa z daných futbalistov stali obľúbenci fanúšikov a skutočné legendy.


 


FIFA 22

 

Postarajte sa o svoj klub

S novými možnosťami prispôsobenia klubu budete vyčnievať na trávnikoch aj tribúnach. Systém vám umožní získať plnú kontrolu nad vývojom svojho virtuálneho zverenca a efektívnejšie sociálne prvky sa zase postarajú o to, že rýchlejšie nájdete ďalší zápas. Pripravte sa poskladať tím snov a ovládnuť novú sezónu v online režime hry 11 na 11.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber EAX420620
Ďalšie parametre
Xbox Series
Typ hry športová, pre dvoch, multiplayer , detská
Vydavateľ EA
anglická
Odporúčaný vek 3 roky
Dátum vydania 01.10.2021
StandardProduct
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hĺbka výrobku 0.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.2 cm
Výška balenia 1.3 cm
Hĺbka balenia 13.5 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací