Hra EA PlayStation 5 FIFA 23 (EAP520621)

Výrobca: EA , Kategória: Pre PlayStation
Kód tovaru: EAGEAP520621

Typ elektronickej licencie: StandardProduct
Lokalizácia: české titulky
Vydavateľ: EA
Odporúčaný vek: 3 roky
Typ hry: pre dvoch
Typ hry: multiplayer
Typ hry: detská
Typ hry: športová

Zistiť dostupnosť

FIFA 23FIFA 23, PlayStation 5


Úplne nový ročník – úplne nový vylepšený futbalový zážitok. Vybehnite v hre FIFA 23 na trávnaté ihriská celého sveta a ukážte im, ako sa ich najobľúbenejšia loptová hra hrá. Čaká na vás poriadna porcia zmien, a to predovšetkým v hrateľnosti vďaka niekoľkým úplne prepracovaným mechanikám a reálnej fyzike lopty, ktorá sa inšpirovala v dátach z reálneho sveta. Berie do úvahy aj také drobnosti, ako sú odpor či trenie vzduchu, takže prihrávky, strely, hlavičky a výkopy budú zodpovedať svojim skutočným predlohám.


Okrem režimu Kariéra pre jedného hráča sa, samozrejme, vracajú aj online režimy vrátane obľúbeného FIFA Ultimate Team, ktorý vám umožní vybudovať si vysnívané družstvo a zmerať sily s ostatnými hráčmi. Vyberajte z tisícov futbalistov a nespočetných spôsobov, akými si upraviť klub na ihrisku aj mimo neho. Čakajú na vás mnohé režimy od sólového hrania Squad Battles cez kooperatívne zápasy, Online či Division Rivals až po zápolenie s tými najlepšími v ultimátnom FUT Champions.


Vylepšený kinetický systém zvýši uveriteľnosť


Niektoré prvky herného systému boli úplne prepracované, čo zásadným spôsobom ovplyvní dianie na ihrisku aj vašu taktiku. Správanie brankárov sa mení s kinetickým systémom, ktorý sa predstaví v okamihoch, keď brankári vyskakujú na centrá proti útočiacim súperom. Vylepšenia sa opätovne dočkal aj systém akcelerácie či fyzika lopty, pričom späť je obľúbená mechanika výbušný šprint, ktorý vám umožní mať presnejšiu kontrolu nad zrýchlením jednotlivých hráčov pri útoku aj obrane.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ďalší ročník najúspešnejšieho futbalového simulátora sveta
  • Prepracovaný herný systém s inteligentnejším správaním brankárov
  • Vôbec prvýkrát v histórii sa v hre objavia ženské kluby
  • Kampaň pre jedného hráča, režim viacerých hráčov aj najobľúbenejší mód FIFA Ultimate Team
  • Režim VOLTA FOOTBALL opäť prináša futbal na pouličných ihriskách
  • Hra maximálne blízka realite s viac ako 19 000 hráčmi zo 700+ tímov na 100+ štadiónoch
  • Podpora hrania naprieč platformami v režime FUT 1 proti 1

 


FIFA 23 – najnovší ročník najúspešnejšieho futbalového simulátora je tu. Ovládnite najvyššiu súťaž ako hráč alebo tréner v režime Kariéra, zahrajte si pouličný futbal vo VOLTA FOOTBALL a posuňte zážitok z hry na novú úroveň s množstvom vylepšení v hrateľnosti a vizuálnej kvalite.

 


FIFA 23

Vypiplajte si svojho futbalistu v režime Kariéra

Prežite svoje futbalové sny v režime Kariéra. Vytvorte si svoj klub a z kandidáta na zostup, ktorý sa nachádza nad priepasťou, vybudujte svojou usilovnosťou a schopnosťami úspešný mančaft s množstvom trofejí. Prepracovaný a nutne vylepšený režim potom ponúkne viac spôsobov postupu a možností počas futbalovej cesty vášho hráča a celého klubu. Získavajte body tréningom a hraním zápasov a potom ich využite na vylepšenie vlastností vášho zverenca. Režim kariéra hry FIFA 23 ponúka najautentickejší zážitok v celej histórii série.


 


FIFA 23

S loptou do ulíc v režime VOLTA FOOTBALL

Späť a s nutnou dávkou futbalovej elegancie sa vracia aj režim VOLTA FOOTBAL, prinášajúci ďalšie spôsoby vyjadrenia a prepojenia so svojím tímom na pouličných futbalových ihriskách celého sveta. Svoju techniku si ďalej budete môcť overiť v rámci od minula nutne vylepšených turnajov Arcade – súťaží, ponúkajúcich ďalšie spôsoby online hrania.


 


FIFA 23

Fascinujúca miera autentickosti

FIFA 23 posúva herné spracovanie futbalovej atmosféry na úplne novú úroveň. Užite si hru maximálne blízku realite s viac ako 19 000 hráčmi zo 700+ tímov na 100+ štadiónoch. S viac ako 30 súťažami je FIFA 23 jediným futbalovým simulátorom, v ktorom si môžete zahrať kultové súťaže UEFA Champions League, UEFA Europa League a Conference League, Premier League, Bundesligu a mnoho ďalších.


 


FIFA 23

Oslávte ikony športu v edícii Hrdinovia FUT

Vybudujte si vysnívané družstvo a zmerajte sily s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA – Ultimate Team. K vášmu tímu sa potom budú môcť pripojiť niektorí z najpamätnejších futbalistov a ponúknuť nové možnosti jeho budovania so šancou pripomenúť si nostalgické okamihy, vďaka ktorým sa z daných futbalistov stali obľúbenci fanúšikov a skutočné legendy.


 


FIFA 23

 

Ženské kluby? K dispozícii!

Po rokoch čakania sa fanúšikovia aj fanúšičky konečne dočkali a budú si môcť vôbec po prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA zahrať za ženské kluby. Už od vydania budú k dispozícii Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema. A vďaka vylepšenej technológii Motion Capture, špeciálne nakonfigurovanej na zachytávanie pohybu ženského tela, môžete zabudnúť na doskové pohyby, ktoré by boli spôsobené jednoduchým prevodom modelu z mužských hráčov na ženské. Vo FIFA 23 vás tak bude čakať úplne autentický pohyb všetkých hráčok na ihrisku.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber EAP520621
Ďalšie parametre
PlayStation 5
Typ hry športová, pre dvoch, multiplayer , detská
Vydavateľ EA
české titulky
Odporúčaný vek 3 roky
Dátum vydania 30.09.2022
StandardProduct
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.0 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 17.2 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu