Hra CD Projekt Xbox One Cyberpunk 2077

Výrobca: CD Projekt , Kategória: Pre Xbox One
Kód tovaru: CDPCYBERPUNKXONE

Lokalizácia: České titulky
Vydavateľ: CD PROJEKT
Odporúčaný vek: 18 rokov
Typ hry: akčná
Typ hry: RPG
Pre hernú konzolu: Xbox One
Dátum vydania: 17.9.2020
Značky: CD Projekt

Zistiť dostupnosť

Cyberpunk


Cyberpunk 2077


Svet je zničený a už nikdy nebude taký, ako predtým. A kto sa prispôsobí najlepšie, ten bude víťaz. Mesto riadia pouličné gangy, technologickí zločinci a najrôznejšie kriminálne živly. Všade narazíte na dekadenciu a násilie a vo vzduchu ucítite zločin a pop kultúru. Aj preto vznikla postava Cyberpunk. A tou sa v hre Cyberpunk 2077 môžete stať vy.


Cyberpunk – čo to je?


To ste vy. Pod názvom Cyberpunk sa skrýva neslávne preslávené slovné spojenie mestský žoldnier. A ako o nich vieme, tí sú za odplatu schopní splniť takmer akúkoľvek úlohu. Tzv. "konkurencia" však nikdy nespí, a tak je na vás, aby ste celej metropole Night City dokázali, že práve vy ste ten najväčší kápo. Za získané odmeny svoju postavu môžete neustále zdokonaľovať, a to prostredníctvom kybernetických gadgetov.


Nevšedný život v metropole


Ocitnete sa vo svete budúcnosti, kde slovo futurizmus naberá úplne nových rozmerov. V metropole Night City nájdete najrôznejšie interakcie s okolím a nadchne vás tamojšie skoro až dychberúce prostredie. Sami uvidíte, čo za bytosti a predmety tam stretnete. Jedno je isté: prechádzka ružovým sadom to určite nebude.


Implantát nesmrteľnosti


Keď v hre Cyberpunk 2077 splníte tie ľahšie úlohy, čaká na vás jeden, pri ktorom sa poriadne zapotíte. Konkrétne ide o implantát nesmrteľnosti. Nebudete však jediní, kto bude mať za úlohu ho získať. Situácia si bude žiadať presnú streľbu, čuch na to byť v správnom čase na správnom mieste, tiché presuny, ale aj umenie improvizácie.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Xbox One
Typ hry akčná, RPG
Vydavateľ CD PROJEKT
Lokalizácia České titulky
18 rokov
Dátum vydania 17.9.2020
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.6 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 13.8 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací