Hra Bethesda Nintendo SWITCH Doom Eternal (Code in a box) (5055856430889)

Výrobca: Bethesda , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: BHD5055856430889

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: BETHESDA
Odporúčaný vek: 18 rokov
Typ hry: akčná
Typ hry: bojová
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Dátum vydania: 17.03.2023
Značky: Bethesda

Zistiť dostupnosť

DOOM Eternal Nintendo Switch DOOM Eternal (Code in a box), Nintendo Switch


Doom Slayer sa vracia splniť svoju úlohu a pekelné hordy sa znova budú triasť strachom. Naskočte do frenetickej akcie plnej režnej muziky v DOOM Eternal – priamom pokračovaní cenami ovenčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažite ultimátnu kombináciu rýchlosti a sily, zatiaľ čo si budete nekompromisne raziť cestu naprieč dimenziami s využitím nového súbojového systému.


Viac spôsobov likvidácie – viac zábavy


Uvoľnite svoju vnútornú zdrvujúcu silu. Vo svojom spravodlivom boji proti démonom budete môcť využiť vylepšenú výstroj a nový arzenál zbraní, ako je ramenný plameňomet, vysúvací zápästný čepeľ a tiež vylepšené možnosti pohybu vrátane schopnosti Dash, ktorá vám umožní rýchlo uniknúť hroziacemu nebezpečenstvu, alebo sa, naopak, rýchlo priblížiť k svojim nepriateľom. S touto parádnou výzbrojou sa stanete smrtiacim strojom, ktorý bude naháňať strach aj tomu najkrvilačnejšiemu démonovi.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Strieľačka z prvej osoby
  • Pokračovanie parádneho rebootu DOOM z roku 2016
  • Vkĺznite znovu do brnenia Doom Slayera a zatočte s démonickými hordami v adrenalínom našliapanej príbehovej kampani
  • Zlikvidujte svojich nepriateľov brutálnymi finišérmi a zdrvujúcim arzenálom smrtiacich zbraní vrátane ramenného plameňometu, zápästného ostria a schopnosťami rýchleho pohybu
  • Pokochajte sa novými dizajnami nepriateľov, inšpirovanými starostlivo vymodelovanými v engine id Tech 7
  • Prežite DOOM Eternal z inej perspektívy v asymetrickom režime BATTLEMODE, keď dvaja hráči hrajú za démonov a pokúsia sa zlikvidovať Slayera
  • Vezmite si z padlých nepriateľov, čo potrebujete – extra zdravie, zbroj či náboje v závislosti od toho, akú ranu z milosti im dáte
  • Vyskúšajte si vylepšenú, arkádovejšiu hrateľnosť, ktorá dá spomenúť na pôvodné diely série

 


Keď sa v pokračovaní parádnej akcie DOOM s podtitulom Eternal pekelnej armády vyhrnú ovládnuť krajinu, ľudská civilizácia sa ocitne na pokraji zničenia. Jedinou jej nádejou ste vy – Doom Slayer, ktorý má trhanie démonov na kusy v popise práce. Spoľahnite sa na arzenál brutálnych zbraní a zasajte strach do sŕdc nepriateľov – pretože jediné, čoho sa boja... ste vy.

 


DOOM Eternal Nintendo Switch

 

Ukáže to pekelníkom – vo veľkom štýle

Pokiaľ si spomínate na pôvodný reboot série DOOM, máte veľmi dobrú predstavu, v akých rýchlostiach sa DOOM Eternal bude odohrávať. K tomu však pričítajte nielen nové a rýchlejšie možnosti pohybu hlavného hrdinu. ale aj celkovo arkádovejší štýl, keďže aj jednotlivé dizajny nepriateľov sa od pôvodného hororového vyznenia presunuli bližšie k vzhľadom z pôvodných hier 90. rokov. Rovnako jednotlivé mapy a arény sú oveľa farebnejšie a grafické efekty štylizovanejšie, čo vo výsledku z pokračovania vytvorí zážitok, ktorý sa bude hrať podobne, ale nie rovnako.


 


DOOM Eternal Nintendo Switch

Privítajte starých známych

Nebol by to DOOM, keby sa neobjavili ikonické monštrá, splodené zo všetkých kútov pekelnej dimenzie. Na obsah hlavnej vašich zbraní tak čakajú klasickí predstavitelia série Arch-vile, Mancubus, Baron of Hell, Pain Elemental, Revenant, Cacodemon, Hell Knight a mnoho ďalších. Vďaka využitiu najnovšieho grafického enginu id Tech 7 navyše budú vyzerať tak živo ako nikdy predtým.


 


DOOM Eternal Nintendo Switch

 

Pokúste sa poraziť Slayera – alebo od neho dostať nakladačku

Hra DOOM Eternal na konzolu Nintendo Switch obsahuje aj asymetrický multiplayerový režim 2 vs 1 zvaný BATTLEMODE, v ktorom si to medzi sebou rozdajú po zuby ozbrojený Doom Slayer a dvojica aj hráči ovládaných démonov. Z lovca tak na chvíľku bude lovený, pričom víťazom sa stane ten, kto dokáže zlikvidovať druhú stranu v režime BO5. Ale ak si démoni budú myslieť, že to majú vo vrecku, Doom Slayer ich so svojím rýchlym pohybom a silnými zbraňami rýchlo vyvedie z omylu.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 5055856430889
Ďalšie parametre
Nintendo Switch
Typ hry akčná, bojová
Vydavateľ BETHESDA
anglická
Odporúčaný vek 18 rokov
Dátum vydania 17.03.2023
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hĺbka výrobku 0.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.1 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 17.3 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací