Hra Bandai Namco Games PlayStation 4 Ni no Kuni: Wrath Of The White Witch Remastered (3391892004212)

Výrobca: Bandai Namco Games , Kategória: Pre PlayStation 4
Kód tovaru: BNG3391892004212

Hra PS4 PS4 Pro

Zistiť dostupnosť

Ni no Kuni: Wrath Of The White Witch Remastered


Zábavné hry nemusia byť nutne plné krvi a násilia. Ni no Kuni: Wrath Of The White Witch je ideálna voľba pre pohodové popoludnie pre celú rodinu. Hra je určená pre deti už od siedmich rokov a užijú si ju všetci majitelia hernej konzole PlayStation 4. Radí sa do dobrodružného RPG žánru a má anglickú lokalizáciu. Ide o prepracovanú verziu obľúbenej hry s klasickým príbehom boja dobra proti zlu. Vydajte sa aj vy na túto dobrodružnú cestu a ukážte, že sa vo vás skrývajú schopnosti, ktoré svet nevidel.


Pokročilá grafika


Hra rozpráva magický príbeh o láske a nádeji. Staňte sa hrdinom, ktorý sa po tragickej nehode zúfalo snaží vrátiť život svojej matke. Pri svojich snahách sa vydáte na cestu nádherným svetom plným prepracovanej grafiky. Stretnete sa s radom dobrých priateľov, ale budete sa musieť zápasiť aj s nebezpečnými nepriateľmi. K navodeniu tej správnej atmosféry prispeje okrem pokročilých animácií tiež jedinečná hudba, ktorú má na svedomí preslávený skladateľ Joe Hisaishi

Vydejte se na epickou cestu do jiného světa s přepracovanou verzí Ni no Kuni: Wrath of the White Witch. Klasický příběh od legendárního herního studia LEVEL-5 se vrací! Přidejte se k Oliverovi na jeho dobrodružství napříč světem a setkejte se s novými přáteli, stejně tak jako se zuřivými nepřáteli, zatímco se budete snažit po tragické nehodě přivést zpět svou matku.

Hra Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered vypráví magický příběh zasazený do úžasného světa stvořeného legendárním studiem Ghibli a ozvučený proslulým skladatelem jménem Joe Hisaishi. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered nabídne nádherně animovanou grafiku, skvělý příběh a nezapomenutelné RPG dobrodružství.

Platforma: PlayStation 4
Druh: Dobrodružné, RPG
Jazyková verze: Angličtina
Datum premiéry: 20.09.2019
Vydavatel: Bandai Namco

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 3391892004212
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu PlayStation 4
Typ hry dobrodružná, RPG
Vydavateľ NAMCO BAND
Lokalizácia Anglická
7 let
Dátum vydania 20.09.2019
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.5 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 13.5 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací