Hra 1C Company Nintendo Switch King's Bounty II (4020628692155)

Výrobca: 1C Company , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: 1CC4020628692155

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: 1C COMPANY
Odporúčaný vek: 16 rokov
Typ hry: dobrodružná
Typ hry: RPG
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Dátum vydania: 24.08.2021
Značky: 1C Company

Zistiť dostupnosť

King's Bounty IIKing's Bounty II, Nintendo Switch


Do kráľovstva Nostria sa opäť vkráda temnota. Konšpirácie, nekromancia a sabotáže bujnejú naprieč celou krajinou. Ale možno existuje niekto, kto kráľovstvo ešte môže zachrániť ako jeho posledná nádej. A tým niekým musíte byť práve vy – všetkým prekážkam napriek. Dokážete znovu nastoliť mier a poriadok vo svete, ktorý upadol do chaosu?


Kráľovstvo, ktorého osud visí na vlásku


King's Bounty II je dlho očakávané pokračovanie legendárnej série ťahových strategických RPG hier. Tešiť sa môžete na úplne nový príbeh, jednotlivé frakcie, nepriateľov a kopec nového obsahu vo fantasy ríši Antara. Vydajte sa do kráľovstva, ktoré zachvátila beznádej. Jeho jednotlivé kedysi pevne súdržné súčasti teraz volajú po nezávislosti, cesty strážia krvilační banditi a zámorské krajiny odmietli rešpektovať kráľovskú autoritu. Preskúmajte bohatý svet okolo vás, kombinujúci realizmus s prvkami klasického fantasy, ktorý je plný zaujímavých príbehov, nezabudnuteľných postáv a následkov prinášajúcich morálnych rozhodnutí.

King's Bounty II


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ďalšie pokračovanie obľúbeného mixu ťahovej stratégie a fantasy RPG King's Bounty
  • Filmovým štýlom rozprávaný príbeh v zaujímavom realisticky podanom svete
  • Náročné ťahové súboje, ktoré dokonale preveria vaše strategické uvažovanie
  • Na výber z 3 hlavných hrdinov, každý s vlastným príbehovým pozadím a unikátnou triedou
  • Ťažké morálne voľby, ktoré majú viditeľný vplyv na herný svet a nesú so sebou často nepredvídateľné následky
  • Rozsiahly masívny svet na preskúmanie, objavenie skrytých miest a nebezpečných nepriateľov

 


Ďalšie pokračovanie obľúbenej série King's Bounty, obratne miešajúca žáner ťahových stratégií s dospelým fantasy. Vydajte sa do fantasy ríše Antara a pokúste sa zachrániť kráľovstvo Nostria, ktoré sa nachádza na hranici kolapsu. Vyberte si jedného z 3 hrdinov, veďte do bitiek svoju armádu a staňte sa poslednou nádejou kedysi silného kráľovstva.

 


King's Bounty II

 

Zachránite upadajúce kráľovstvo?

Vyberte si jedného z troch hrdinov a znovu nastoľte poriadok v kráľovstve zachvátenom chaosom. Na výber budete mať z paladina Elisy, bojovníka Aivara a mága Katharine. Každý z nich má vlastné príbehové pozadie, ale cieľ je všetkým spoločný – vybudovať silnú osobnú armádu a poradiť si s cestou plnou rozličných nebezpečenstiev, snahy o prežitie a veľkých obetí. Cestou budete robiť mnohé rozhodnutia, ale dajte dobrý pozor – každé z nich totiž so sebou nesie dlhotrvajúce následky.

 


 


King's Bounty II

Obrí svet láka k prieskumu

Obrovský svet Antara je priamo stvorený na hodiny trvajúcemu prieskumu. Odhaľte doposiaľ očiam skryté miesta a nebezpečných nepriateľov. V nádherne a do detailu vymodelovanom svete, kde sa stredovek mieša s mágiou, bude neustále čo robiť a kam sa pozrieť.


 


King's Bounty II

Súboje, ktoré preveria strategické uvažovanie

Ako je v rámci série zvykom, aj tentoraz sa môžete tešiť na ťahové súboje s netušenou taktickou hĺbkou, ktoré z vás urobia vynikajúceho vodcu jednotiek. Popasovať sa budete musieť s rozličnými typmi terénov, ako sú rokliny, kopce a ďalšie nerovnosti, ktoré vo spojením s mnohými rôznymi druhmi jednotiek urobia z každého súboja unikátny zážitok.


 


King's Bounty II

 

Prispôsobiteľné družstvá vytvoria chrbticu vašej armády

Vaša armáda je tvorená družstvami, z ktorých každé sa skladá z jedinečných jednotiek s vlastnou súpravu zručností a jedinečným vizuálnym vzhľadom. Tie tak už nebudú len bezmennými bojovníkmi, ale povedomými spoločníkmi, bojujúcimi po vašom boku v priebehu mnohých bitiek. Časom sa tak stanú dôležitou oporou pri vašom ťahaní za záchranu kráľovstva, ktoré zachrániť zúfalo potrebuje.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 4020628692155
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Nintendo Switch
Typ hry dobrodružná, RPG
Vydavateľ 1C COMPANY
Lokalizácia anglická
16 rokov
Dátum vydania 24.08.2021
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hĺbka výrobku 0.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.5 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 17.1 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací