Honor 9 Lite

Vlajková loď minulého roka Honor 9 má mladšieho brata. Je výnimočne šikovný, ponúka prvotriedny výkon a dnes tak obľúbený duálny fotoaparát. A predovšetkým – ponúkame vám ho za naozaj vynikajúcu cenu. Na trh prichádza skvelý Honor 9 Lite!

Na čo sa teda môžete tešiť? Na 5,65" IPS LCD displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Vďaka kompaktným rozmerom sa telefón skvele drží a aby nebol ochudobnený displej, lemuje ho naozaj minimalistický rámček. Pozadu nezostáva ani hardvérová výbava. K plnej spokojnosti, bezproblémovému a rýchlemu chodu prispieva osemjadrový procesor Kirin 659 s frekvenciou 2,36 GHz a 3GB operačná pamäť RAM. K tomu navyše pridajte najnovší operačný systém Google Android 8 Oreo, doplnený o veľmi obľúbenú, a predovšetkým perfektne vyladenú nadstavbu EMUI vo verzii 8.0. Duálny fotoaparát 13+2 Mpx nadchne krásne ostrými fotografiami a 3 000mAh batéria zase dlhou výdržou.

Honor 9 Lite sme pre vás dôkladne otestovali. Aký na nás urobil dojem? Prečítajte si našu recenziu.

Odľahčená verzia Honor 9 Lite skrátka patrí medzi špičku strednej triedy. Objednajte si Honor 9 Lite hneď teraz a získajte power banku ako darček.

Platnosť akcie skončila