Holicí strojek Philips BRL170/00, dámský

Výrobca: Philips , Kategória: Holiace strojčeky dámske
Kód tovaru: PHIBRL17000

Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
Výmenné nadstavce: pre citlivé partie
Umývateľný: umývateľný
Typ holiaceho strojčeka: el. holiaci strojček
Doba prevádzky: 60 min
Značka kvality dTest: Nie
Značky: Philips

Zistiť dostupnosť

Philips BRL170/00, biela


Pokročilý systém holenia strojčeka Philips BRL170/00 zaisťuje to najhladšie možné oholenie. Základom pre dokonalú hebkosť je Multiflex holiaca hlava s dvoma fóliami, ktorá zmenšuje riziko vynechania chĺpkov na minimum. Spoločne s ergonomicky navrhnutou rukoväťou je manipulácia s ním neobyčajne ľahká a príjemná a výsledok vždy perfektný.


Šetrný a pokročilý


Vďaka polstrovaniu na oboch stranách holiacej hlavy, oblým hrotom zastrihávača a bezpečnostným výstupkom je úplne zamedzené možnosti porezania. Holenie sa navyše stáva veľmi šetrným pre pokožku, cítite len jemný kĺzavý pohyb a po oholení dokonale hladkú pokožku. Zahnuté vodiace hrany sú extra účinné, prispôsobia sa línii tela a tým zaručia najlepšie možné oholenie. Strojček je vhodný pre mokré aj suché použitie, perfektne sa tak oholíte napríklad aj vo vani.


Holiaci strojček ponúka až jednu celú hodinu bezdrôtového akumulátorového používania. V dnešnej uponáhľanej dobe určite využijete funkciu rýchleho nabíjania, ktoré poskytne aspoň krátky čas na úpravu takmer okamžite.


A aby toho nebolo málo, na krásu má tento strojček tiež papier, získal totiž prestížne ocenenie iF Design Award 2016.


 


Hladké oholenie


Pomocou zahnutých vodiacich britiev sa strojček výborne prispôsobuje tvaru tela. Výsledkom je hladké oholenie, ktoré je až o 75 % účinnejšie ako s využitím tradičných dámskych holiacich strojčekov.


 


Multiflex nevynecháva


Špeciálne vyrobená hlava Multiflex má voľné planžety a ohybný krk, vďaka ktorým si neustále udržiava kontakt s pokožkou. Výsledkom je skvelé pokrytie s výrazne nižším vynechaním neoholených chĺpkov.


 


Ako v bavlnke


Holenie už nemusí byť mučenie. S mäkkým polstrovaním na oboch stranách holiacej hlavy budete cítiť jemný a hebký dotyk, čo oceníte predovšetkým na nerovných miestach.


 


Žiadne krvavé chrasty


Čistá a hladká pokožka, to je výsledok holenia s týmto strojčekom. Zastrihávač je tvorený oblými hrotmi, ktoré vašu kožu chránia pred porezaním a vy tak máte ešte väčšie pohodlie a pokoj.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeka el. holiaci strojček
Umývateľný umývateľný
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Doba prevádzky 60 min
Výmenné nadstavce pre citlivé partie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.6 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hĺbka výrobku 4.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.0 cm
Výška balenia 6.5 cm
Hĺbka balenia 18.7 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací