Holící frézka Philips SH50/50

Odporúčame
Kód tovaru: PHISH5050
Informačný list: zde

Během dvou let váš holicí strojek zastřihne 9 milionů chloupků na tváři. Vyměňte hlavy holicího strojku a získejte zpět 100% výkon.

Zistiť dostupnosť

Philips SH 50/50, strieborná


Holiace strojčeky nie sú lacná záležitosť. Pokiaľ chcete skutočne kvalitný kúsok, ktorý vás rovnomerne oholí a nedráždi, mierne oholí pokožku, je treba doň poriadne investovať. Pokiaľ už ho však máte, a napriek tomu vám neslúži, ako má, nemusíte uvažovať o novom. Stačí vymeniť náhradné hlavice s ostrím. Philips preto ponúka tri kusy v jednom balení, ktoré vám vystačia na ďalšie dva roky bezchybného používania. Počas tohto obdobia si britvy poradia až s 9 miliónmi chĺpkov, ktoré dvojfázovým systémom Super Lift & Cut najprv nadvihnú a potom oholia pod úroveň pokožky, takže vaša tvár bude dokonale hladká a jemná.


Jednoduchá výmena


Vždy, keď je potreba britvy vymeniť, sa na rukoväti strojčeka rozsvieti informačná kontrolka. Samotná výmena vám nezaberie dlhšie ako niekoľko minút, zvládnete ju sami bez cudzej pomoci v niekoľkých základných krokoch. Pre dlhodobo správne výsledky sa odporúča strojček po výmene resetovať, aby vedel, že má nové britvy a zaistil vám nekompromisné oholenie, ktorému vaša drahá polovička rada podľahne!


Načo meniť celý strojček, keď stačí iba nasadiť nové ostrie a prístroj opäť funguje aj vyzerá ako nový!

 


Vždy v obraze


S využitím praktického ukazovateľa na rukoväti strojčeka vždy budete mať prehľad o tom, kedy je potrebné britvy vymeniť, aby strojček fungoval bezchybne a zaisťoval vám tie najlepšie výsledky oholenia.


 Jednoduchá výmena


Načo si kupovať nový drahý holiaci strojček, keď stačí len vymeniť hlavice? Tento krok je jednoduchý a zvládnete ho v pohodlí domova bez cudzej pomoci. Stačí len otvoriť, odistiť krúžky, vyňať staré hlavice, vložiť náhradné a upevniť za pomoci krúžkov. Po správnom nasadení počujete kliknutie, ktoré signalizuje úspešne splnenú misiu!


 Reset strojčeka


Aby zariadenie fungovalo aj po výmene úplne bez problémov, pred nasledujúcim použitím ho resetujte. Sám rozpozná nové britvy a prispôsobí im svoj výkon. Reset vykonáte pridržaním vypínacieho tlačidla po dobu dlhšiu ako 7 sekúnd.


 Pravidelná výmena


Pre kvalitnú prevádzku bez problémov sa odporúča holiace hlavy vymieňať minimálne raz za dva roky, aby nedošlo k ich veľkému opotrebovaniu, ktoré by mohlo spôsobiť stratu výkonu zariadenia alebo podráždenie vašej pokožky.


 Na dlhé aj krátke chĺpky


Nezáleží na tom, ako dlhé strnisko máte. Britvy zvládnu účinne nadvihnúť dlhé aj krátke chĺpky a oholia ich tesne pri pokožke, aby bola tvár jemná a hladká.


 Systém Suepr Lift & Cut


S dvojitou britvou Super Lift & Cut bude teraz vaša tvár ešte hladšia. Systém funguje na princípe nadvihnutia a odseknutia chĺpku. Nezáleží na jeho dĺžke; prvá čepeľ ho nadvihne, druhá ho zvládne oholiť pod úroveň pokožky, aby vaša tvár bola hodvábne jemná.

Holicí hlavy MultiPrecision

  • Kompatibilní s holicími strojky Shaver 5000, PT/AT7--, PT/AT8--, 71--, 72--, 73--, 77--, 88--, 7890 series
  • Počet holicích hlav v balení 3

Ukazatel výměny
Nejnovější holicí strojky Philips mají vestavěný ukazatel výměny ve formě symbolu holicí jednotky. Tento symbol se rozsvítí, čímž indikuje, že je potřeba vyměnit holicí hlavy.

Snadná výměna holicích hlav
1. Holicí strojek otevřete stisknutím tlačítka pro uvolnění; 2. Otočte zámek proti směru hodinových ručiček a vyjměte úchytku; 3. Vyjměte staré holicí hlavy a opatrně vložte náhradní; zkontrolujte, zda hlavy směřují přesně podle nastavení; 4. Vraťte úchytku na místo a zajistěte ji otočením zámku po směru hodinových ručiček; 5. Při správném uzavření holicí hlavy uslyšíte, jak zapadla na místo.

Po výměně holicích hlav strojek resetujte
Po výměně holicích hlav můžete ukazatel výměny resetovat stisknutím vypínače na dobu delší než 7 sekund. Jinak se upomínka na výměnu automaticky vypne po 9 po sobě následujících holeních.

Udržujte svůj holicí strojek jako nový
Aby se obnovil 100% výkon, vyměňujte holicí hlavy každé 2 roky.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
3 ks
Typ pre holiaci strojček
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.8 cm
Výška balenia 11.5 cm
Hĺbka balenia 2.1 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací