Holiaci strojček Philips Series 1000 S1133/41 sivý

Výrobca: Philips , Kategória: Holiace strojčeky pánske
Kód tovaru: PHIS113341

Čistiaca jednotka: Nie
Zastrihovanie: Nie
Použitie a údržba: neumývateľný
Zdroj energie: sieťový 230 V
Zdroj energie: akumulátorový
Typ holiaceho strojčeka: frézkový
LED kontrolky: Áno
Indikácia nabíjania: Áno

Zistiť dostupnosť

Philips S1133/41 Series 1000, sivá


Doprajte svojej pokožke komfort, maximálnu starostlivosť a hladké oholenie bez podráždenia. Holiaci strojček Philips S1133/41 Series 1000 je výkonný pomocník, ktorý vašej každodennej činnosti dodá rýchlosť a presnosť vďaka systému britov PowerCut. S jeho pomocou dosiahnete vždy skvelé výsledky.


Prispôsobí sa každej tvári


Presne tvarované samoostriace čepele v počte 27 zaistia dokonalé, rovnomerné a čisté oholenie. Holiace hlavy 4D Flex sa otáčajú v štyroch smeroch, čím sa perfektne prispôsobia každej nerovnosti a krivke tváre, žiadny chĺpok neunikne. Dosiahnite hladké oholenie bez toho, aby ste museli na strojček nejako tlačiť. Ergonomický dizajn zabezpečí bezpečný a pohodlný úchop, po celú dobu holenia sa vám tak bude so strojčekom pohodlne manipulovať. Súčasťou balenia je, okrem čistiacej kefky, aj praktický ochranný kryt, ktorý udržuje holiacu hlavu čistú.


Ohoľte sa rýchlo a bez námahy.


 


Mimoriadna ostrosť


Holiacu hlavu tvorí 4D Flex otočnej hlavy v štyroch smeroch, ktoré presne kopírujú kontúry tváre. Prispôsobí sa každej krivke a nerovnosti tváre a zaistí toľko potrebný kontakt s pokožkou, navyše bez veľkého tlaku. Systém britov tak ľahko kĺže po tvári, pokožku nenarúša ani nedráždi.


  


Káblová i bezkáblová prevádzka


Strojček možno používať s káblom aj bez. Máte tak istotu, že bude pripravený vždy, keď ste pripravení aj vy. Pokiaľ bude batéria vybitá, jednoducho zapojíte strojček do zásuvky, kde je nepretržite napájaný. Po plnom nabití trvajúcom 8 hodín možno bezdrôtový spôsob využívať až 40 minút.


  


LED indikátor nabitia


Pomocou jednoúrovňového indikátora na základe jednoduchého pohľadu okamžite zistíte, či je batéria plne nabitá, slabá alebo vybitá.


  


Jednoduchá údržba


Holiaci strojček sa ľahko čistí, jedným stlačením ho otvoríte, a potom holiacu hlavu vyčistíte pomocou kefky, ktorá je súčasťou balenia. Hlavy strojčeka možno tiež jednoducho vybrať a opláchnuť pod prúdom vody.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeka frézkový
Zdroj energie sieťový 230 V, akumulátorový
Použitie a údržba neumývateľný
Zastrihovanie Nie
Nie
LED kontrolky Áno
Indikácia nabíjania Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 15.2 cm
Hĺbka výrobku 5.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.7 cm
Výška balenia 7.1 cm
Hĺbka balenia 19.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu