Holiaci strojček Braun Series 3 Series 3 3010s Wet&Dry biely/modrý

Výrobca: Braun , Kategória: Holiace strojčeky pánske
Kód tovaru: BRA3010WD

Holicí strojek s trojitým holicím systémem s hřebínkem Micro Comb, voděodolný, akumulátorový provoz Ni-MH baterie.

Zistiť dostupnosť

Braun Series 3 3010s Wet&Dry


Pánsky holiaci strojček 3010s Wet&Dry od Braun zo série tretej generácie je unikátny holiaci strojček, ktorý vás poteší, či už sa budete chcieť štandardne oholiť, iba upraviť bokombrady alebo kompletne zastrihnúť vašu hustú brada. Vďaka celej rade praktických vlastností a unikátnych technológií je holenie a zastrihávanie hračkou a nezaberie vám veľa času.


Výkonný a bezdrôtový


Strojček je kompletne bezdrôtový a práve absencia káblov vám významne uľahčuje manipuláciu s ním. O pohon sa stará NiMH akumulátor, ktorý vďaka svojej kapacite vydrží v prevádzke až neuveriteľných 45 minút. Strojček je vodotesný, a tak sa ho nemusíte báť využiť ani pod tečúcou vodou v sprche. O precízne zastrihnutie aj tých najhustejších a najtvrdších fúzov sa postará dvojica planžiet v kombinácii s vysoko efektívnym zastrihávačom, ktorému neunikne ani fúz.Precízne oholí či upraví akúkoľvek bradu!

  


Strojčeku nič neunikne


Jednou z hlavných predností tohto unikátneho strojčeka je 3D systém zastrihávania, s ktorým vám neunikne jediný fúz. Dve planžety spoľahlivo oholia ako krátke, tak dlhé fúzy a precízne výsledky dosiahnete aj v oblasti zle dostupných kontúr tváre. 


Planžety SensoFoil


Holiaca hlavica je vybavená 2 skvelými planžetami SensoFoil. Tie sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a sú navrhnuté pre čo najefektívnejšie holenie. Okrem skvelých výsledkov vám tiež prinesú jemný pocit vašej pokožky po holení. 


Stredný zastrihávač


Okrem spomínanej dvojice planžiet sa o zastrihnutie vašich fúzov stará aj stredný zastrihávač. Ten je ideálny pre tvrdšie a horšie oholitelné fúzy, takže oholenie bude hračkou aj s náročným, iba niekoľkodňovým strniskom.


 


 


Rovnomerné zastrihávanie


Pripojenie zastrihávacej hlavice je veľmi jednoduché a nebude vás tak pri holení vôbec zdržiavať. So spomínanou ponukou hrebeňov môžete navyše svoje fúzy rovnomerne zastrihnúť a upraviť si tak akúkoľvek časť tváre podľa svojich predstáv. 


Technológia MicroComb


Táto unikátna technológia výrazne zefektívňuje strih planžiet a zastrihávača. Vďaka dvom radom drážok zachytíte a zastrihnete ďaleko viac fúzov a výsledky tak budú ďaleko lepšie ako pri konkurenčných strojčekoch. 


Vody sa nebojí


Pre spríjemnenie holenia a zmäkčenie vašej pokožky sa často využívajú rôzne peny alebo gély v kombinácii s vodou. Aj na to je tento prístroj pripravený. Je totiž kompletne vodotesný, a tak sa ho nemusíte báť použiť napríklad ani v sprche. 


Vysoká výdrž


Strojček je plne bezdrôtový a na jeho pohon sú využívané vysokokapacitné NiMH batérie, s ktorými sa budete môcť holiť neprerušovane až 40 minút počas zvyčajnej jednej hodiny nabíjania. 


Jednoduchá manipulácia


V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na jednoduché ovládanie, ktoré vám tento model ponúka. Vďaka ergonomickej rukoväti a intuitívnemu umiestneniu tlačidiel si môžete dopriať bezpečne pevné uchytenie strojčeka počas celej doby holenia. 


 
 


Obsah balenia


 • holiaci strojček
 • nabíjačka
 • kefka na čistenie

Braun Series 3: Hladké oholení, perfektní komfort pro pokožku. Rychlejší než kdy dříve.

Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků.
Series 3 jsou navrženy speciálně pro muže, kteří nechtějí dělat kompromisy.
Nový hřebínek MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení.
Pohyblivý trojitý holicí systém Triple Action FreeFloat™ a nová planžeta SensoFoil™ s hřebínkem poskytují nové Series 3 nejenom lepší výkon při holení třídenních vousů, ale jsou také neuvěřitelně jemné k pokožce.

Hlavní vlastnosti výrobku:
Trojitý holicí systém Triple Action

 • Dvě planžety a středová střihací lišta se přizpůsobí konturám obličeje a každým tahem účinně oholí krátké i dlouhé vousy.

Technologie hřebínku MicroComb

 • Integrovaný hřebínek, umístěný okolo středové střihací lišty, lépe navádí vousy do holící části planžety pro vynikající výkon na 3denním strništi a minimalizuje podráždění pokožky.

Nová SensoFoil™ pro hladké oholení

 • Optimalizovaná planžeta holí vousy snadněji a nedráždí pokožku.
 • Protiskluzová pogumovaná rukojeť pro pohodlnou manipulaci.

Dodatečné vlastnosti :
Wet/Dry = 100% voděodolný

 • Holicí strojky Braun 3010s Wet/Dry jsou plně vodotěsné. Lze je používat ve sprše nebo s holicí pěnou či gelem pro osvěžující mokré holení.

LED kontrolky na displeji pro indikaci stavu baterie a hygienického stavu planžety

 • Series 3010s přichází s pokročilým displejem – 2 LED kontrolky pro přesnou indikaci stavu baterie a 1 LED kontrolka upozorňuje opotřebení planžety.

Výkonná akumulátorová Ni-MH baterie

 • Všechny holicí strojky Series 3010s Wet/Dry jsou akumulátorové.

Plné nabití za pouhou 1 hodinu - 45 minut holení bez síťového přívodu

 • Nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu. Rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí. Přizpůsobí se výstupnímu napětí v rozmezí 100 V a 240 V. Pro vaše pohodlí - doma i na cestách.

Obsah balení:

 • Holicí strojek
 • Nabíječka
 • Čistící kartáček

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeka planžetový
Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh)
trojitý holiaci systém
Umývateľný vodeodolný
Doba prevádzky 45 min
Dĺžka nabíjania 1 hod.
Zastrihovanie Nie
Nie
LED kontrolky Áno
Indikácia nabíjania Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 3.5 cm
Výška výrobku 16.3 cm
Hĺbka výrobku 11.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.5 cm
Výška balenia 22.5 cm
Hĺbka balenia 7.0 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu