Holiaci strojček Braun Series 3 3030s čierny/červený

Výrobca: Braun , Kategória: Holiace strojčeky pánske
Kód tovaru: BRA3030

Holicí strojeks dvojitým systémem břitů ve třech flexibilních holicích hlavách. K finální úpravě slouží vestavný zastřihovač.

Zistiť dostupnosť

Braun Series 3 ProSkin 3030s


Pánsky holiaci strojček Braun Series 3 ProSkin 3030s používa zaujímavú hybridnú koncepciu, ktorá ho umožňuje používať v dvoch režimoch. Na výber totiž máte buď klasické sieťové napájanie, alebo integrovaný akumulátor. Na kratšie cesty či dovolenky si tak so sebou nemusíte ani voziť napájací adaptér, ktorý je, samozrejme, súčasťou balenia. V balení dostanete aj praktickú čistiacu kefku a ochranný kryt zabraňujúci poškodeniu či otupeniu planžiet.


Holiaci strojček, ktorý vás nenechá v nepríjemnej situácii ani na druhom konci sveta!

  


Systém MicroComb


Unikátny systém MicroComb používa sústavu dvojitých drážok, ktoré privádzajú jednotlivé fúzy k čepeliam planžiet. Holenie je tak vykonávané v narovnanej polohe, čo znižuje riziko podráždenia pokožky.


  


Dvojitý povrch SensoFoil


Zaoblený a úplne hladký povrch SensoFoil umožňuje vykonávať zastrihávanie priamo pri pokožke, vďaka čomu je možné dosiahnuť úplne hladké oholenie bez zbytočného dráždenia kože.


  


Stredný zastrihávač


V holiacej hlave je integrovaný nenápadný stredný zastrihávač, ktorý pomôže s odstránením dlhšieho strniska, ktoré by inak mohlo klasickým planžetám predstavovať ťažkosť. Nebudete tak musieť niekoľkokrát opakovať ťahy cez rovnaké miesto, a aj dlhšie fúzy odstránite hneď na prvýkrát.


  


Tvarovací zastrihávač


Na zadnej strane je potom umiestnený samostatný zastrihávač, s ktorým môžete tvarovať okraje kotliet, fúzy, alebo napríklad skracovať bradu. Pri bežnom holení je odvrátený smerom od vás a nijako teda neprekáža.


  


Ergonomická rukoväť


Pogumovaná rukoväť znižuje vibrácie a vďaka jedinečnej textúre zabraňuje vykĺznutiu z ruky aj vo vlhkom prostredí, ktorým kúpeľňa bez pochyby je. Problém tak nebudete mať ani pri čistení prístroja vodou.


  


3D holiaci systém FreeFloat


Holenie je zaisťované trojicou nezávisle sa pohybujúcich prvkov, ktoré perfektne kopírujú akýkoľvek tvar tváre. Oholenie je tak dokonalé a bezbolestné aj v ťažšie prístupných partiách.


  


Vodoodolná konštrukcia


Tento holiaci strojček spĺňa certifikáciu IPX7, čo znamená, že ho možno bez obáv používať aj v mokrom prostredí. To oceníte najmä pri údržbe, lebo ho môžete bez obáv opláchnuť pod tečúcou vodou. V takom prípade ale samozrejme najprv odpojte napájací adaptér.


  


Rýchle dobíjanie


Integrovaná batéria dokáže strojček poháňať približne 45 minút. To by malo pohodlne vystačiť na hneď niekoľko oholení. Pokiaľ prístroj zabudnete nabiť, stačí ho pripojiť zhruba na päť minút a získate objem energie potrebný pre jedno oholenie.


  


Všestranný pomocník


Holiaci strojček dokáže pracovať buď z integrovanej batérie, alebo priamo zo siete. Napájací adaptér Smart Plug každopádne vie automaticky detegovať vstupné napätie v rozmedzí 100–240 V. To v praxi znamená, že ho možno využiť v podstate kdekoľvek na svete.

Braun Series 3: Hladké oholení, perfektní komfort pro pokožku. Rychlejší než kdy dříve.

Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Series 3 jsou navrženy speciálně pro muže, kteří nechtějí dělat kompromisy. Nový hřebínek MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení. Pohyblivý trojitý holicí systém Triple Action FreeFloat™ a nová planžeta SensoFoil™ s hřebínkem poskytují nové Series 3 nejenom lepší výkon při holení třídenních vousů, ale jsou také neuvěřitelně jemné k pokožce.

Hlavní vlastnosti výrobku:

 • Trojitý holicí systém Triple Action
 • Dvě planžety a středová střihací lišta se přizpůsobí konturám obličeje a každým tahem účinně oholí krátké i dlouhé vousy.

Technologie hřebínku MicroComb

 • Integrovaný hřebínek, umístěný okolo středové střihací lišty, lépe navádí vousy do holící části planžety pro vynikající výkon na 3denním strništi a minimalizuje podráždění pokožky.

Nová SensoFoil™ pro hladké oholení

 • Optimalizovaná planžeta holí vousy snadněji a nedráždí pokožku.
 • Protiskluzová pogumovaná rukojeť pro pohodlnou manipulaci.

Dodatečné vlastnosti :
Výsuvný zastřihovač dlouhých vousů pro přesný střih

 • Zastřihovač dlouhých vousů Series 3 je skvělý a přesný nástroj k zastřihování kotlet, knírku nebo bradky.

100% voděodolný a plně omyvatelný

 • Holicí strojky Braun jsou plně chráněny proti vniknutí vlhkosti a dají se rychle a snadno opláchnout pod tekoucí vodou.

LED kontrolky na displeji pro indikaci stavu baterie a hygienického stavu planžety

 • Series 3030s přichází s pokročilým displejem – 3 LED kontrolky pro přesnou indikaci stavu baterie a 1 LED kontrolka upozorňuje opotřebení planžety.

Výkonná akumulátorová Ni-MH baterie

 • Všechny holicí strojky Series 3030s jsou akumulátorové a lze je používat se síťovým přívodem.
 • Plné nabití za pouhou 1 hodinu - 45 minut holení bez síťového přívodu
 • Nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu. Rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí. Přizpůsobí se výstupnímu napětí v rozmezí 100 V a 240 V. Pro vaše pohodlí - doma i na cestách.

Obsah balení:

 • Holicí strojek
 • Nabíječka
 • Čistící kartáček

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeka planžetový
Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh), sieťový 230 V
trojitý holiaci systém
Použitie a údržba umývateľný
Čas prevádzky 45 min.
Dĺžka nabíjania 1 hod.
Typ planžety/frézky SensoFoil
Zastrihovanie Áno
Nie
LED kontrolky Áno
Indikácia nabíjania Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.6 cm
Výška výrobku 19.3 cm
Hĺbka výrobku 13.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.8 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 15.7 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu