Holiaci strojček Braun battery M 60 čierny/červený

Výrobca: Braun , Kategória: Holiace strojčeky pánske
Kód tovaru: BRAM60

Holicí strojek planžetový cestovní, plovoucí planžeta SmartFoil, omyvatelný, výsuvný zastřihovač.

Zistiť dostupnosť

Holicí strojek Braun battery M 60 Braun battery M 60, čierna/červená


Upravte svoj vzhľad pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek s cestovným strojčekom Braun battery M 60 v modernej čierno-červenej farbe. Perfektne sa s ním oholíte napríklad na cestách, ale aj na dovolenke. Kompaktné rozmery a napájanie pomocou tužkových batérií vám zabezpečia jednoduché použitie.


Ideálny pomocník na cesty


Nechajte sa milo prekvapiť výkonom i jednoduchým použitím tohto cestovného holiaceho strojčeka s kvalitnou konštrukciou pre špičkové oholenie v každej situácii. Extra široká a tenká plávajúca planžeta Smart foil vám zaistí to najpohodlnejšie oholenie aj na ťažko dostupných miestach vašej tváre a krku a asymetrické dierovanie krytu planžety pomôže zachytiť aj nerovnako rastúce fúzy pre vždy dokonalý výsledok holenia.


Nerobte kompromisy


Integrovaný ochranný kryt ostria je odklápací, takže ho nikde nezabudnete. Chráni vypnutý strojček pred poškodením a pri holení slúži ako predĺžená rukovät pre maximálne komfortné uchopenie. Holiaci strojček Braun battery M 60 poháňajú dve tužkové ľahko dostupné AA batérie, ktoré nájdete priložené v balení. Vychutnajte si až 90 minút prevádzky aj na miestach bez možnosti pripojenia na elektrickú sieť.


Pýšte sa vždy dokonale upraveným vzhľadom.

 


Nestrácajte čas


Používajte úplne umývateľný holiaci strojček Braun battery M 60 bez obáv aj v sprche. Oceňte jeho vodoodolnosť aj pri údržbe a nestrácajte čas – jednoducho ho opláchnite pod tečúcou vodou. Štetček na čistenie je tiež vždy po ruke, prakticky schovaný priamo v tele strojčeka.


Holicí strojek Braun battery M 60

Mobilní holicí strojek je nejmenší holicí strojek od Braun

Popis výrobku:

  • Už se nemusíte bát odpoledního strniště. S novým cestovním holicím strojkem Braun je snadné a pohodlné mít hladkou pokožku kdekoliv a kdykoliv a vypadat stále co nejlépe.
  • Praktický cestovní holicí strojek je perfektní pro péči mimo domov. Díky svým kompaktním rozměrům a napájením 2AA bateriemi může být snadno použit v práci, v autě nebo i na krátké výlety.
  • Tento cestovní holicí strojek je nejmenší elektrický holicí strojek od Braun, který se pyšní špičkovými technologiemi, spolehlivé kvalitě a elegantnímu designu, které očekáváte od Braun. Jedná se o vynikající nástroj každého muže, který chce vypadat skvěle po celý den.

Hlavní vlastnosti výrobku:

  • Holicí planžeta Smart Foil™
  • Díky svému jedinečnému designu zachytí holicí planžeta SmartFoil™ vousy rostoucí různými směry.

Pohyblivý systém FreeFloat™

  • Plovoucí holicí planžeta bez problémů kopíruje kontury obličeje - pro hladké oholení.

Omyvatelný

  • Plně omyvatelný pod tekoucí vodou - pro snadné čištění.

Dodatečné vlastnosti :

  • Otočný uzávěr
  • Cestovní holicí strojek přichází s otočným uzávěrem, který nejen chrání planžetu, když není strojek v provozu, ale také jej můžete využít jako prodloužení rukojeti pro pohodlné uchopení a tím pohodlnější a přesnější holení.

Obsah balení:

  • Cestovní holicí strojek

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeka planžetový
Zdroj energie batérie aa
jednoduchá planžeta
Umývateľný umývateľný
Zastrihovanie Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 12.4 cm
Hĺbka výrobku 3.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 8.3 cm
Výška balenia 4.0 cm
Hĺbka balenia 13.7 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací