Herná konzola Sony PlayStation 5 + God of War: Ragnarok (PS719449492)

Výrobca: Sony , Kategória: PlayStation
Kód tovaru: SONPS719449492

Slot pre pamäťovú kartu: Nie
HDMI: Áno
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
Optická mechanika: 4K BD-ROM
Kapacita vnútornej pamäti: 825 GB
Platforma: PlayStation 5
Uhlopriečka displeja (palce): -

Zistiť dostupnosť

Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök, biela


Konzola PlayStation 5 od spoločnosti Sony je herné zariadenie, ktoré definuje budúcnosť hrania. Od základu bolo navrhnuté tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo vnútri. U desiatok pripravovaných hier sa môžete tešiť na úplne nové grafické aj herné možnosti – vďaka špičkovému hardvéru aj symbióze výkonu a optimalizácie.


Veľkým vylepšením oproti predchodcovi PlayStation 4 navyše prešiel aj systém chladenia s rebrinovou štruktúrou po celom obvode konzoly. Výsledkom je, že sa ani v maximálnej záťaži konzola neprehrieva a tiež zostáva krásne tichá.


Prinesie doteraz netušené zážitky z hrania


Sony navyše prináša nový ovládač DualSense, ktorý sa postará o to, že budete oveľa viac vtiahnutí do deja, najmä vďaka vylepšenej technológii hmatovej odozvy a adaptívnym spustením. Exkluzívnemu zážitku napomôže aj extrémna rýchlosť s prenosmi dát až 9 GB/s zásluhou 825 GB SSD pre oveľa rýchlejšie načítanie hier aj systému samotného a exkluzívne tituly, z ktorých časť si zahráte len a iba na konzole PlayStation 5.


Táto digitálna verzia neobsahuje Blu-ray mechaniku, pričom hry si budete môcť zaobstarať v obchode PlayStation Store, ktorý bude dostupný po prihlásení k vášmu účtu PlayStation Network. Po zakúpení si budete môcť hry pridať do knižnice účtu a kedykoľvek stiahnuť a nainštalovať. Okrem hrania, samozrejme, budete môcť napríklad aj streamovať obsah z obľúbených platforiem typu Netflix v rozlíšení 4K, alebo sa baviť s ďalšími obľúbenými aplikáciami.


V balení sa okrem konzoly a príslušenstva tiež nachádza kód na stiahnutie hry God of War Ragnarök.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Herná konzola
  • Ovládač DualSense s podporou haptickej odozvy
  • Kompatibilita s technológiou HDR, vďaka ktorej budete mať tie najživšie farby
  • Podporuje výstup 8K a 4K
  • Technológia Ray Tracing, ktorá zaisťuje novú úroveň realistického spracovania
  • Snímková frekvencia až 120 fps vďaka podpore frekvencie 120 Hz v rozlíšení 4K
  • Digitálna verzia bez optickej mechaniky (s možnosťou zakúpenia hier cez integrovaný obchod PlayStation Store)
  • V balení s kódom na stiahnutie hry God of War Ragnarök

 


Privítajte interaktívne zážitky novej generácie v rozlíšení 4K a snímkovej frekvencii až 120 fps na konzole PlayStation 5. S výkonným hardvérom firmy AMD, inovatívnym ovládačom DualSense s haptickou odozvou, podporou maximálneho rozlíšenia až 8K a exkluzívnymi titulmi, ktoré vás vtiahnu do svetov ďaleko za hranice predstavivosti. Revolúcia v hraní začína na PlayStation 5.

 


Extrémny výkon moderného hardvéru


Konzola PlayStation 5 prináša dych vyrážajúci výkon vďaka špeciálnemu osemjadrovému procesoru AMD Zen 2 v kombinácii so špičkovou grafikou AMD RDNA 2 a superrýchlym SSD s kapacitou 825 GB, ktoré výrazne zrýchli načítanie hier i pozícií – načítanie hier je oproti PS4 o polovicu rýchlejšie. Rovnako tak sa môžete tešiť na superrýchly štart samotnej konzoly aj oveľa plynulejšie hranie. Prenosové rýchlosti 5,5 GB/s a po kompresii neuveriteľných 9 GB/s hovoria samy za seba. Novo PlayStation dokáže oveľa viac a spoznáte to v každej hre! Navyše si môžete užiť aj obľúbené tituly pre PS4 vďaka spätnej kompatibilite.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Technológia pokročilého nasvietenia scény Ray Tracing


Každý lúč svetla je nasimulovaný zvlášť. Vďaka tomu zažijete novú úroveň realistického spracovania, v ktorom vás čakajú úplne dokonalé tiene a odrazy. Napomáha tomu aj hranie v rozlíšení 4K s až 120 snímkami za sekundu (konzola je kompatibilná s TV vybavenými 8K rozlíšením) alebo technológia HDR pre ešte pôsobivejšie farby. Pritom môžete voliť z dvoch režimov: Performance a Resolution. Zatiaľ čo Performance sa sústredí na vyššie FPS s vypnutými špeciálnymi funkciami, v Resolution naplno oceníte pokročilé grafické možnosti najnovších titulov.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Ovládač, ktorý vás vtiahne do deja


Konzola vás dokonale vtiahne do deja nielen vďaka obrovskému výkonu, ale aj zásluhou revolučného ovládača DualSense s vylepšenou ergonómiou a vzrušujúcimi funkciami, ako je výrazne vylepšená haptická odozva, adaptívna spúšte, napodobňujúca interakciu s predmetmi v hre, integrovaný mikrofón a množstvo ďalších.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök


Haptická odozva


Prostredníctvom technológie hmatovej odozvy využívajúcej duálny pohon namiesto vibračných motorčekov u PS4 ovládač DualSense poskytuje v podporovaných hrách dynamickú zmyslovú spätnú väzbu, vďaka ktorej vás ešte viac vtiahne do deja. Jednoduchým dotykom rozpoznáte, či práve plávate, bežíte, alebo napríklad intenzívne brzdíte v obľúbenej pretekárskej hre.


 


 Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök


Adaptívne spúšte


Realistickému zážitku napomáhajú aj adaptívne spúšte s dynamickým odporom. Tie dokážu veľmi reálne simulovať odpor ako dopad aktivity v hre – napríklad pri naťahovaní tetivy luku, rozbíjaní predmetov aj pri obyčajnej chôdzi oproti vetru.


 
 


Zázemie pre efektívnu komunikáciu s vašimi spoluhráčmi


Udržujte čulú konverzáciu s ostatnými členmi vášho tímu, alebo spoznajte nových priateľov v rozsiahlom ekosystéme platformy PlayStation. Využite služby dômyselného vstavaného mikrofónu ovládača DualSense, alebo sa plne sústreďte na hru pomocou dedikovaného tlačidla stlmenia.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Zachyťte svoje najmilovanejšie okamihy


Stlačte jediné tlačidlo a zaznamenajte video z hrania, alebo ho zdieľajte s ostatnými hráčmi či fanúšikmi v službe PlayStation Network alebo na sociálnych sieťach. S pokročilou integráciou do obľúbených hier nebolo vytvorenie komunity oddaných sledujúcich nikdy jednoduchšie.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Ponorte sa do vzrušujúcich zážitkov novej generácie


Užite si tituly, ktoré denne fascinujú milióny hráčov po celom svete – či už ide o hry série Horizon, Ratchet & Clank, Gran Turismo, God of War, Marvel's, Spider-Man a mnoho ďalších – vďaka novým, inovatívnym funkciám budete môcť prežiť každú akčnú scénu plnú výbuchov či emotívne rozhovory hlavných aktérov ešte intenzívnejšie a v dych vyrážajúcom spracovaní.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Podpora priestorového zvuku s Tempest 3D AudioTech


Do hry vás úplne vtiahne aj zvuk prostredníctvom technológie Tempest 3D AudioTech a kompatibilných slúchadiel. Podporované hry vás práve vďaka nej obklopia zvukom, ktorý pôsobí tak, že prichádza zo všetkých strán.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Severská sága pokračuje novou kapitolou


V balení na vás okrem konzoly čaká aj kód na stiahnutie plnej hry God of War Ragnarök – pokračovanie úspešného rebootu legendárnej série platformy Sony PlayStation. Fimbulská zima je v plnom prúde a naši dvaja hrdinovia sa musia vydať hľadať odpovede do každého z deviatich svetov, zatiaľ čo sa Asgardské sily pripravujú na dlho predpovedanú, ktorá ukončí svet, než bude mať možnosť zrodiť sa nanovo. Rovnako ako pri svojej minulej výprave, aj tentoraz budú počas cesty preskúmavať úžasné mýtické krajiny a čeliť strašným nepriateľom v podobe severských bohov a monštier.


Sony PlayStation 5 Digital + God of War Ragnarök
 


Ideálna v spojení s televízormi Sony BRAVIA XR™


Automatické mapovanie tónov HDR zvýrazní každý detail a automatický režim žánrového obrazu zabezpečí úžasnú kvalitu obrazu nielen pri hrách na PS5, ale aj pri filmoch! Vďaka rozlíšeniu až do 4K/120 fps s definovaným štandardom HDMI 2.1, mimoriadne nízkemu vstupnému oneskoreniu a ďalším vlastnostiam vás rad televízorov BRAVIA XR™ dostane priamo do centra diania.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719449492
Ďalšie parametre
PlayStation 5
-
SSD
825 GB
4K BD-ROM
Áno
2
Nie
Áno
Áno
Nie
Hra v balení God of War: Ragnarok
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.4 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hĺbka výrobku 26.0 cm
Hmotnosť výrobku 6.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 44.7 cm
Výška balenia 18.0 cm
Hĺbka balenia 47.6 cm
Váha balenia 6.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu