Herná konzola Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West (PS719420095) biela

Výrobca: Sony , Kategória: PlayStation
Kód tovaru: SONPS719420095

Slot pre pamäťovú kartu: Nie
HDMI: Áno
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
Optická mechanika: bez optickej mechaniky
Kapacita vnútornej pamäti: 825 GB
Platforma: PlayStation 5
Uhlopriečka displeja (palce): -

Zistiť dostupnosť

Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden WestSony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West, biela


Konzola PlayStation 5 od spoločnosti Sony je herné zariadenie, ktoré definuje budúcnosť hrania. Od základu bolo navrhnuté tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo vnútri. Pri desiatkach pripravovaných hier sa totiž môžete tešiť na úplne nové grafické aj herné možnosti – vďaka špičkovému hardvéru aj symbióze výkonu a optimalizácie. Veľkým vylepšením oproti predchodcovi PlayStation 4 navyše prešiel aj systém chladenia s rebrinovou štruktúrou po celom obvode konzoly. Výsledkom je, že sa ani v maximálnej záťaži konzola neprehrieva a tiež zostáva krásne tichá.


Sony navyše prináša nový ovládač DualSense, ktorý sa postará o to, že budete oveľa viac vtiahnutí do deja, najmä vďaka vylepšenej technológii hmatovej odozvy a adaptívnemu spusteniu. Exkluzívnemu zážitku napomôže aj extrémna rýchlosť s prenosmi dát až 9 GB/s zásluhou 825 GB SSD pre oveľa rýchlejšie načítanie hier i systému samotného a exkluzívne tituly, z ktorých časť si zahráte len a len na konzole PlayStation 5. Táto digitálna verzia potom neobsahuje Blu-ray mechaniku, pričom hry si budete môcť zaobstarať v obchode PlayStation Store, ktorý bude dostupný po prihlásení k vášmu účtu PlayStation Network. Po zakúpení si budete môcť hry pridať do knižnice účtu a kedykoľvek stiahnuť a nainštalovať. Okrem hrania potom, samozrejme, budete môcť napríklad aj streamovať obsah z obľúbených platforiem typu Netflix v rozlíšení 4K alebo sa baviť s ďalšími obľúbenými aplikáciami.


V balení sa okrem konzoly a príslušenstva taktiež nachádza kód na stiahnutie hry Horizon Forbidden West.

Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West


 


Kľúčové vlastnosti


  • Herná konzola
  • Ovládač DualSense s podporou haptickej odozvy
  • Kompatibilita s technológiou HDR, vďaka ktorej budete mať tie najživšie farby
  • Podporuje výstup 8K a 4K
  • Technológia Ray Tracing, ktorá zaisťuje novú úroveň realistického spracovania
  • Snímková frekvencia až 120 fps vďaka podpore frekvencie 120 Hz v rozlíšení 4K
  • Digitálna verzia bez optickej mechaniky (s možnosťou zakúpenia hier cez integrovaný obchod PlayStation Store)
  • V balení s kódom na stiahnutie hry Horizon Forbidden West

 


Privítajte interaktívne zážitky novej generácie v rozlíšení 4K a snímkovej frekvencii až 120 fps na konzole PlayStation 5. S výkonným hardvérom firmy AMD, inovatívnym ovládačom DualSense s haptickou odozvou, podporou maximálneho rozlíšenia až 8K a exkluzívnymi titulmi, ktoré vás vtiahnu do svetov ďaleko za hranice predstavivosti. Revolúcia v hraní začína na PlayStation 5.

 


Extrémny výkon moderného hardvéru


Konzola PlayStation 5 prináša výkon vyrážajúci dych vďaka špeciálnemu osemjadrovému procesoru AMD Zen 2 v kombinácii so špičkovou grafikou AMD RDNA 2 a superrýchlym SSD s kapacitou 825 GB, ktoré výrazne zrýchli načítanie hier i pozícií – načítanie hier je oproti PS4 o polovicu rýchlejšie. Rovnako tak sa môžete tešiť na superrýchly štart samotnej konzoly aj oveľa plynulejšie hranie. Prenosové rýchlosti 5,5 GB/s a po kompresii neuveriteľných 9 GB/s hovoria samy za seba. Najnovšie PlayStation dokáže oveľa viac a spoznáte to v každej hre! Užiť si navyše môžete aj obľúbené tituly pre PS4 vďaka spätnej kompatibilite.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Technológia pokročilého nasvietenia scény Ray Tracing


Každý lúč svetla je nasimulovaný zvlášť. Vďaka tomu zažijete novú úroveň realistického spracovania, v ktorom vás čakajú úplne dokonalé tiene a odrazy. Napomáha tomu aj hranie v rozlíšení 4K s až 120 snímkami za sekundu (konzola je kompatibilná s TV vybavenými 8K rozlíšením) alebo technológia HDR pre ešte pôsobivejšie farby. Voliť pritom môžete z dvoch režimov: Performance a Resolution. Zatiaľ čo Performance sa sústredí na vyššie FPS s vypnutými špeciálnymi funkciami, v Resolution naplno oceníte pokročilé grafické možnosti najnovších titulov.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Ovládač, ktorý vás vtiahne do deja


Konzola vás dokonale vtiahne do deja nielen vďaka obrovskému výkonu, ale aj zásluhou revolučného ovládača DualSense s vylepšenou ergonómiou a vzrušujúcimi funkciami, ako je výrazne vylepšená haptická odozva, adaptívna spúšte, napodobňujúca interakciu s predmetmi v hre, integrovaný mikrofón a množstvo ďalších.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West


Haptická odozva


Prostredníctvom technológie hmatovej odozvy využívajúcej duálny pohon namiesto vibračných motorčekov u PS4 ovládač DualSense poskytuje v podporovaných hrách dynamickú zmyslovú spätnú väzbu, vďaka ktorej vás ešte viac vtiahne do deja. Jednoduchým dotykom totiž rozpoznáte, či práve plávate, bežíte, alebo napríklad intenzívne brzdíte v obľúbenej závodnej hre.


 


 


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West


 


Adaptívne spúšte


Realistickému zážitku napomáhajú aj adaptívne spúšte s dynamickým odporom. Tie dokážu veľmi reálne simulovať odpor ako vplyv aktivity v hre – napríklad pri naťahovaní tetivy luku, rozbíjaní predmetov aj pri obyčajnej chôdzi naproti vetru.


 


 


 
 


Zázemie na efektívnu komunikáciu s vašimi spoluhráčmi


Udržujte čulú konverzáciu s ostatnými členmi vášho tímu alebo spoznajte nových priateľov v rozsiahlom ekosystéme platformy PlayStation. Využite služby dômyselného vstavaného mikrofónu ovládača DualSense alebo sa plne sústreďte na hru pomocou dedikovaného tlačidla stlmenia.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Zachyťte svoje najmilovanejšie okamihy


Stlačte jediné tlačidlo a zaznamenajte video z hrania alebo ho zdieľajte s ostatnými hráčmi či fanúšikmi v službe PlayStation Network alebo na sociálnych sieťach. S pokročilou integráciou do obľúbených hier nebolo vytvorenie komunity oddaných sledujúcich nikdy jednoduchšie.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Ponorte sa do vzrušujúcich zážitkov novej generácie


Užite si tituly, ktoré denne fascinujú milióny hráčov po celom svete – či už ide o hry série Horizon, Ratchet & Clank, Gran Turismo, Marvel's Spider-Man a mnoho ďalších – vďaka novým, inovatívnym funkciám budete môcť prežiť každú akčnú scénu plnú výbuchov či emotívne rozhovory hlavných aktérov ešte intenzívnejšie a v spracovaní vyrážajúcom dych.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Podpora priestorového zvuku s Tempest 3D AudioTech


Do hry vás úplne vtiahne aj zvuk prostredníctvom technológie Tempest 3D AudioTech a kompatibilných slúchadiel. Podporované hry vás totiž práve vďaka nej obklopia zvukom, ktorý pôsobí tak, že prichádza zo všetkých strán.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West
 


Prežijete vo svete, ktorému poriadok udávajú robotické dinosaury?


V balení na vás okrem konzoly čaká aj kód na stiahnutie plnej hry Horizon Forbidden West  pokračovanie úspešnej akčnej adventúry Horizon Zero Dawn. Vžite sa znova do kože lovkyne Aloy, vydajte sa preskúmať vzdialené kraje, bojujte s väčšími a úchvatnejšími strojmi a zoznámte sa s novými spojencami, ktorí vám pomôžu zachrániť Zem pred katastrofou.


Sony PlayStation 5 Digital + Horizon Forbidden West

Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719420095
Ďalšie parametre
PlayStation 5
-
SSD
825 GB
bez optickej mechaniky
Áno
2
Nie
Áno
Áno
Nie
Hra v balení Horizon Forbidden West
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.4 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hĺbka výrobku 26.0 cm
Hmotnosť výrobku 6.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.4 cm
Výška balenia 39.0 cm
Hĺbka balenia 26.0 cm
Váha balenia 6.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu