Herná konzola Sony PlayStation 5 Digital + 2x bezdrátový ovladač DualSense (PS711000036488) biela

Výrobca: Sony , Kategória: PlayStation
Kód tovaru: SONPS711000036488

Slot pre pamäťovú kartu: Nie
HDMI: Áno
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
Optická mechanika: bez optickej mechaniky
Kapacita vnútornej pamäti: 825 GB
Platforma: PlayStation 5
Uhlopriečka displeja (palce): -

Zistiť dostupnosť

Sony PlayStation 5 Digital + 2× bezdrôtový ovládač DualSense - biela


Konzola PlayStation 5 Digital od spoločnosti Sony je herné zariadenie, ktoré definuje budúcnosť hrania. Od základu bolo navrhnuté tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo vnútri. U desiatok pripravovaných hier sa totiž môžete tešiť na úplne nové grafické aj herné možnosti – vďaka špičkovému hardvéru aj symbióze výkonu a optimalizácie. Veľkým vylepšením oproti predchodcovi PlayStation 4 navyše prešiel aj systém chladenia s rebrinovou štruktúrou po celom obvode konzoly. Výsledkom je, že sa ani v maximálnej záťaži konzola neprehrieva a tiež zostáva krásne tichá.


Prinesie doteraz netušené zážitky z hrania


Sony navyše prináša nový ovládač DualSense, ktorý sa postará o to, že budete oveľa viac vtiahnutí do deja, najmä vďaka vylepšenej technológii hmatovej odozvy a adaptívnym spustením. Exkluzívnemu zážitku napomôže aj extrémna rýchlosť s prenosmi dát až 9 GB/s zásluhou 825 GB SSD pre oveľa rýchlejšie načítanie hier aj systému samotného a exkluzívne tituly, z ktorých časť si zahráte len a iba na konzole PlayStation 5. Okrem hrania potom samozrejme budete môcť treba streamovať obsah z obľúbených platforiem typu Netflix v rozlíšení 4K alebo sa baviť s ďalšími obľúbenými aplikáciami.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ovládač DualSense pre ešte väčšie vtiahnutie do deja
  • Technológiou HDR, vďaka ktorej budete mať tie najživšie farby
  • Podporuje výstup 8K a 4K
  • Technológia Ray Tracing, ktorá zaisťuje novú úroveň realistického spracovania
  • Snímková frekvencia až 120 fps vďaka podpore frekvencie 120 Hz

Privítajte interaktívne zážitky novej generácie v rozlíšení 4K a snímkovej frekvencii až 120 fps na konzole PlayStation 5. S výkonným hardvérom firmy AMD, inovatívnym ovládačom DualSense s haptickou odozvou, podporou maximálneho rozlíšenia až 8K a exkluzívnymi titulmi, ktoré vás vtiahnu do svetov ďaleko za hranice predstavivosti. Revolúcia v hraní začína na PlayStation 5.

 


Extrémny výkon moderného hardvéru


Konzola PlayStation 5 prináša dych vyrážajúci výkon vďaka špeciálnemu osemjadrovému procesoru AMD Zen 2 v kombinácii so špičkovou grafikou AMD RDNA 2 a superrýchlym SSD s kapacitou 825 GB, ktoré výrazne zrýchli načítanie hier i pozícií – načítanie hier je oproti PS4 o polovicu rýchlejšie. Rovnako tak sa môžete tešiť na superrýchly štart samotnej konzoly aj oveľa plynulejšie hranie. Prenosové rýchlosti 5,5 GB/s a po kompresii neuveriteľných 9 GB/s hovoria samy za seba. Novo PlayStation dokáže oveľa viac a spoznáte to v každej hre! Môžete si navyše užiť aj obľúbené tituly pre PS4 vďaka spätnej kompatibilite.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Technológia pokročilého nasvietenia scény Ray Tracing


Každý lúč svetla je nasimulovaný zvlášť. Vďaka tomu zažijete novú úroveň realistického spracovania, v ktorom vás čakajú úplne dokonalé tiene a odrazy. Napomáha tomu aj hranie v rozlíšení 4K s až 120 snímkami za sekundu (konzola je kompatibilná s TV vybavenými 8K rozlíšením) alebo technológia HDR pre ešte pôsobivejšie farby. Voliť pritom môžete z dvoch režimov: Performance a Resolution. Zatiaľ čo Performance sa sústredí na vyššie FPS s vypnutými špeciálnymi funkciami, v Resolution naplno oceníte pokročilé grafické možnosti najnovších titulov.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Ovládač, ktorý vás vtiahne do deja


Konzola vás dokonale vtiahne do deja nielen vďaka obrovskému výkonu, ale aj zásluhou revolučného ovládača DualSense s vylepšenou ergonómiou a vzrušujúcimi funkciami, ako je výrazne vylepšená haptická odozva, adaptívna spúšte, napodobňujúca interakciu s predmetmi v hre, integrovaný mikrofón a množstvo ďalších.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök


Haptická odozva


Prostredníctvom technológie hmatovej odozvy využívajúcej duálny pohon namiesto vibračných motorčekov u PS4 ovládač DualSense poskytuje v podporovaných hrách dynamickú zmyslovú spätnú väzbu, vďaka ktorej vás ešte viac vtiahne do deja. Jednoduchým dotykom totiž rozpoznáte, či práve plávate, bežíte, alebo napríklad intenzívne brzdíte v obľúbenej závodnej hre.


 


 Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök


Adaptívny spúšťač


Realistickému zážitku napomáhajú aj adaptívne spúšte s dynamickým odporom. Tie dokážu veľmi reálne simulovať odpor ako dopad aktivity v hre – napríklad pri naťahovaní tetivy luku, rozbíjaní predmetov aj pri obyčajnej chôdzi oproti vetru.


 
 


Zázemie pre efektívnu komunikáciu s vašimi spoluhráčmi


Udržujte čulú konverzáciu s ostatnými členmi vášho tímu alebo spoznajte nových priateľov v rozsiahlom ekosystéme platformy PlayStation. Využite služby dômyselného vstavaného mikrofónu ovládača DualSense, alebo sa plne sústreďte na hru pomocou dedikovaného tlačidla stlmenia.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Zachyťte svoje najmilovanejšie okamihy


Stlačte jediné tlačidlo a zaznamenajte video z hrania alebo ho zdieľajte s ostatnými hráčmi či fanúšikmi v službe PlayStation Network alebo na sociálnych sieťach. S pokročilou integráciou do obľúbených hier nebolo vytvorenie komunity oddaných sledujúcich nikdy jednoduchšie.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Ponorte sa do vzrušujúcich zážitkov novej generácie


Užite si tituly, ktoré denne fascinujú milióny hráčov po celom svete – či už ide o hry série Horizon, Ratchet & Clank, Gran Turismo, God of War, Marvel's Spider-Man a mnoho ďalších – vďaka novým, inovatívnym funkciám budete môcť prežiť každú akčnú scénu plnú výbuchov či emotívne rozhovory hlavných aktérov ešte intenzívnejšie av dych vyrážajúcom spracovaní.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Podpora priestorového zvuku s Tempest 3D AudioTech


Do hry vás úplne vtiahne aj zvuk prostredníctvom technológie Tempest 3D AudioTech a kompatibilných slúchadiel. Podporované hry vás totiž práve vďaka nej obklopia zvukom, ktorý pôsobí tak, že prichádza zo všetkých strán.


Sony PlayStation 5 + God of War Ragnarök
 


Ideálne v spojení s televízormi Sony BRAVIA XR™


Automatické mapovanie tónov HDR zobrazí každý detail a automatický režim obrazu žánrov zaistí úžasnú kvalitu obrazu, ako pre hry na konzole PS5, tak aj filmy! Vďaka rozlíšeniu až 4K / 120 sn./s s definovaným štandardom HDMI 2.1, mimoriadne nízkemu oneskoreniu vstupu a ďalším funkciám vás rad televízorov BRAVIA XR™ dostane priamo do stredu diania.

Dualsense Wireless Controler


So špičkovou hernou konzolou PlayStation 5 si hry užijete oveľa viac nielen zásluhou jej obrovského výkonu, ale aj prostredníctvom rovnako skvelého príslušenstva. Tým najdôležitejším je samozrejme ovládač - Sony mu preto venovalo maximálnu pozornosť. DualSense tak prichádza s novinkami, ako je špičková hmatová odozvaadaptívny spúšťač alebo integrovaný mikrofón. A samozrejme pritom dizajnom perfektne korešponduje s vašim najlepším herným priateľom - PlayStation 5.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Vynikajúca hmatová odozva
  • Funkcie dobre známe z DualShocku 4, ešte vylepšené
  • Mikrofón a reproduktor priamo na ovládači + 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel
  • Podpora pohybového ovládania vďaka akcelerometru a gyroskopu
  • Moderné USB-C pre dobíjanie

 


Prežite hry ako nikdy predtým.

 Hmatová odozva


Duálny pohon pri ovládači nahrádza vibrujúce motorky. Výsledkom je, že oveľa intenzívnejšie budete prežívať dej hry zásluhou dynamických vibrácií simulujúcich napríklad spätný ráz zbraní.


 Adaptívny spúšťač


Adaptívny spúšťač sa postará o to, že precítite intenzívnejšie každú akciu – či už ide o naťahovanie tuhej tetivy luku alebo napríklad zadupnutie brzdového pedála v obľúbenej závodnej hre.


 
 


Mikrofón a 3,5mm jack 


Ovládač má integrovaný mikrofón, aby ste mohli byť v kontakte so spoluhráčmi. Vďaka 3,5 mm jacku na jeho tele navyše môžete pripojiť aj headset. Na ovládači je potom tiež špeciálne tlačidlo na okamžité stlmenie hlasového výstupu.

 


Tlačidlo vytvoriť


Na ovládači nájdete aj tlačidlo vytvoriť pre rýchle zachytenie a vysielanie dramatických okamihov z vášho hrania. Jeho základom sa stalo revolučné tlačidlo Share z DualShock.

 


Dvojfarebný dizajn


Dizajn ovládača dokonale korešponduje s hernou konzolou PlayStation 5. Ergonómii potom napomáha intuitívne rozloženie ovládacích prvkov s vylepšenými páčkami a novou svetelnou lištou.

 


Funkcie, ktoré hráči milujú


Aj pri bezdrôtovom ovládači DualSense sa môžete tešiť na dobre známe a obrovsky obľúbené funkcie DualShocku 4 pre PlayStation 4. 


USB-C


Na tele ovládača je moderný port typu USB-C pre rýchle dobitie integrovanej batérie s dlhou výdržou.


  


Integrovaný reproduktor


Ovládač má kvalitnejší vstavaný reproduktor, takže vybrané hry vás do deja vtiahnu ešte viac aj zvukmi vychádzajúcimi priamo z neho.


  


Senzor pohybu


Ovládač disponuje aj akcelerometrom a gyroskopom, takže v podporovaných hrách je možné využívať návykové pohybové ovládanie.


 
 


Nabíjacia stanica DualSense


Odporúčame dokúpiť štýlovú nabíjaciu stanicu DualSense. Ponúka zacvakávacie prevedenie pre ľahké nabíjanie až dvoch ovládačov súčasne. Skvele poslúži aj ako štýlové miesto pre skladovanie ovládačov, keď ich nepoužívate.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS711000036488
Ďalšie parametre
PlayStation 5
-
SSD
825 GB
bez optickej mechaniky
Áno
2
Nie
Áno
Áno
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.4 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hĺbka výrobku 26.0 cm
Hmotnosť výrobku 6.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.4 cm
Výška balenia 39.0 cm
Hĺbka balenia 26.0 cm
Váha balenia 6.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu