Herná konzola Sony PlayStation 4 500GB (PS719858539) čierna

Výrobca: Sony , Kategória: PlayStation
Kód tovaru: SONPS4

Slot pre pamäťovú kartu: Nie
HDMI: Áno
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
Pohybový senzor: konektor pre pripojenie (možnosť dokúpiť)
Optická mechanika: DVD±R/RW / Blu-ray (BD)
Kapacita vnútornej pamäti: 500GB
Platforma: PlayStation 4

Zistiť dostupnosť

SONY PlayStation 4

Chcete hrať najnovšie herná tituly na plné detaily pri maximálnych FPS? Potom neexistuje iná voľba ako najvýkonnejšia herná konzola súčasnosti PlayStation 4. Tá prichádza s úchvatným 8 jadrovým procesorom AMD Jaguar s taktom 1,6 GHz a grafickým čipom ďalšej generácie AMD Radeon o neuveriteľnom výkone až 1,84 TFlops. Ďalej ponúkne tiež 8 GB pamäte RAM či 500 GB disk pre všetky vaše dáta. Samozrejme nechýba WiFi pre pripojenie k internetu a pohodlné hranie online či RJ-45 pre pripojenie cez ethernet kábel. Blu-ray mechanika si pritom poradí s čítaním takmer všetkých dostupných formátov na svete a z 4 PlayStationu 4 tak doslova robí multimediálne centrum.

Vo výbave konzoly potom nájdeme aj USB port a HDMI výstup. Vítanou novinkou je tiež vzdialené hranie, vďaka ktorému budete môcť hrať vaše hry pre PlayStation 4 na prenosnej konzole PS Vita. Veľkých vylepšenia sa dočkal aj bezdrôtový ovládač DualShock 4, ktorý ponúkne úplne nové možnosti pri hraní hier aj v komunikácii s priateľmi. Sony, ako je u neho zvykom zapracovalo aj na exkluzívnom dizajne a udržanie príjemných rozmerov.

Najvýkonnejšia herná konzola na svete

S konzolou PlayStation 4 si bez rozpakov na najvyššie detaily pri neuveriteľnej plynulosti zahráte aj tie najnáročnejšie tituly. Vďačiť za to môžete rovno 8 jadrovému procesoru Jaguar od AMD s taktom 1,6 GHz. Ten je vyrobený inovatívnym 28nm výrobným postupom a okrem parádneho výkonu tak ponúkne aj energeticky pomerne šetrný chod. V spolupráci so zbrusu novou grafikou Radeon potom dosahuje teoretický výkon až 1,84 TFlops. Sony pridáva ešte 8 GB pamäte typu GDDR5 a sľubuje, že počas nadchádzajúceho roka prinesie najmenej 100 špeciálne optimalizovaných hier len a len pre túto konzolu.

Vzdialené hranie na PlayStation Vita

Jednou z najväčších noviniek, ktoré PlayStation 4 prináša, je podpora tzv vzdialeného hrania. To umožňuje hrať vybrané tituly práve pre PlayStation 4 na prenosnej 5 "konzole PS Vita a to cez bezdrôtové WiFi pripojenie v domácej sieti. Aplikácia PlayStation App určená pre mobilné telefóny a tablety potom ešte umožňuje neustále sledovať nové videá od vašich priateľov a byť s nimi neustále v kontakte nech ste kdekoľvek.

Nový ovládač DualShock 4

Veľkými zmenami prešiel aj obľúbený bezdrôtový ovládač DualShock, ktorý bude spoločne s PlayStation 4 dodávaný tiež vo 4. pokračovaní. Ten je novo vybavený špeciálnym dotykovým panelom a extra citlivými senzormi, ktoré prinášajú nové možnosti hrania.

Doplňujúce informácie

• najpokročilejšia herná konzola

  • Blu-ray mechanika
  • WiFi
  • bezdrôtový ovládač DualShock 4
  • rozmery: 275 × 53 × 305 mm
  • hmotnosť: 2,8 kg


 


Odkaz na stránku výrobcu

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719858539
Ďalšie parametre
Platforma PlayStation 4
Typ vnútornej pamäte HDD
Kapacita vnútornej pamäti 500GB
Optická mechanika DVD±R/RW / Blu-ray (BD)
Áno
2
Áno
Áno
Nie
Pohybový senzor konektor pre pripojenie (možnosť dokúpiť)
Hra v balení Ne
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 44.0 cm
Výška balenia 37.0 cm
Hĺbka balenia 12.0 cm
Váha balenia 4.0 kg
Více informací Méně informací