Herná konzola Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)

doprava zadarmo
Výrobca: Microsoft , Kategória: Xbox
Kód tovaru: XBXSERIESX

Slot pre pamäťovú kartu: Nie
HDMI: Áno
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
Optická mechanika: 4K BD-ROM
Kapacita vnútornej pamäti: 1 TB
Platforma: Xbox Series
Uhlopriečka displeja (palce): -

Naša cena s DPH:

499.00

Na splátky od: 15 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Xbox Series X


Microsoft Xbox Series X, čierna


Ponorte sa do nových dobrodružstiev s inovovanou hernou konzolou Xbox Series X. Deviata generácia herných konzol od Microsoftu prináša hardvérové a softvérové vylepšenia, ktoré pocítite na výkone, grafickej vernosti aj podaní zvuku. Osemjadrový procesor dopĺňa 16 GB grafickej pamäte GDDR6 a vôbec prvýkrát Xbox disponuje aj ultrarýchlym 1 TB SSD úložiskom, ktoré je možné ešte rozšíriť špeciálnou pamäťovou kartou Seagate.


Či už sa radi venujete hraniu zbesilých akčných strieľačiek, alebo dávate prednosť stratégiám, závodným simulátorom či športovým hrám, s touto konzolou máte tie najlepšie predpoklady na neopakovateľné herné zážitky. Ide totiž o platformu, ktorá bola stvorená preto, aby vám otvorila dvere k tým najmodernejším herným technológiám.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Extra výkon, dostatočný aj na hranie najnovších hier
  • Luxusná grafika vďaka podpore skutočného 4K rozlíšenia (až 120 snímok za sekundu) a technológia HDR
  • Rýchle SSD úložisko s nadštandardnou kapacitou 1 TB
  • Oslnivý 3D priestorový zvuk
  • Kompatibilná s hrami štyroch generácií
  • Vylepšený bezdrôtový ovládač pre pohodlnejšie hranie

 

 


Nová generácia herných dobrodružstiev je tu!

 


Navrhnutá pre maximálny výkon


Skvelú rýchlosť a perfektný výkon tejto hernej konzoly zabezpečuje architektúra Xbox Velocity Architecture, ktorá kombinuje špeciálne navrhnuté hardvérové komponenty s modernými softvérovými inováciami. Procesor AMD na báze pokročilých technológií Zen 2 a rDNA 2 je doplnený svižným diskom typu SSD so štedrou kapacitou 1 TB a systémom tesnej integrácie softvéru.


Xbox Series X
 


Zahrajte si 4 generácie hier


Prostredníctvom hernej konzoly Xbox Series X si môžete zahrať obrovské množstvo hier rôznych žánrov. Grafický čip tejto platformy totiž poskytuje skvelých 12 teraflopov výpočtovej sily a zaručuje kompatibilitu so štyrmi generáciami hier.


Xbox Series X
 


Pripravená na 8K video


Potrpíte si pri hraní videohier na dokonale realistickú grafiku? V tom prípade ste na správnej adrese. Vôbec najlepšie vizuálne zážitky vám pritom táto konzola zaručí pri hrách, ktoré sú navrhnuté priamo pre Xbox Series X. Užijete si zobrazenie v skutočnej 4K Ultra HD kvalite (pri frekvencii 120 snímok za sekundu). Zároveň je konzola pripravená na nástup rozlíšenia 8K. Starších hier sa ale nemusíte zbavovať. Výrobca deklaruje spätnú kompatibilitu s hrami na Xbox One a 360 aj s pôvodnými Xbox Games.


Xbox Series X
 


Spoznajte silu priestorového zvuku


K prednostiam tejto hernej konzoly patrí aj jej prepracovaná audio zložka. Xbox Series X totiž využíva pokročilé algoritmy spracovania zvuku, ktorých zásluhou sa pri hraní dočkáte jedinečnej 3D priestorovej reprodukcie, vďaka ktorej vás zvuk obklopí zo všetkých strán.


Xbox Series X
 


Tiché a účinné chladenie


Inovovaný systém chladenia s tromi kanálmi na prúdenie vzduchu udržiava hladký a tichý chod konzoly. Pri hre vás tak nebude rušiť hluk ventilátora ani spomalený výkon. K rovnomernej regulácii vnútornej teploty a tým vyššiemu výkonu konzoly prispieva delená základná doska a odparovacia komora, ktorá ochladzuje jadro a pamäť. Súčasťou paralelného chladenia je tiež vonkajší kryt, ktorý pôsobí ako pasívny chladič.


Xbox Series X
 


Vezmite hranie do svojich rúk


K hernej konzole Xbox Series X dostanete aj vylepšený bezdrôtový ovládač, prostredníctvom ktorého budete mať každú hru pevne vo svojich rukách. Ide o gamepad, ktorému nechýba elegantný dizajntlačidlo na jednoduché zdieľanie či protišmyková textúra. Zaujímavým prvkom je tiež nový hybridný smerový ovládač, vďaka ktorému je hranie ešte jednoduchšie a pohodlnejšie.


Xbox Series X
 


Obsah balenia


  • Herná konzola Microsoft Xbox Series X
  • Bezdrôtový ovládač na Xbox
  • Kábel HDMI – Ultra High Speed
  • Napájací kábel

Záruka 24 mesiacov
Partnumber RRT-00010
Ďalšie parametre
Platforma Xbox Series
-
Typ vnútornej pamäte SSD
Kapacita vnútornej pamäti 1 TB
Optická mechanika 4K BD-ROM
Áno
3
Integrovaný mikrofón Nie
Áno
Áno
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 44.0 cm
Výška balenia 29.0 cm
Hĺbka balenia 11.5 cm
Váha balenia 4.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu