Herná konzola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5: Premium Edition (RRT-00061) čierna

Výrobca: Microsoft , Kategória: Xbox
Kód tovaru: XBXRRT00061

Slot pre pamäťovú kartu: Nie
HDMI: Áno
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
Optická mechanika: 4K BD-ROM
Kapacita vnútornej pamäti: 1 TB
Platforma: Xbox Series X
Uhlopriečka displeja (palce): -

Zistiť dostupnosť

Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5


Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5, čierna


Ponorte sa do nových dobrodružstiev s inovovanou hernou konzolou Xbox Series X. Deviata generácia herných konzol od Microsoftu prináša hardvérové a softvérové vylepšenia, ktoré pocítite na výkone, grafickej vernosti aj podaní zvuku. Osemjadrový procesor dopĺňa 16 GB grafickej pamäte GDDR6 a vôbec prvýkrát Xbox disponuje aj ultrarýchlym 1 TB SSD úložiskom, ktoré je možné ešte rozšíriť špeciálnou pamäťovou kartou Seagate.


Či už sa radi venujete hraniu zbesilých akčných strieľačiek, alebo dávate prednosť stratégiám, závodným simulátorom či športovým hrám, s touto konzolou máte tie najlepšie predpoklady na neopakovateľné herné zážitky. Ide totiž o platformu, ktorá bola stvorená preto, aby vám otvorila dvere k tým najmodernejším herným technológiám. Súčasťou balenia je aj hra Forza Horizon 5, ktorá opäť prináša jeden z vôbec najlepších a najprepracovanejších zážitkov, aký môžu moderné arkádové závodné hry ponúknuť.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Extra výkon, dostatočný aj na hranie najnovších hier
 • Luxusná grafika vďaka podpore skutočného 4K rozlíšenia (až 120 snímok za sekundu) a technológia HDR
 • Rýchle SSD úložisko s nadštandardnou kapacitou 1 TB
 • Oslnivý 3D priestorový zvuk
 • Kompatibilná s hrami štyroch generácií
 • Vylepšený bezdrôtový ovládač pre pohodlnejšie hranie
 • Forza Horizon 5 súčasťou balenia

 

 


Nová generácia herných dobrodružstiev je tu!

 


Navrhnutá pre maximálny výkon


Skvelú rýchlosť a perfektný výkon tejto hernej konzoly zabezpečuje architektúra Xbox Velocity Architecture, ktorá kombinuje špeciálne navrhnuté hardvérové komponenty s modernými softvérovými inováciami. Procesor AMD na báze pokročilých technológií Zen 2 a rDNA 2 je doplnený svižným diskom typu SSD so štedrou kapacitou 1 TB a systémom tesnej integrácie softvéru.


Xbox Series X
 


Zahrajte si 4 generácie hier


Prostredníctvom hernej konzoly Xbox Series X si môžete zahrať obrovské množstvo hier rôznych žánrov. Grafický čip tejto platformy totiž poskytuje skvelých 12 teraflopov výpočtovej sily a zaručuje kompatibilitu so štyrmi generáciami hier.


Xbox Series X
 


Pripravená na 8K video


Potrpíte si pri hraní videohier na dokonale realistickú grafiku? V tom prípade ste na správnej adrese. Vôbec najlepšie vizuálne zážitky vám pritom táto konzola zaručí pri hrách, ktoré sú navrhnuté priamo pre Xbox Series X. Užijete si zobrazenie v skutočnej 4K Ultra HD kvalite (pri frekvencii 120 snímok za sekundu). Zároveň je konzola pripravená na nástup rozlíšenia 8K. Starších hier sa ale nemusíte zbavovať. Výrobca deklaruje spätnú kompatibilitu s hrami na Xbox One a 360 aj s pôvodnými Xbox Games.


Xbox Series X
 


Spoznajte silu priestorového zvuku


K prednostiam tejto hernej konzoly patrí aj jej prepracovaná audio zložka. Xbox Series X totiž využíva pokročilé algoritmy spracovania zvuku, ktorých zásluhou sa pri hraní dočkáte jedinečnej 3D priestorovej reprodukcie, vďaka ktorej vás zvuk obklopí zo všetkých strán.


Xbox Series X
 


Tiché a účinné chladenie


Inovovaný systém chladenia s tromi kanálmi na prúdenie vzduchu udržiava hladký a tichý chod konzoly. Pri hre vás tak nebude rušiť hluk ventilátora ani spomalený výkon. K rovnomernej regulácii vnútornej teploty a tým vyššiemu výkonu konzoly prispieva delená základná doska a odparovacia komora, ktorá ochladzuje jadro a pamäť. Súčasťou paralelného chladenia je tiež vonkajší kryt, ktorý pôsobí ako pasívny chladič.


Xbox Series X
 


Vezmite hranie do svojich rúk


K hernej konzole Xbox Series X dostanete aj vylepšený bezdrôtový ovládač, prostredníctvom ktorého budete mať každú hru pevne vo svojich rukách. Ide o gamepad, ktorému nechýba elegantný dizajntlačidlo na jednoduché zdieľanie či protišmyková textúra. Zaujímavým prvkom je tiež nový hybridný smerový ovládač, vďaka ktorému je hranie ešte jednoduchšie a pohodlnejšie.


Xbox Series X
 


Obsah balenia


 • Herná konzola Microsoft Xbox Series X
 • Bezdrôtový ovládač na Xbox
 • Kábel HDMI – Ultra High Speed
 • Napájací kábel

 
 


Forza Horizon 5Forza Horizon 5, Xbox One


Vydajte sa do slnkom zaliateho Mexika s výberom tých najrýchlejších automobilov, preskúmajte pestrý a neustále sa meniaci otvorený svet a naplno otestujte svoje vodičské zručnosti v ďalšom pokračovaní dnes už legendárnej závodnej série Forza Horizon, ktorá opäť prináša jeden z vôbec najlepších a najprepracovanejších zážitkov, aké môžu moderné arkádové závodnej hry ponúknuť.


Neuveriteľne našľapaná kolekcia áut slávnych značiek


Ako je v sérii zvykom, aj tentoraz budete mať na výber zo stoviek vozidiel slovútnych značiek, ako sú Ford, Ferrari, Lamborghini, Porsche, BMW, Mercedes či napríklad Koenigsegg. Samozrejme, prídu na rad aj exotickejšie klenoty, ktoré budete môcť nájsť či zakúpiť a následne poriadne prehnať po starostlivo vymodelovanom otvorenom svete po okraj naplnenom nevídanými detailmi – od piesočných pláží cez rozsiahle stepi až po palmové háje.

Forza Horizon 5


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Ďalšie pokračovanie legendárnej arkádovej závodnej série Forza Horizon
 • Rozsiahla kampaň pre jedného hráča a prepracovaný multiplayer
 • Žijúci, neustále sa meniaci otvorený svet mexických miest a krajiny
 • Ultra detailná grafika a fyzika
 • Veľa bláznivých výziev v režime Horizon Arcade, ktorý môžete prežiť so svojimi priateľmi
 • Editor EventLab, s ktorým vytvoríte vlastné závody, výzvy, kaskadérske úlohy a ešte oveľa viac

 


Vydajte sa do otvoreného detailne prepracovaného prostredia Mexika a objavujte krásy tunajšej krajiny za volantom jedného zo stovky vozidiel slávnych značiek. V rámci kampane na vás čakajú stovky výziev a úloh a keď s nimi budete hotoví, naskočte do hry viacerých hráčov a dokážte svojim priateľom či ďalším online pretekárom, kto je najrýchlejší vodič v histórii festivalu Horizon.

 


Forza Horizon 5

 

Rozmanitý otvorený svet plný krás

Žijúce púšte, na faunu aj flóru bohaté džungle, historické mestá, skryté ruiny, rozľahlé kaňony a množstvo ďalších prírodných aj kultúrnych krás Mexika vás úplne očarí. To všetko budete môcť pozorovať za volantom vozidiel rozličných tried, takže nebude problém si vziať napríklad džíp a ísť sa prejsť po lese alebo so superšportom prekonať rekordy na všetkých asfaltových cestách v dosahu. Forza Horizon je festivalom slobody, takže je na vás, v akom tempe všetok dostupný obsah objavíte.


 


Forza Horizon 5

Rozsiahla kampaň, v ktorej je vždy čo robiť

Ponorte sa do rozsiahlej kampane, v priebehu ktorej na vás čakajú stovky výziev a odmien. Spoznajte nové postavy a rozhodujte o tom, ako dopadnú príbehové misie festivalu Horizon. A nezabudnite, ste to vy, kto určuje jeho smerovanie a ďalší rast, ktorý pritiahne viac fanúšikov a divákov na jednotlivých festivalových stanovištiach.


 


Forza Horizon 5

Prírodné živle? Vyrieši zošliapnutie plynu

Prekonajte nebezpečné rozmary mexickej klímy, ako sú piesočné tornáda či tropické búrky v neustále sa meniacom prostredí, v ktorom sa ročné obdobia menia každý týždeň. Budete sa tak môcť vždy tešiť na nové udalosti, výzvy, odmeny a zberateľské predmety v nových oblastiach, ktoré budete objavovať a zároveň premýšľať, ako sa čo najlepšie popasovať s prírodnými živlami.


 


Forza Horizon 5

Množstvo zábavných výziev v Horizon Arcade

Dajte sa dokopy s ostatnými hráčmi a vydajte sa do režimu Horizon Arcade, v ktorom si užijete veľa zábavných aj miestami prejdených výziev, s ktorými si môžete vychutnávať nikdy nekončiacu akciu. To všetko navyše bez otravného nastavovania v menu a načítacích obrazoviek, ktoré by pretekanie iba spomaľovali.


 


Forza Horizon 5

 

Váš festival, vaša zábava

Využite možnosti sady nástrojov EventLab a vytvorte si zábavu podľa svojej chuti s vlastnými pretekmi, výzvami, kaskadérskymi úlohami a novými hernými režimami. K dispozícii vám bude oproti predchádzajúcim dielom séria oveľa viac možností prispôsobenia sa jednotlivých vozidiel. Pomocou funkcie Gift Drops je neskôr možné jednoducho zdieľať svoje výtvory s ostatnými hráčmi a vystaviť tak na obdiv svoju kreativitu pre celú komunitu Forza Horizon.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber RRT-00061
Ďalšie parametre
Xbox Series X
-
SSD
1 TB
4K BD-ROM
Áno
3
Nie
Áno
Áno
Nie
Hra v balení Forza Horizon 5: Premium Edition
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.0 cm
Výška balenia 22.0 cm
Hĺbka balenia 38.0 cm
Váha balenia 6.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu