HEJ Komfort

HEJ Komfort 25 EUR s DPH

Hej.sk v spolupráci so špedičnou firmou TOPTRANS ponúka našim zákazníkom komfortné doručenie rozmernejších domácich spotrebičov alebo elektroniky až do domu, bytu alebo kancelárie. Samozrejmosťou pri službe Hej Komfort je výpomoc vodiča, a to aj v prípade vynesenia tovaru na poschodie alebo do bytu. Pri tejto službe sa vyžaduje v prípade rozmernejších spotrebičov aktívna asistencia príjemcu. Pokiaľ je určené miesto na ťažko prístupnom mieste (napr. kvôli úzkemu točitému schodisku, príliš úzkym zárubniam dverí a pod.), služba je obmedzená na vynesenie po bod neúmerne sťažujúcim doručenie na určené miesto.  

Maximálna hmotnosť 1 ks tovaru v objednávke je obmedzená do 80 kg.

Hlavné výhody dopravy Hej Komfort

  • Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie
  • Informovanie zákazníka pred doručením

Automatická avizácia o príchode zásielky na e-mail príjemcu

Po vstupe zásielky do skladu TOPTRANSU generuje systém automaticky na e-mail príjemcu správu s interaktívnym odkazom. Po odkliknutí sa adresátovi sprístupní aktuálna lokácia zásielky, ktorú očakáva. Ak je zásielka už zaradená do rozvozového okruhu, má zákazník k dispozícii aj meno doručujúceho vodiča a telefonický kontakt naň.

Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie

Vodič prepravnej služby Vám doručí objednaný tovar až do domu, bytu alebo kancelárie. Vodič Vám naviac  donesie výrobok až na vami určené miesto, nemusíte se teda báť, že tovar zostane stáť za prvými zamknutými dverami v dome. Toto platí v prípade, keď v dome nie je výťah alebo se tovar do výťahu nevôjde. Maximálne však pre vynesenie do 4. poschodia. Pri tejto službe sa vyžaduje v prípade rozmernejších spotrebičov aktívna asistencia príjemcu. Pokiaľ je určené miesto na ťažko prístupnom mieste (napr. kvôli úzkemu točitému schodisku, príliš úzkym zárubniam dverí a pod.), služba je obmedzená na vynesenie po bod neúmerne sťažujúcim doručenie na určené miesto.  

Dôrazne odporúčame skontrolovať obal výrobku za prítomnosti vodiča prepravnej služby. Prípadné poškodenie je možné riešiť hneď na mieste s vodičom. Pokiaľ je poškodenie značné a nemáte dôveru k riešeniu s vodičom, odporúčame výrobok nepreberať.

Cena prepravy je 25 € s DPH + poplatok za dobierku je 1.20 EUR s DPH.