Headset Trust GXT 307 Ravu Gaming pre PC/PS4 (22450) čierny/červený

Výrobca: Trust , Kategória: Headsety
Kód tovaru: TRU22450

Farba: čierna
Farba: červená
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Pre hernú konzolu: Xbox One
Pre hernú konzolu: PlayStation 5
Pre hernú konzolu: iOS
Pre hernú konzolu: Android

Zistiť dostupnosť

Trust GXT 307 Ravu Gaming


Užívajte si svoju obľúbenú zábavu naplno. S hernými slúchadlami Trust GXT 307 Ravu Gaming už nebudete rušiť svoje okolie. Slúchadlá s mikrofónom nemusíte využívať iba pri hraní hier, rovnako dobre ich môžete zapojiť pre počúvanie hudby alebo sledovanie filmov. Majú pohodlné a mäkké náušníky a nastaviteľnú čelenku, takže ich budete môcť nosiť od rána do večera. Ľahko ich pripojíte k počítaču, telefónu, ale aj konzolám, a to vďaka dlhému 2m káblu a predlžujúcemu káblu pre počítač.


Krištáľovo čistý zvuk


Headset zaisťuje silný zvuk, ktorý vás úplne pohltí. Ponúka frekvenciu od 20 do 20 000 Hz, takže každý tón vynikne naplno a čisto. K tomu ešte prispieva impedancia 32 ohmov a citlivosť 105 dB. Na slúchadlách je umiestnené ovládanie pre úpravu hlasitosti a stíšenie mikrofónu.


Headset zaistí špičkový zvuk u hier, hudby aj filmov!

 


Ovládanie na kábli


Upravujte si pohodlne a rýchlo hlasitosť a zapínajte mikrofón bez toho, aby ste museli meniť nastavenie v počítači. Slúchadlá majú integrované diaľkové ovládanie, s pomocou ktorého môžete napr. stíšiť a znovu zapnúť mikrofón, aby ste sa mohli baviť ako so spoluhráčmi, tak aj s ľuďmi v rovnakej miestnosti.

 


Vysoká kompatibilita


Slúchadlá pomocou dlhého dvojmetrového kábla môžete pripojiť k radu zariadení. Samozrejmosťou sú počítače, notebooky či televízory, avšak príslušenstvo si skvele rozumie aj s konzolami PS4, Xbox, Switch, s mobilnými zariadeniami a podobne.

 


40mm neodymové meniče


Špičkový zvuk je samozrejmosťou. Zaistia ho 40mm neodymové meniče s vysokým frekvenčným rozsahom od 20 do 20 000 Hz. Užívajte si hudbu aj zvuky hry naplno aj pri vysokej hlasitosti a pozdvihnite svoju zábavu na úplne novú úroveň.

 


Polohovateľný mikrofón


Každý hráč vie, že komunikácia so spoluhráčmi je kľúčová. Využite pripojený mikrofón, bavte sa s priateľmi u každého súboja a spoločne oslavujte víťazné ťaženie. Mikrofón je polohovateľný - ak teda slúchadlá používate len na počúvanie, môžete ho zdvihnúť, aby vám u tváre neprekážal.

 


Pohodlné nosenie


Slúchadlá môžete mať na ušiach pokojne celý deň. Majú pohodlné mäkké polstrované náušníky, ktoré vaše uši obalia ako do bavlnky. Počúvajte hudbu, hrajte hry alebo sledujte filmy bez najmenšieho pocitu nepohodlia či bolesti.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 22450
Slúchadlá
Typ slúchadiel okolo ucha (circumaural)
Typ slúchadiel s obručou cez hlavu
105 dB
32 ohm
20 Hz
20000 Hz
Možnosť prepojenia
3,5 mm jack
1 m
Ďalšie parametre
káblový
Typ použitia herné
na slúchadlovom kábli
Farba čierna, červená
počítač, Xbox One, PlayStation 4, Android, PlayStation 5, Nintendo Switch, iOS
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hĺbka výrobku 21.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 10.0 cm
Hĺbka balenia 22.7 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací