Headset Razer Kraken X - Mercury (RZ04-02890300-R3M1) biely

Výrobca: Razer , Kategória: Headsety
Kód tovaru: RAZ0402890300R3M1

Farba: biela
Pre hernú konzolu: Počítač
Priestorový zvuk: Áno
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách
Typ použitia: herné
Typ headsetu: káblový
Značky: Razer
Citlivosť slúchadiel: 109 dB

Zistiť dostupnosť

Razer Kraken XRazer Kraken X, biela


Headset Razer Kraken X vás rýchlo dostane do hry. Ponorte sa do akcie vďaka kvalitnému 7.1 priestorovému zvuku, ktorý vás obklopí zo všetkých strán. Slúchadlá vám sadnú ako uliate. Majú náušníky z plyšovej pamäťovej peny, ktoré sa vám prispôsobia a zaistia pohodlné nosenie od rána do večera. Súčasťou headsetu je mikrofón s pokročilým potlačením šumu, aby vás spoluhráči počuli vždy čisto a jasne.


Slúchadlá pripojíte k svojmu počítaču alebo hernej konzole pomocou 1,3 metra dlhého káblu s 3,5 mm jack konektorom. Spoľahnúť sa budete môcť na plnú kompatibilitu s platformami PC, Mac, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a mobilnými zariadeniami disponujúcimi možnosťou pripojenia cez 3,5 mm audio jack.

Razer Kraken X


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Herné 7.1 slúchadlá s mikrofónom
  • 40 mm meniče pre silný a detailný zvuk
  • Polohovateľný kardioidný mikrofón s pokročilou funkciou potlačenia šumu
  • Ultra ľahká konštrukcia s hmotnosťou iba 250 gramov
  • Kompatibilné s PC a platformami Mac, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a mobilnými zariadeniami s podporou pripojení cez 3,5 mm jack
  • 7.1 priestorový zvuk vás úplne pohltí

 


Herný 7.1 headset od legendárnej firmy Razer s vyladenými 40 mm meničmi, polohovateľným mikrofónom s funkciou potlačenia šumu a ultra ľahkou konštrukciou pre perfektný zvukový zážitok zo všetkých vašich hier, filmov i hudby. Kompatibilný s množstvom platforiem vrátane PC a konzol PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 


Ultra ľahké slúchadlá pre komfortné nosenie


Užite si nerušené hranie alebo počúvanie hudby. Kúpte si ľahké a odolné herné slúchadlá, ktoré vám sadnú ako uliate, aby ste ich na hlave ani necítili. Slúchadlá Razer Kraken X majú mäkké náušníky z pamäťovej peny, ktoré sa používateľom prispôsobia na mieru. Mäkká polstrovaná čelenka zabezpečí, že vás zo slúchadiel nebude bolieť hlava. A s ultra nízkou hmotnosťou iba 250 gramov budú všetky vaše herné maratóny úplne komfortným pôžitkom.


Razer Kraken X
 


Vyladené 40 mm meniče prinášajú silný a detailný zvuk


Vaša hra vám doslova ožije pred očami. Postará sa o to nielen skvelá počítačová grafika, ale aj detailný zvuk, ktorý vás obklopí zo všetkých strán. K vašim ušiam sa dostane z vyladených 40 mm meničov s frekvenciou 12 až 28 000 Hz, citlivosťou 109 dB a impedanciou 32 ohmov.


Razer Kraken X
 


7.1 priestorový zvuk vám umožní prežiť z hry viac


Pri hraní hier alebo sledovaní filmov si budete pripadať, ako by ste sa nachádzali skutočne v centre akcie. Postará sa o to 7.1 priestorový zvuk, ktorý vám dá nad súpermi značnú výhodu. Vždy totiž nepriateľa začujete skôr, než sa objavia na scéne, a budete môcť jeho polohu jasne určiť a pripraviť sa na jeho útok.


Razer Kraken X
 


Kardioidný mikrofón s kryštalicky čistým prenosom hlasu


Slúchadlá nemusíte používať len na počúvanie, ale aj dorozumievanie so spoluhráčmi a priateľmi. Dohovorte si víťaznú stratégiu v priebehu hry s pomocou kardioidného mikrofónu pokročilej konštrukcie, ktorý zaistí krištáľovo čistú kvalitu zvuku, aby vás ostatní počuli úplne bez problémov. Zachytí váš hlas a zároveň efektívne potlačí hluk na pozadí.


Razer Kraken X
 


Ovládanie na náušníku


Priamo na spodnej strane ľavého náušníku nájdete praktické ovládacie tlačidlá. S ich pomocou si môžete ľahko upraviť hlasitosť alebo stlmiť mikrofón behom okamihu, ak nechcete, aby vás spoluhráči momentálne počúvali.


Razer Kraken X

Záruka 24 mesiacov
Partnumber RZ04-02890300-R3M1
Slúchadlá
okolo ucha (circumaural)
s obrúčkou cez hlavu
Citlivosť slúchadiel 109 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 12 Hz
Kmitočtový rozsah do 28000 Hz
Mikrofón
Citlivosť mikrofónu 45 dB (-)
Konštrukcia mikrofónu Nastaviteľný
Možnosť prepojenia
jack 3,5 mm
1.3 m
Ďalšie parametre
káblový
herné
na slúchadlách
biela
Pre hernú konzolu Počítač
Priestorový zvuk Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hĺbka výrobku 9.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 21.0 cm
Výška balenia 27.0 cm
Hĺbka balenia 12.0 cm
Váha balenia 0.6 kg
Více informací Méně informací