Headset Razer Kraken V3 Pro (RZ04-03460100-R3M1) čierny

Výrobca: Razer , Kategória: Headsety
Kód tovaru: RAZ0403460100R3M1

Farba: čierna
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Pre hernú konzolu: PlayStation 5
Pre hernú konzolu: Xbox Series
Pre hernú konzolu: počítač
Pre hernú konzolu: Xbox One
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Priestorový zvuk: Áno

Zistiť dostupnosť

Razer Kraken V3 Pro, čierna


S hernými slúchadlami Razer Kraken V3 Pro sa naplno ponoríte do hernej akcie. Doprajte si intenzívny zvukový zážitok, ktorý vás vďaka 7.1 priestorovému efektu obklopí zo všetkých strán a zaistí vám tú najlepšiu úroveň zábavy.


Slúchadlá s haptickou technológiou HyperSense vám hranie ešte zintenzívnia, zvukové efekty sa prelievajú z pravého ucha do ľavého a naopak podľa vašej aktuálnej pozície a ponúkajú potrebnú intenzitu a hĺbku. Veľké 50 mm meniče s patentovaným dizajnom vykreslia audio čisto a jasne s frekvenciou 20 až 20 00 Hz, citlivosťou 96 dB a impedanciou 32 ohmov. Slúchadlá nielen skvele znejú, ale tiež vyzerajú. Predovšetkým v tme krásne vynikne RGB podsvietenie, či už si zvolíte statické svietenie, alebo si vyberiete z ponuky svetelných efektov.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ponorte sa do hernej akcie s 7.1 priestorovým zvukom
  • Ešte intenzívnejšiu zábavu zaručí haptická technológia HyperSense
  • Meniče s patentovaným dizajnom prinesú zvuk v špičkovej kvalite
  • Na RGB podsvietení si jednoducho nastavíte rôzne svetelné efekty
  • Vysoká konektivita s možnosťou bezdrôtového aj káblového pripojenia

 


Hrajte hry tak intenzívne, že si budete pripadať ako v centre akcie.

 


Haptické meniče


Inovatívne haptické meniče v každom slúchadle vám zaistia ešte intenzívnejší zážitok z hrania. Zbierajú informácie o audio stope a premieňajú ich na realistické vibrácie, ktoré vás vtiahnu do hernej akcie. Vibrácie sa líšia podľa pozície, dĺžky a intenzity a ponúkajú dokonalú odozvu herných zvukov. Pri hraní si preto budete pripadať, akoby ste sa vtelili do svojho hrdinu a prežívali dobrodružstvo v realite.


 
 


Nastavenie intenzity


Pre žiadneho používateľa nie je univerzálne nastavenie tou najlepšou možnou voľbou. Slúchadlá vám preto umožnia pomocou tlačidla regulovať intenzitu vibrácií. Na výber máte buď nízky, stredný a vysoký režim, alebo funkciu môžete úplne vypnúť.


 
 


Živelný zvuk


Technológia zvuku THX Spatial Audio dostane k vašim ušiam akciu v 7.1 priestorovom efekte. Zvuk vás obklopí zo všetkých strán a uhlov, aby ste každý detail počuli čisto a jasne. To vám dá výraznú výhodu oproti súperom, a to predovšetkým pokiaľ hráte akčné strieľačky, kde je moment prekvapenia rovnako dôležitý ako presná muška.


 
 


Bezdrôtové pripojenie


Nechajte adrenalín prúdiť celým svojim telom. S bezdrôtovými slúchadlami sa nemusíte báť odskočiť od stola, alebo mávnuť rukami bez toho, aby nehrozilo riziko vytrhnutia kábla. K svojmu zariadeniu slúchadlá pripojíte pomocou 2,4 GHz USB modulu. Bezdrôtový zvuk je streamovaný bez skreslenia či oneskorovania, je perfektne synchronizovaný s obrazom hry, aby ste sa mohli naplno sústrediť a nerozhodilo vás žiadne rozladenie.


 
 


Pohodlné nosenie


K maximálnemu pohodliu aj po dlhých hodinách hrania prispievajú náušníky tvorené látkou a koženkou a vyplnené pamäťovou penou. Perfektne sa prispôsobí tvaru uší každého užívateľa a zaistí vám nerušenú zábavu od rána do večera.


 
 


Polohovateľný mikrofón


Žiadnym herným slúchadlám nesmie chýbať mikrofón. Veľa hier vyžaduje komunikáciu celého tímu a dohováranie sa na ďalšej stratégii. Slúchadlá disponujú superkardioidným odnímateľným mikrofónom s technológiou Hyperclear. Ten efektívne eliminuje okolité hluky ako klikanie myšou alebo písanie na klávesnici. Naplno sa sústredí na váš hlas, aby vás kamaráti a spoluhráči počuli vždy jasno a zreteľne.

 


Vysoká kompatibilita


Univerzálne slúchadlá pracujú bezchybne nielen s počítačom, ale môžete ich pripojiť aj k hernej konzole PlayStation. Funkcia Plug & Play uľahčí sprevádzkovanie bez akýchkoľvek zdĺhavých nastavovaní či ďalších inštalácií.


 
 


RGB osvetlenie


K celkovo výbornej zábave prispieva nielen samotná kvalita hrania a zvolený herný titul, ale aj externé prvky vrátane luxusného RGB podsvietenia slúchadiel. Ponorte sa do akcie a zabavte svojich divákov na streame luxusným osvetlením náušníkov. Na výber máte 16,8 milióna farebných odtieňov, ktoré môžete rozžiariť staticky, alebo si vybrať z bohatej ponuky svetelných efektov.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber RZ04-03460100-R3M1
Slúchadlá
okolo ucha (circumaural)
s obručou cez hlavu
Citlivosť slúchadiel 96 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Mikrofón
Citlivosť mikrofónu 42 dB (-)
Konštrukcia mikrofónu odnímateľný, nastaviteľný
Možnosť prepojenia
3,5 mm jack , rádiofrekvenčné
1.3 m
Ďalšie parametre
bezdrôtový
herné
na slúchadlách
čierna
Pre hernú konzolu PlayStation 4, Nintendo Switch, počítač, Xbox Series, PlayStation 5, Xbox One
Priestorový zvuk Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hĺbka výrobku 9.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 21.6 cm
Výška balenia 11.0 cm
Hĺbka balenia 26.0 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací