Headset Razer Kraken (RZ04-02830100-R3M1) čierny

Výrobca: Razer , Kategória: Headsety
Kód tovaru: RAZ0402830100R3M1

Farba: čierna
Pre hernú konzolu: počítač
Priestorový zvuk: Áno
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlovom kábli
Typ použitia: herné
Typ headsetu: káblový
Značky: Razer
Citlivosť slúchadiel: 109 dB

Zistiť dostupnosť

Razer Kraken, zelenáRazer Kraken, čierna


Kúpte si špičkový gamingový headset Razer Kraken a posuňte tak svoju hráčsku vášeň do vyššieho levelu! Tieto jedinečné slúchadlá s mikrofónom vynikajú schopnosťou nadštandardnej zvukovej reprodukcie, ale aj svojím vyšperkovaným dizajnom. A keď k tomu ešte pridáme úžasne pohodlné náušníky, získame zariadenie, ktoré si jednoducho nemôžete nechať ujsť.


K hernému počítaču či notebooku headset pripojíte prostredníctvom kombinovaného audio konektoru (3,5 mm jack). Dĺžka prepojovacieho kábla je 1,3 m.


Doprajte si špičkový zvuk


Či už budete hrať strieľačky, venovať sa výstavbe mesta v nejakej budovateľskej stratégii, alebo počúvať muziku, s týmito slúchadlami sa vždy dočkáte jedinečných zvukových kvalít. Postarajú sa o to 50 mm neodmyové magnety, vďaka ktorým sa headset pýši výkonom 30 mW.


Perfektná kvalita výšok i basov


Headset Razer Kraken sa tiež môže pochváliť nadštandardne širokým frekvenčným rozsahom – dokáže reprodukovať zvukové frekvencie od 12 Hz až do 28 kHz. Vďaka tomu sa môžete tešiť na krásne čistý zvuk výšok, aj mohutné podanie basových liniek.


Komunikujte so spoluhráčmi


Väčšina žánrov počítačových hier dnes vyžaduje aj vzájomnú komunikáciu so spoluhráčmi. Headset Razer Kraken je preto vybavený moderným rovnosmerným mikrofónom s frekvenčným rozsahom 100–10 000 Hz a odstupom signálu od šumu 60 db. Skvelú vychytávku tu predstavuje aj špeciálne tlačidlo pre rýchle vypnutie mikrofónu, ktoré nájdete na prívodnom kábli.


Štýlový dizajn


Spoločnosť Razer je medzi hernými nadšencami obľúbená aj vďaka štýlovému dizajnu svojich PC periférií. Aj headset Razer Kraken ostatne vyniká svojím nevšedným spracovaním – v tejto variante vyniká v noblesnej čiernej farbe, vďaka ktorej sa stane aj vaším štýlovým módnym doplnkom.


Dokonalé pohodlie


Zásluhou precízneho remeselného spracovania tieto slúchadlá vynikajú aj skvelým komfortom nosenia. Disponujú odľahčeným hliníkovým rámom Bauxite, náušníkmi z mäkkej tkaniny a koženky a špeciálnymi vankúšikmi s gélovým chladením, ktoré pri používaní headsetu eliminujú vznikanie tepla.


Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber RZ04-02830100-R3M1
Slúchadlá
okolo ucha (circumaural)
s obručou cez hlavu
Citlivosť slúchadiel 109 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 12 Hz
Kmitočtový rozsah do 28000 Hz
Mikrofón
Citlivosť mikrofónu 45 dB (-)
Konštrukcia mikrofónu vysúvací
Možnosť prepojenia
3,5 mm jack
1.3 m
Ďalšie parametre
káblový
herné
na slúchadlovom kábli
čierna
Pre hernú konzolu počítač
Priestorový zvuk Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.8 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 22.5 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací