Headset JBL Quantum 800 čierny

Výrobca: JBL , Kategória: Headsety
Kód tovaru: JBLQUANTUM800BLK

Farba: čierna
Pre hernú konzolu: iOS
Pre hernú konzolu: PlayStation 5
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Pre hernú konzolu: Xbox One
Pre hernú konzolu: Android
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Pre hernú konzolu: počítač

Zistiť dostupnosť

JBL Quantum 800


S bezdrôtovými hernými slúchadlami JBL Quantum 800 si svoju obľúbenú zábavu budete môcť vychutnať v úplnom pokoji a bez vyrušovania okolím. Ponorte sa do napínavej hernej akcie a zabudnite na starosti z bežného sveta. Funkcia aktívneho potlačenia hluku vás efektívne izoluje od ostatných aj v prípade, že hráte v rušnej kaviarni. Veľké 50 mm dynamické meniče zaistia výbornú kvalitu zvuku, a vďaka technológii QuantumSURROUND a DTS vás zvuk úplne pohltí svojím priestorovým efektom. Slúchadlá môžete pomocou 2,4 GHz prijímača spárovať so širokou škálou zariadení vrátane počítačov, notebookov alebo herných konzol.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Bezdrôtová prevádzka na nerušené hranie bez prekážajúcich káblov
  • Výborný priestorový zvuk s technológiou JBL QuantumSURROUND a DTS
  • Svetelné efekty na štýlovejšiu zábavu
  • Veľké 50 mm dynamické meniče prinesú krištáľovo čistý zvuk
  • Aktívne potlačenie hluku vám umožní plné sústredenie na hernú akciu

 


Bezdrôtové herné slúchadlá vás vtiahnu do hernej akcie!

 


Priestorový zvuk


Vychutnajte si každý zvuk a tón naplno a ponorte sa do akcie, či už hráte hry, alebo sledujete filmy či seriály. Technológia JBL QuantumSURROUND k vašim ušiam dostane priestorový zvuk, ktorý vás obklopí zo všetkých strán, aby ste sa mohli ešte intenzívnejšie sústrediť na to, čo sa odohráva na obrazovke.

 


Výborná kvalita


Technológia JBL QuantumSOUND Signature je zárukou kvality. Z veľkých, 50 mm dynamických meničov sa bude šíriť zvuk v špičkovom rozlíšení, o ktoré sa postará vysoký frekvenčný rozsah 20 až 40 000 Hz, citlivosť 95 dB a impedancia 32 ohmov.

 


Bezdrôtové vyhotovenie


Zabudnite na krátke a večne prekážajúce káble. Tieto slúchadlá môžete pohodlne používať bezdrôtovo. Pripojte 2,4 GHz prijímač do počítača či hernej konzoly a vychutnajte si nerušené hranie až po dobu 14 hodín na jedno nabitie. V balení nájdete nielen USB-C nabíjací kábel, ale aj odnímateľný audio kábel s 3,5 mm jack konektorom. Ak teda nemáte možnosť pripojiť slúchadlá bezdrôtovo, kábel vám kompatibilitu zaistí.

 


Pohodlné nosenie


Veľké a jemné náušníky objímu vaše uši a ponoria ich do obláčiku pohodlia. Hrajte nerušene dlhé hodiny bez toho, aby vás tlačila či bolela hlava. Mäkká čelenka sa prispôsobí vašej hlave a náušníky dokonale skopírujú tvar vašich uší. Sú vyplnené pamäťovou penou, takže vám vždy na mieru sadnú.


 Aktívne potlačenie hluku


Špičkový priestorový zvuk si teraz vychutnáte úplne bez kompromisov, nech už slúchadlá používate v akomkoľvek prostredí. Funkcia aktívneho potlačenia hluku vás dokonale izoluje od diania okolo vás. Môžete sa posadiť do kaviarne v centre námestia bez toho, aby ste počuli akýkoľvek zvuk, ktorý nepochádza z vašej hry.


 Vysoká kompatibilita


Hrajte svoje obľúbené tituly na rôznych platformách bez obmedzenia. Slúchadlá môžete pripojiť k počítačom, notebookom i herným konzolám. Na výber máte ako USB prijímač, tak aj odnímateľný kábel s 3,5 mm jack konektorom, takže máte zaistenú maximálnu kompatibilitu so širokou škálou zariadení.


 Mikrofón s potlačením šumu


Žiadnym herným slúchadlám nesmie chýbať mikrofón. JBL Quantum 800 disponujú sklápacím mikrofónom s funkciou potlačenia okolitého šumu. Môžete si upravovať pomer hlasitosti hry a chatu, aby ste sa so spoluhráčmi vždy počuli čisto a jasne.


 Počítačový softvér


Nainštalujte si do svojho počítača softvér, pomocou ktorého budete mať nastavenie headsetu vždy prehľadne k dispozícii. Môžete si aktivovať ekvalizér, upraviť nastavenia mikrofónu, napríklad aktivovať RGB podsvietenie slúchadiel a svetelné efekty na ešte štýlovejšie hranie.

Záruka 24 mesiacov
Slúchadlá
Typ slúchadiel okolo ucha (circumaural)
Typ slúchadiel s obručou cez hlavu
95 dB
32 ohm
20 Hz
40000 Hz
Mikrofón
40 dB (-)
Konštrukcia mikrofónu sklápací
Možnosť prepojenia
Bluetooth, 3,5 mm jack, rádiofrekvenčné
Ďalšie parametre
bezdrôtový
Typ použitia herné
na slúchadlách
Farba čierna
PlayStation 5, iOS, Android, počítač, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
Áno
Podsvietenie Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hĺbka výrobku 10.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 11.0 cm
Váha balenia 1.3 kg
Více informací Méně informací