Headset C-Tech Nemesis V2 (GHS-14B) (GHS-14B) čierny/modrý

Výrobca: C-Tech , Kategória: Headsety
Kód tovaru: CTCGHS14B

Nemesis V2
Pohodlná herní náhlavní souprava s nastavitelným mikrofonem a výkonným zvukem, která je vybavena měkkými a pohodlnými náušníky - co více si může hráč přát? C-TECH NEMESIS V2 je...

Zistiť dostupnosť

Nemesis V2


Pohodlná herná náhlavná súprava s nastaviteľným mikrofónom a výkonným zvukom, ktorá je vybavená mäkkými a pohodlnými náušníkmi – čo viac si môže hráč priať? C-TECH NEMESIS V2 je nová verzia herných slúchadiel, ktorá vychádza zo svojho veľmi populárneho predchodcu, slúchadiel NEMESIS. Oproti pôvodnej verzii bola vylepšená ergonómia, dizajn, aj použité materiályHudba a zvuk k hrám alebo všeobecne k multimédiám jednoducho neodmysliteľne patrí. Či už sledujete napínavý akčný film, alebo hráte on-line hry. V každom prípade môže ale hráč či divák rušiť okolie zvukom. Určite poznáte potýčky, keď sa dvaja obyvatelia jednej izby nezhodnú na hudobnom žánri... Presne také nepríjemnosti riešia slúchadlá Nemesis V2. Sú totiž výborne odhlučnené.

Pre hráčov aj na počúvanie hudby

NEMESIS V2 sú moderné slúchadlá s mikrofónom, ktoré ocenia predovšetkým hráči počítačových hier, ale aj milovníci multimédií a hudobní nadšenci. Ponúkajú skvelý užívateľský komfort a veľmi dobrú reprodukciu zvuku. Polstrovaný kožený tylový most a možnosť nastavenia jeho šírky spoločne s mäkkými náušníkmi zaručujú pohodlie aj pri veľmi dlhom používaní. Špecialitou týchto slúchadiel je veľmi jednoducho vyriešené ovládanie hlasitosti, ktoré sa nachádza vzadu priamo na mušli slúchadiel. Odpadá tak starosť o to nahmatať na dlhom kábli ovládanie hlasitosti, takto vždy s istotou nájdete ovládanie hlasitosti. Ak zháňate slúchadlá k počítaču, sú Nemesis V2 skvelou voľbou.

Nemesis V2
Pohodlná herní náhlavní souprava s nastavitelným mikrofonem a výkonným zvukem, která je vybavena měkkými a pohodlnými náušníky - co více si může hráč přát? C-TECH NEMESIS V2 je nová verze herních sluchátek, která vychází ze svého velmi populárního předchůdce, sluchátek NEMESIS. Oproti původní verzi byla vylepšena ergonomie, design, i použité materiály.Hudba a zvuk ke hrám, nebo obecně k multimédiím, prostě neodmyslitelně patří. Ať už sledujete napínavý akční film, anebo hrajete on-line hry. V každém případě může ale hráč či divák rušit okolí zvukem. Jistě znáte potyčky, kdy se dva obyvatelé jednoho pokoje neshodnou na hudebním žánru… Přesně takové nepříjemnosti řeší sluchátka Nemesis V2. Jsou totiž výborně odhlučněná.

Pro hráče i na muziku
NEMESIS V2 jsou moderní sluchátka s mikrofonem, které ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci multimédií a hudební nadšenci. Nabízejí skvělý uživatelský komfort a velmi dobrou reprodukci zvuku. Polstrovaný kožený týlní most a možnost nastavení jeho šířky společně s měkkýmí náušníky zaručují pohodlí i při velmi dlouhém používání. Specialitou těchto sluchátek je velmi chytře vyřešené ovládání hlasitosti, které se nachází vzadu přímo na mušli sluchátek. Odpadá tak starost o to nahmatat na dlouhém kabelu ovládání hlasitosti, takhle vždy s jistotou okamžitě ovládání hlasitosti naleznete. Sháníte-li sluchátka k počítači, jsou Nemesis V2 skvělou volbou.

  • sluchátka s mikrofonem
  • frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
  • citlicost 118 dB/mW
  • polstrované pohodlné náušníky
  • nastavitelná výška mostu
  • nastavitelný mikrofon
  • skvělé podání basů
  • ovládání hlasitosti na mušli sluchátek
  • opletený 220cm kabel
  • jednostranné vedení kabelu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GHS-14B
Slúchadlá
uzavrené
s obrúčkou cez hlavu
Citlivosť slúchadiel 118 dB
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Možnosť prepojenia
jack 3,5mm
2.2 m
Ďalšie parametre
káblový
herné
na slúchadlách
modrá, čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 19.0 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hĺbka výrobku 8.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.7 cm
Výška balenia 11.7 cm
Hĺbka balenia 23.7 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací