Gril Tepro Toronto New

Odporúčame
Výrobca: Tepro , Kategória: Na drevené uhlie
Kód tovaru: 995 992

Veľmi praktický a elegantný gril kufríkového tvaru pre jednoduchú prípravu grilovaných pokrmov.

Zistiť dostupnosť

Kvalitný gril s ocenením pre náročných


Záhradný gril TEPRO Toronto na drevené uhlie vyniká svojou praktickosťou, kvalitnou konštrukciou a elegantným prevedením. V nemeckom ETM TESTMAGAZINE navyše získal hodnotenie 90,1%. Príprava grilovaných pokrmov je na ňom veľmi jednoduchá a komfortná aj pre viac ľudí. Vrchné veko na pántoch aj spodnú časť na drevené uhlie je možné uzatvoriť, vďaka čomu nemôže teplo tak rýchlo unikať von.

Grilovaný pokrm sa prepečie podobne ako v rúre - teda zo všetkých strán a ľahšie tak docielite šťavnatosť mäsa. Grilovať je možné samozrejme aj bez veka. Vyvážená cirkulácia je riadená štyrmi samostatne regulovateľnými prívodmi vzduchu, pričom dva privádzajú a dva odvádzajú vzduch z grilu, čím je dosiahnuté optimálne horenie. Oheň vám v ňom rozhodne nevyhasne.

Kľukou nastaviteľné ohnisko, teplomer aj výsuvný popolník


U tohto grilu sa naozaj na nič nezabudlo. Už pri zostavení a prvom grilovaní oceníte jeho stabilitu a zároveň mobilitu vďaka dostatočne veľkým kolieskam. Veľkou prednosťou je kľukou nastaviteľná výška ohniska, takže ho môžete vždy veľmi ľahko a rýchlo prispôsobiť tomu, čo práve grilujete aj aktuálnej žiare ohniska. Navyše pri samotnom prikladaní nemusíte vôbec nijako manipulovať s roštom. Pre čo najdokonalejšiu prípravu pokrmu slúži teplomer vo veku grilu, takže máte vždy rýchly prehľad o teplote. Údržbu výrazne uľahčuje výsuvný popolník, ktorý u mnohých grilov veľmi často chýba.

Odkladacie priestory a ďalšie praktické detaily


Premyslenou konštrukciou a kvalitou spracovania to zďaleka nekončí. Nielen, že s týmto grilom ľahko dosiahnete skvelé výsledky, ale samotný priebeh vám výrazne spríjemnia dve odkladacie plochy. Jedna je výklopná v hornej časti, navyše doplnená štyrmi nerezovými háčikmi na grilovacie náradie a druhá je v spodnej časti grilu. Malou, ale šikovnou vychytávkou, je otvárač na fľaše pripevnený na hrane grilu. Všetko máte jednoducho po ruke pre ešte príjemnejšie grilovanie.

Oveľa jednoduchšia údržba vám ušetrí čas


Zostavenie grilu podľa návodu zvládnu aj menej technicky zdatní jedinci, napríklad aj preto, že jednotlivé diely sú precízne zabalené. Údržba je veľmi jednoduchá, rošt je nerezový a povrch grilu je chránený žiaruvzdornou farbou. Vysypanie popola je rýchle vďaka výsuvnému popolníku a manipuláciu zvládne každý, vďaka dostatočne veľkým kolieskam.

Výhody:

 • stabilný masívny záhradný gril
 • 2 x smaltovaná grilovacia mriežka
 • 1 x nerezový ohrievací rošt
 • vrchný kryt s teplomerom a antikorovým úchytom
 • povrch natretý čiernou žiaruvzdornou farbou
 • 2 x plastové kolieska
 • 2 x odkladacie plochy
 • 1x otvárač na fľaše

Parametre:

 • celkové rozmery grilu (š x h x v): 100 x 67 x 104 cm
 • rozmer hlavnej grilovacej plochy (š x h): 2 x 41,9 x 28,7 cm
 • rozměr ohrievacieho roštu (š x h): 53,9 x 24,1 cm
 • rozmer ohniska: 60,6 x 45,7 cm
 • pracovná výška: 87 cm
 • maximálny objem použitého dreveného uhlia / brikiet: 1,35 / 2,7 kg
 • váha grilu: 24 kg

Veľmi praktický a elegantný gril kufríkového tvaru pre jednoduchú prípravu grilovaných pokrmov. Uzavierateľné prevedenie umožňuje zatvoriť spodnú časť grilu a vďaka tomu nemôže teplo tak rýchlo uniknúť von.
Podobne ako v rúre na pečenie sa pokrm prepečie rovnomerne zo všetkých strán. Špeciálne vetracie otvory poskytujú počas grilovania vyváženú cirkuláciu vzduchu a zabránia vyhasnutí ohňa. Kľukou si ľahko nastavíte výšku roštu. Gril môžete použiť na grilovanie aj bez veka ako klasický gril. Pomocou dvoch plastových koliesok dopravíte gril ľahko na potrebné miesto na vašej záhrade či terase. Komfort vám doprajú aj dve odkladacie plochy - jedna výklopná v hornej časti so 4 nerezovými háčikmi na grilovacie náradie a druhá v dolnej časti grilu. Vychytávkou je otvárač na fľaše pripevnený na hrane grile. Takto máte všetko po ruke pre príjemné grilovanie. S týmto grilom sa grilovanie stane skutočným potešením.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ grilu obdĺžnikový
Druh použitia gril
Funkcia údenia Nie
Veľkosť roštu 41,9 x57,4 cm
Kolieska pre premiestenie Áno
Poklop Áno
Odkladacia plocha/zásuvka Áno
Materiál roštu smalt
Počet roštov 2
Teplomer Áno
Prenosný gril Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 67.0 cm
Výška balenia 62.0 cm
Hĺbka balenia 79.0 cm
Váha balenia 24.0 kg

Príslušenstvo k tomuto produktu