GoPro Pro 3.5mm Mic Adapter

Výrobca: GoPro , Kategória: Káble
Kód tovaru: GOPAAMIC001

GoPro Pro 3.5mm Mic Adapter, černá
Ke kvalitnímu obrazu patří stejně špičkový zvuk. Natáčejte luxusní videa bez omezení, abyste i po letech mohli při sledování nasát zpět tu správnou...

Zistiť dostupnosť

GoPro Pro 3.5mm Mic Adapter, čierna


Ku kvalitnému obrazu patrí rovnako špičkový zvuk. Natáčajte luxusné videá bez obmedzenia, aby ste po rokoch mohli pri sledovaní nasať späť tú správnu atmosféru a preniesť sa myšlienkovo a pocitovo späť na miesto činu. Spoločnosť GoPro vytvorila praktický adaptér pre 3,5mm audio kábel, aby ste ku kamere HERO5 alebo HERO5 Session mohli pripojiť ľubovoľný externý mikrofón.


Vysoká kompatibilita


Nezáleží na tom, či máte po ruke napájaný alebo nenapájaný mikrofón. Adaptér si rozumie s oboma tipmi, zaistí vysokú kompatibilitu so širokou škálou externých zariadení a pomôže vám natočiť audio stopu v profesionálnej kvalite. Okrem klasického mikrofónu za pomoci adaptéra pripojíte napríklad aj ďalšie zvukové zdroje ako rekordér či mixér, takže audio jednoducho upravíte, dodáte k obrazu hudbu a ešte tým vyšperkujete celé video. Záleží len na vás a vašich predstavách, s adaptérom už nebudete mať pred sebou žiadnu prekážku v oblasti zvuku, ktorá sa nedala vyriešiť.

GoPro Pro 3.5mm Mic Adapter, černá
Ke kvalitnímu obrazu patří stejně špičkový zvuk. Natáčejte luxusní videa bez omezení, abyste i po letech mohli při sledování nasát zpět tu správnou atmosféru a přenést se myšlenkově i pocitově zpět na místo činu. Společnost GoPro vytvořila praktický adaptér pro 3,5mm audio kabel, abyste ke kameře HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO5 Session, mohli připojit libovolný externí mikrofon.

Vysoká kompatibilita
Nezáleží na tom, zda máte po ruce napájený, nebo nenapájený mikrofon. Adaptér si rozumí s oběma tipy, zajistí vysokou kompatibilitu se širokou škálou externích zařízení a pomůže vám natočit audio stopu v profesionální kvalitě. Kromě klasického mikrofonu za pomoci adaptéru připojíte například i další zvukové zdroje jako rekordér či mixér, takže audio snadno upravíte, dodáte k obrazu hudbu a ještě tím vyšperkujete celé video. Záleží pouze na vás a vašich požadavcích, s adaptérem již nebudete mít před sebou žádnou překážku v oblasti zvuku, která by se nedala vyřešit.

  • adaptér pro mikrofon
  • určen pro kamery HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO5 Session,
  • 3,5mm jack konektor
  • pro napájené i nenapájené mikrofony
  • profesionální kvalita zvuku
  • propojení i jiných zvukových zdrojů (audio rekordér, mixér)

Záruka 24 mesiacov
Partnumber AAMIC-001
Ďalšie parametre
GoPro HERO 5 Black, GoPro HERO 5 Session, GoPro HERO 6 Black, GoPro HERO 7 Black, GoPro HERO8 Black
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hĺbka výrobku 2.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 16.8 cm
Výška balenia 4.0 cm
Hĺbka balenia 11.8 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací