Fitness náramok Huawei Color Band A1 (WA-BANDA1BOM) čierne

Výrobca: Huawei , Kategória: Fitness náramky
Kód tovaru: HUAWABANDA1TOMZD

Fitness náramek Indikace LED , akcelerometer, krokoměr, spánková aktivita, test kondice, výpočet spálených kalorií, Bluetooth 4.2, výdrž baterie až520hod.,Vlastní OS

Zistiť dostupnosť

Fitness náramek Huawei Color Band A1Huawei Color Band A1, čierna


Doba fitness tréningov ide neustále dopredu a spoločne s ňou prichádza aj fitness náramok, ktorý sa stáva trendom ako vo svete, tak i u nás. HuaweiColor Band A1 je vhodný nielen pre vrcholových športovcov, ale vďaka jeho neobyčajným funkciám si ho zamiluje tiež bežný človek, ktorý športuje len rekreačne. Veľkosť náramku je univerzálna a nastaviť si ho môžete prakticky na akúkoľvek veľkosť zápästia.


Jednoduchý a praktický


V prípade fitness náramku Huawei Color Band A1 v čiernej farbe ide o nový model náramku, ktorý vám spríjemní tréning, či už idete tvrdo pracovať, alebo sa len tak rekreačne pretiahnuť. Je určený pre to najlepšie meranie rôznych hodnôt pri tréningovom režime v celej škále rôznych športov. Náramok je nielen cenovo dostupný, ale aj uňho platí výborný kompromis ceny a výkonu, z ktorého budete milo prekvapený. Huawei Color Band A1 vám po spárovaní pomocou technológie Bluetooth na displeji vášho smartfónu (Android, iOS) ponúka údaje o športových aktivitách a výkone v reálnom čase, takže jediným pohľadom skontrolujete, ako spolu s nimi rastie aj vaša fyzická kondícia.


Skvelý fitness tréner.

 


Váš parťák pri športe


Medzi hlavné merané atribúty patrí fitnes monitoring, monitoring spánku, UV monitoring, záznam cvičenia, ale tiež vás upozorní na prichádzajúcu správu alebo telefónny hovor. Každý športovec zaiste ocení, keď má prehľad v údajoch, ktoré ponúka integrovaný krokomer a počítadlo spálených kalórií alebo keď môže zisťovať, ako uspel v teste kondície. Všetky tieto vypísané hodnoty využijete pri behu na bežiacom páse, behu v prírode, cyklistike, fitness tréningu alebo pešej turistike.


Fitness náramek Huawei Color Band A1
 


Jednoduchá komunikácia


Na prenos dát využíva náramok HuaweiColor Band A1 modernú bezdrôtovú technológiu Bluetooth. Informácie z náramku sa tak prenesú do vášho inteligentného telefónu, vďaka ktorému budete mať prehľad o všetkom vašom športovom vyťažení. Náramok je tiež veľmi tenký, takže váži iba niekoľko gramov a vy tak nebudete mať pri športe pocit, že so sebou vlečie bremeno. Gumový povrch je navyše na športovanie viac ako vhodný a to najmä vďaka vynikajúcej izolácii od vlhkosti. Nemusíte sa báť, že by váš náramok poškodil dážď vonku alebo bežný pot, ktorý vznikne športovaním.


Fitness náramek Huawei Color Band A1
 


Ohromná výdrž


Jednou z najväčších predností tohto fitness spoločníka je jeho výdrž. Batéria vydrží na jedno nabitie až neuveriteľných 520 hodín bez prestávky, a to pri plnom zaťažení! Pokiaľ sa teda rozhodnete, že si dáte niektorý deň viac do tela, nič nebráni tomu, aby ste si so sebou vzali aj svojho náramkového trénera.


Fitness náramek Huawei Color Band A1

Módní chytrý náramek, který má mnoho funkcí, včetně

 • Monitoring aktivit
 • Monitoring spánku
 • UV monitoring

První aktivace: Připojte náramek k nabíječce. Indikátor začne svítit střídavě oranžově a modře po dobu 10s na frekvenci 1s.
Restart po rozpojení: Připojte náramek k nabíječce. Náramek se automaticky restartuje, pokud je nabíječka odpojena po dokončení nabíjení. Indikátor začne svítit střídavě oranžově a modře po 10s na frekvenci 1s.

Poskytuje přesné údaje o vašich aktivitách a pomůže vám žít zdravý život.
Pohotovostní doba baterie je 22 dnů za normálních podmínek použití a 28 dní v režimu ultra úspory energie.

Funkce
 • Fitness monitoring
 • Monitoring spánku
 • UV monitoring
 • Záznam cvičení
 • Sdílení údajů o zdravotním stavu
 • Upozornění na příchozí hovor / zprávu
 • Inteligentní alarm
 • Lokátor náramku
Povolte funkci oznámení příchozího volání. Klepněte na “Příchozí hovory” a zaškrtněte políčko “Povolit oznámení”. Zároveň si můžete nastavit i časový interval, kdy budete upozorněni na příchozí hovory. Pokud je Bluetooth aktivován a náramek spárován, bude váš náramek vibrovat, aby vás informoval o všech příchozích hovorech ve vámi zvoleném intervalu

Povolte funkci oznámení příchozích zpráv. Klikněte na “Příchozí zprávy” a zaškrtněte políčko “Povolit oznámení”. Zároveň si můžete nastavit i časový interval, kdy budete upozorněni na příchozí zprávy. Pokud je Bluetooth aktivován a náramek spárován, váš náramek zavibruje, aby vás informoval o příchozí zprávě ve vámi zvoleném intervalu.

Klepněte na “Chytrý alarm” pro zobrazení obrazovky inteligentního alarmu. Klepněte na “Přidat alarm” pro přidání budíku. Nastavte nyní čas, název a opakující se období. Váš náramek bude vibrovat ve vámi zvolený čas.

Pro jednoduché hledání náramku klikněte v aplikaci na “Najít můj náramek”. Pokud je váš náramek spárován a připojen přes Bluetooth, indikátor zabliká modře a náramek zavibruje.

Krokový a kilometrový záznam rozliší chůzi, běh a jízdu na kole. Ukáže stav spánku a automaticky rozpozná a přepíná odpočinek a sport. Identifikuje, zda je právě nošen a spalují se kalorie, či jen někde volně leží.

Inteligentní monitor spánku automaticky detekuje hloubku spánku a poskytuje lepší analýzu spánkových cyklů
Nastavte si alarm v té pravé fázi spánku pro svěží vstávání!

Záruka 24 mesiacov
Partnumber WA-BANDA1BOM
Ovládanie bez ovládania
Indikace LED
Operačný systém
Vlastní OS
Kompatibilné operačné systémy iOS, Android
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít Výpočet spálených kalórií, krokomer, spánok, test kondície
Notifikácia hovor, SMS
Ovládanie telefónu Nie
Aktivity cyklistika, beh, outdoor, fitness, turistika
Konektivita
NFC Nie
Nie
GPS Nie
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer
Možnosť SIM Nie
Batéria
70 mAh
Výdrž batérie 520 hod.
Možnosť nabíjania - konektor micro USB
Materiál
Veľkosť Univerzální
Materiál náramku guma
Farba remienka černá
Materiál púzdra Plast
Farba puzdra černá
Výmenný náramok Áno
Ďalšie parametre
Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.0 cm
Výška balenia 17.0 cm
Hĺbka balenia 7.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací