Fitness náramok Huawei Band 2 Pro (WA-BAND2PBOM) čierny

Výrobca: Huawei , Kategória: Fitness náramky
Kód tovaru: HUAWABAND2PBOM

Fitness náramek s vysokou odolností, dlouhou výdrží baterie a přesnou GPS. Band 2 Pro má PMOLED displej 0.91” palce. Tento fitness náramek je schopen kontinuálně měřit srdeční tep, sportovní...

Zistiť dostupnosť

Fitness náramok Huawei Band 2 Pro, čierna


Každého športovca posúvajú ďalej jeho vlastné výsledky. S moderným fitness náramkom Huawei Band 2 Pro budete mať svoje výkony pekne pod kontrolou.


Náramok so silikónovým pásikom môžete vďaka nízkej váhe nosiť pokojne celý deň a sledovať tak svoju tepovú frekvenciu pri rozdielnych činnostiach, či už ide o jazdu na bicykli alebo spánok. Model disponuje niekoľkými režimami pre rôzne športy, zvládne prijímať dáta z vášho smartfónu, je vodotesný, takže s ním môžete pokojne plávať a pýši sa schopnosťou analyzovať získané dáta na základe ktorých vám potom odporučí efektívnejšie cvičenie. Všetky informácie sa zobrazujú na prehľadnom displeji, batéria potom vydrží celých 21 dní.

Band 2 Pro je fitness náramek s vysokou odolností, dlouhou výdrží baterie a přesnou GPS. Band 2 Pro má PMOLED displej 0.91” palce. Tento fitness náramek je schopen kontinuálně měřit srdeční tep, sportovní aktivity či monitorovat kvalitu spánku. Díky propojení přes Bluetooth 4.2 je možné sledovat notifikace z telefonu, jako volání a zprávy. S voděodolností až do 50m je velmi snadné si měřit plavecké výkony. Vysoce přesná GPS pak dokonale zachytí sportovní výkony na mapových podkladech. Výdrž baterie s kapacitou 100mAh je až 21 dní. Fitness náramek je možné spárovat se zařízeními s operačním systémem Android 4.4 a vyšším či s iOS 8.0 a vyšším.

IP68
Váha náramku je pouhých 21g.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber WA-BAND2PBOM
Tvar ciferníka Hranatý
Funkcia
Ovládanie telefónu Nie
Aktivity beh, fitness, cyklistika
Konektivita
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Možnosť SIM Nie
Batéria
100 mAh
Maximálna výdrž batérie 21 dní
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Materiál
Určenie Pánske, Dámske, Unisex, Športové
Veľkosť univerzální
Materiál náramku Silikón
Farba remienka černá
Materiál púzdra Kov
Farba puzdra černá
Výmenný náramok Nie
Ďalšie parametre
Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.0 cm
Výška balenia 15.0 cm
Hĺbka balenia 3.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací