Filter na vodu Brita AquaGusto 100

Výrobca: Brita , Kategória: Príslušenstvo pre kávovary
Kód tovaru: 1 503 948

Filtr na vodu v kávovaru je určen k filtraci až 100 litrů vody po dobu 6 měsíců, nebude tedy nutné se o výměnu starat příliš často a kávovar bude chráněn.

Zistiť dostupnosť

Filter BRITA AquaGusto, 100 l

Jedným z najväčších strašiakov prístrojov, ktoré na svoju prevádzku potrebujú vodu, je bezpochyby vodný kameň. Práve ten a ostatné usadeniny môžu skrátiť životnosť spotrebičov. Ak navyše voda v prístroji predstavuje niečo, čo budete následne konzumovať, ako je tomu napríklad v kávovaroch, mali by ste si dať dvojnásobný pozor na kondíciu tohto spotrebiča.

Práve pre váš kávovar so zásobníkom vody vyvinul renomovaný výrobca filtračných systémov Brita unikátny filter AquaGusto, vďaka ktorému sa nemusíte báť o svoje zdravie, či o životnosť svojho prístroja. Optimálne hodnoty vašej vody sa navyše výrazne pozitívne odrazia aj na chuti našej kávy.

Jednoduché použitie

Tento filter je určený na filtráciu až 100 litrov po dobu 6 mesiacov, a tak sa o ich výmenu nebudete musieť starať príliš často. Pre optimálny výkon filtra by mala mať voda teplotu medzi 4 a 30 °C. Súčasťou balenia je navyše patentovaný indikátor stavu filtra, ktorý vás udrží neustále v obraze o tom, kedy je potrebné filter opäť vymeniť.

Použitie tohto modelu je navyše veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadnu špeciálnu montáž. Filter stačí len vložiť do nádržky s vodou a indikátor prilepiť na viditeľné miesto a stlačiť príslušné tlačidlo.

Pre optimálne výkony vášho kávovaru aj po niekoľkých rokoch!

Indikátor životnosti

Jednou z najdôležitejších súčastí správnej filtrácie je kontrolovať, či je filter ešte vhodný na použitie. K tomu slúži praktický indikátor životnosti, ktorý je súčasťou balenia. Stačí ho len nalepiť na viditeľné miesto a stlačiť tlačidlo.

Jednoduché, zrozumiteľné

Po stlačení tlačidla je indikátor životnosti okamžite aktivovaný a vy tak budete mať prehľad o aktuálnom stave filtra.

Prehľadné informácie

Červená linka na indikátore životnosti sa s postupom času bude rozširovať a dávať tak najavo, že je potrebné zaobstarať si nový filter. Tento model je vhodný pre 100 litrov vody alebo po dobu 6 mesiacov.

Čas na výmenu

Keď dosiahne červená linka úplného maxima, budete vedieť, že od posledného vloženia filtra už uplynulo 6 mesiacov a že je čas na výmenu. Váš kávovar aj samotná káva tak bude stále v optimálnej kondícii.

Žiadna montáž

Pri použití tohto filtra si poradí úplne každý. Stačí ho len vložiť do vašej nádržky od kávovaru a o všetko ostatné sa už postará on sám.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
1 ks
Použitie filtru jednorázový
Typ filtru vodný filter
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 2.6 cm
Hĺbka výrobku 8.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.5 cm
Výška balenia 4.0 cm
Hĺbka balenia 9.5 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací