ETA

 

ETA, česká značka malých domácich spotrebičov, je synonymom nielen tradície, ale najmä inovácií, moderného dizajnu a kvality. V súčasnej dobe ponúka ETA produkty v štyroch hlavných kategóriách a dokáže vyhovieť aj požiadavkám náročného zákazníka. Účinné vysávače, kvalitné kuchynské spotrebiče, dizajnové žehličky aj moderné produkty vlasovej techniky, to je ETA.

ETA už vyše 70 rokov dokazuje, že pozná svojich zákazníkov veľmi dobre a vie, aké veci majú radi, čo dokážu oceniť, a čo potrebujú: sú to kvalitné a moderné výrobky. Jedným z nich je napríklad celokovový a vysoko výkonný kuchynský robot ETA Gratus, ktorý sa stal vo svojej kategórii najpredávanejším robotom roku 2013. Kvalitu svojich domácich spotrebičov dokazuje značka víťazstvom v nezávislých odborných testoch – menovite dTest a ďalej sa ETA pravidelne umiestňuje v redakčných testoch spoľahlivosti a výhodnosti pre svojich zákazníkov.

Dvorným návrhárom nielen príjemného, ​​ale najmä funkčného dizajnu, je už od roku 2002 MgA. Zdeněk Veverka. Marketingová komunikácia značky ETA naďalej podporuje projekt “Prodlužka záruky“ a ponúka zákazníkovi podporu a servis nad rámec zákonnej záruky.

Zoradiť:
Zoradiť: