Využite svoju úrodu na maximum a odložte si z nej na zimu s pomocníkmi ETA

Leto je v plnom prúde a aj vy už iste máte plnú záhradu broskýň a iného ovocia či zeleniny? Ale kam s ním? Čo tak ho spracovať a odložiť na inokedy?

Pomôžu vám s tým kvalitné výrobky značky ETA! Napríklad sušička ovocia ETA Vital Air II 2302 90000 vám usuší ovocie, bylinky aj huby, a to až na 10 nerezových sušiacich sitách. Okrem sušenia potravín sa vám vďaka funkcii KEEP WARM zíde aj na kysnutie cesta, výrobu domácich cestovín, domáceho jogurtu alebo pri zapekaní pečiva. A teplotu si nastavíte na LED displeji v rozsahu 35 – 70 °C. Zavarte si na zimu uhorky, marhule, broskyne či čerešne v zaváracom hrnci ETA Granny 1127 90000Pojme až 14 zaváracích pohárov s objemom 1 l. Okrem nastaviteľného termostatu od 30 – 100 °C si môžete nastaviť aj časový spínač na nepretržitú prevádzku od 20 – 120 min. Teplotu udržiava funkcia KEEP WARM a hrniec má multifunkčné využitie – môžete v ňom zavárať, sterilizovať, pripravovať teplé nápoje, polievky či guláš. Chcete si na ovocí či zelenine pochutiť hneď? Odšťavujte! Na to vám poslúži odšťavovač ETA Fresher II, ktorý v nich zachová 100 % vitamínov. Nerezové sitko sa postará o výbornú výťažnosť ovocia aj zeleniny a cez 85 mm plniaci otvor sa vojdú aj väčšie kusy surovín.

Plne automatická vákuovačka ETA Atmos II dokáže výrazne predĺžiť životnosť potravín a uchovať ich plné chuti aj dlhší čas. Uzavretím pevne zaistí fóliu, odsaje vzduch a zataví spoj jednoliatym a silným zvarom. Má režim na suché a vlhké potraviny a dve intenzity vákuovania – normálne a jemné. Zavákuované potraviny môžete vo vreckách zmraziť, ale aj ohrievať. Navyše má unikátnu funkciu určenú na marinovanie.

Využite všetku úrodu na maximum s produktami značky ETA. 

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: