ETA Delicca II: Skutočne domáci chlieb

Bez pečiva by to hádam ani nešlo. Chrumkavý bochník chleba, voňavá vianočka alebo nadýchané croissanty – toto všetko si môžete ľahko vyrobiť aj v pohodlí domova. Čo na to potrebujete?

Bez skvelej domácej pekárne by to nešlo, preto je tu pre vás ETA Delicca II! Pripravíte v nej klasický chlieb, ale aj celozrnný, ba dokonca sladký! Vďaka možnosti bezlepkového chleba si na svoje prídu aj celiatici. Celkom budete mať k dispozícii 12 prednastavených programov. Stačí vložiť ingrediencie, šikovné zariadenie sa už o ostatné postará. Okrem výborného pečiva vám pekáreň rada zaobstará aj prípravu džemu, jogurtu či kysnutého cesta. Nechýba ani individuálne nastavenie funkcia odloženého štartu. Aj veľkosť si môžete vybrať z 3 nastavení: 1 kg, 1,25 kg a 1,5 kg.

Zabudnite na kupovaný bochník, ktorý už nie je na druhý deň taký chutný. Žiadne rozmrazovanie ani nekvalitné ingrediencie. Dokonca ani nemusíte vstávať skoro ráno, aby ste ochutnali ešte teplý krajec chleba.

Zaujala vás pekáreň ETA Delicca II, ale dali by ste prednosť menšej kapacite? Hodila by sa vám aj funkcia zavárania? Pozrite si ďalšie domáce pekárne od ETA nižšie.  

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: