Espresso Gaggia Viva Prestige nerez/ocel

Výrobca: Gaggia , Kategória: Pákové
Kód tovaru: GAGVIVAPRESTIGE

Retro: Nie
Príkon espressa: 1025 W
Farba: strieborná
SMART: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Použitie podu: Áno
Značky: Gaggia
Vyhotovenie espressa: pákové

Zistiť dostupnosť

Gaggia Viva Prestige, nerez


Pákový kávovar Gaggia Viva Prestige na prvý pohľad upúta pozornosť svojím vydareným dizajnom. Elegantná kombinácia minimalistických kriviek a nerezových prvkov pôsobí veľmi prémiovo a umožňuje jednoduchú údržbu. Na kávovare nenájdete žiadne zbytočné prelisy a výstupky, takže čistenie bude otázkou niekoľkých sekúnd. Údržbu uľahčuje tiež kompletne odnímateľná odkvapkávacia miska, z ktorej je možné vybrať nerezovú mriežku a obe súčasti umyť pod prúdom tečúcej vody. Pri popise tohto kávovaru nesmieme opomenúť ani praktický otočný volič, ktorý dominuje prednej strane. Jedným ovládacím prvkom môžete riadiť v podstate všetky funkcie kávovaru, takže zbytočne nestrácate čas.


Vysoký výkon


Kávovar pracuje s príkonom 1 025 W, ktorý je zárukou bleskurýchleho ohrevu vody. Na prípravu vášho obľúbeného nápoja tak nebudete musieť zbytočne čakať. Voda je čerpaná z litrového zásobníka, takže ju nie je potrebné pred každou šálkou dopĺňať. Poteší tiež vysoký pracovný tlak pumpy, ktorý dosahuje 15 barov. Tým je zaručené, že horúca voda extrahuje z kávových zŕn všetky žiaduce látky a chute, ale nebude s nimi v kontakte tak dlho, aby došlo k pripáleniu. Výkonu je naozaj dostatok, takže nie je problém pripravovať ani dve šálky súčasne. To oceníte napríklad pri rodinných oslavách.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Podpora mletej kávy i E.S.E. podov
  • Tlakový filter Crema Perfetta pre bohatšiu penu a jemnejšiu chuť
  • Možnosť prípravy 2 šálok naraz
  • Parná tryska pannarello na vytváranie jemnej mliečnej peny 
  • Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele

 


Elegantný kávovar, ktorý vo vás prebudí baristu!

  


Podpora mletej kávy aj podov


Či už patríte medzi milovníkov klasickej prípravy kávy z mletých zŕn, alebo dávate prednosťou použitiu praktických E.S.E. podov, s týmto kávovarom nebudete mať problém. Podporuje obe riešenia, takže ich môžete podľa ľubovôle striedať. Napríklad cez víkend si môžete vychutnať celý rituál prípravy mletej kávy, zatiaľ čo pred raňajkami v pracovnom dni len rýchlo vložíte pripravený E.S.E. pody.


 


  


Tlakový filter


Ku kávovaru je dodávaný špeciálny tlakový filter Crema Perfetti, ktorý vytvára v nádobe na kávu spätný tlak, čím pomáha k lepšej extrakcii chuti. Káva pripravená týmto spôsobom máva bohatšiu penu, jemnejšiu chuť a pôsobí celkovo vyváženejším dojmom. Filter je možné využiť v kombinácii s E.S.E. podmi aj klasickou mletou kávou.


 


 


  


Kompaktné vyhotovenie


Napriek svojmu vysokému výkonu a schopnosti pripravovať dve šálky súčasne poteší kávovar svojimi kompaktnými rozmermi. Je vhodný aj do menších domácností, kde môže byť pohodlne umiestnený napríklad na kuchynskej linke bez toho, aby zaberal zbytočne veľa miesta.


 


 


  


Parná tryska pannarello


Ako každý správny kávovar, ani tento model nie je okradnutý o praktickú parnú trysku, známu taktiež ako pannarello. Tá slúži na vytváranie jemnej mliečnej peny a slúži na prípravu širokého spektra kávových nápojov s mliekom. Využijete ju tak napríklad pri príprave cappuccina či latte.


 


  


 


 


 


 


Nerezové telo


V podstate celé telo a veľká časť funkčných prvkov sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Kávovar je tak s trochou nadsádzky nezničiteľný a nehrozí, že by ste ho bežným používaním hoci len kozmeticky poškodili.

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Vyhotovenie espressa pákové
Typ stolný
15 bar
Použitie kapsúl ESE pody
Nie
Funkcia
Nie
Nastavenie sily kávy Nie
Nastavenie množstva vody nemá
Nastaviteľná teplota kávy Nie
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Nie
Áno
Nie
Nie
Nie
Áno
Objem
Objem zásobníka na vodu 1 l
Ďalšie parametre
1025 W
Áno
Farba strieborná
Nie
Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 29.7 cm
Hĺbka výrobku 26.5 cm
Hmotnosť výrobku 4.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 24.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 31.0 cm
Váha balenia 4.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu