Espresso DeLonghi Magnifica Plus ECAM 22.323.B čierne

32% zľava
32%
Výrobca: DeLonghi , Kategória: Automatické
Kód tovaru: DELECAM22323B

Príkon espressa: 1450 W
Farba: čierna
SMART: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Odnímateľný zásobník vody: Áno
Maximálna veľkosť šálky: 142 mm
Značky: DeLonghi
Displej: Áno

659.00 €

Ušetríte: 32 % = 214.10 €

Naša cena s DPH:

444.90

Na splátky od: 14 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 22.323.B


Milióny ľudí po celom svete si nevedia predstaviť ranné vstávanie bez šálky svojej obľúbenej kávy. Zobuďte sa aj vy s neodolateľnou vôňou, ktorá vám spolu s jedinečnou chuťou dodá energiu na celý deň. Spoločnosť DeLonghi vytvorila automatický kávovar Magnifica Plus ECAM 22.323.B s príkonom 1 450 W a tlakom 15 barov, ktorý pripraví kávu rýchlo a bez vašej pomoci. Stačí iba naliať do 1,8 litra veľkej nádobky vodu a zvoliť si požadovaný nápoj.


Chuť pre každého


Výber máte skutočne široký. Zariadenie zvládne pripraviť espresso, cappuccino aj latte. Nechýba mu ani tlačidlo na LONG coffee pre všetkých, ktorí milujú chuť prekvapkávanej kávy. Navyše si jednotlivé parametre môžete prispôsobiť presne podľa svojho gusta, či už ide o teplotu, množstvo vody a kávy alebo veľkosť šálky.


Čerstvo namletá káva


Vnútri kávovaru sa nachádza 250 g nádobka na kávové zrná. Integrovaný mlynček vám ich namelie pre čerstvú a ešte intenzívnejšiu chuť aj arómu. Na výber máte celkom 13 stupňov hrubosti mletia; takáto ponuka poteší aj tých najnáročnejších používateľov.


Jednoduché ovládanie


Kávovar sa vyznačuje tichou prevádzkou a jednoduchým ovládaním. Stačí si navoliť typ kávy s pomocou tlačidlového ovládania. Všetky aktuálne nastavenia uvidíte na dvojriadkovom displeji. Môžete nastaviť aj veľkosť šálky. Aby káva neustále chutila skvele, je nutné prístroj pravidelne čistiť a odvápňovať. Na to vás kávovar vždy upozorní signálom, aby ste na tento proces nikdy nezabudli.


Svoju obľúbenú kávu môžete mať teraz čerstvo pripravenú, kedykoľvek na ňu dostanete chuť.

 


Jedinečná chuť v každej šálke


Ani nároční používatelia, ktorí sa vyžívajú vo vycibrenej chuti čerstvo pripravenej kávy, nebudú odchádzať sklamaní. Kávovar pracuje rýchlo, a napriek tomu si dáva záležať na každom detaile, od mletia až po miešanie s mliekom a vodou. Výsledkom je vždy nápoj plný intenzívnej horkej chuti, ktorý poteší všetky vaše zmysly.


 
 


Silná aróma


Okrem jedinečnej chuti nebude žiadnej šálke vášho obľúbeného nápoja chýbať ani intenzívna vôňa. Spríjemnite si ranné vstávanie a začnite sa usmievať a tešiť na celý deň ešte skôr, než sa rozhliadnete a kávu ochutnáte. Vôňa sprevádza všetky zvolené nápoje, či už dávate prednosť silnému espressu, či nadýchanému penovému cappuccinu. 
 


Jednoduché ovládanie


Na prednej strane kávovaru nájdete prehľadný dvojriadkový displej a dotykové tlačidlá. Ich pomocou si ľahko navolíte intenzitu kávy, konkrétny nápoj, veľkosť kávových zŕn a ďalšie parametre na prípravu nápoja presne na mieru sebe a svojim chutiam.

 


Zásobník na kávové zrná


Do priestorného zásobníka môžete uložiť až 250 gramov kávových zŕn. Pri príprave kávy si ich mlynček vezme presne toľko, koľko potrebuje na prípravu požadovaného množstva nápoja. Každá šálka preto bude pozostávať z čerstvo zomletej kávy, u ktorej vynikne jej jedinečná chuť aj zmyselná aróma. Na mlynčeku si môžete vybrať z celkom trinástich nastavení hrubosti mletia.


Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ espressa automat
Typ voľne stojaci
15 bar
Použitie kapsúl kapsule nemožno použiť
Áno
Funkcia
Cappuccino a Caffe Latte jedným stlačením Nie
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Ukazovateľ množstva vody Áno
Áno
áno, signalizácia odvápnenia
Áno
Nie
Nie
Objem
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 250 g
Ďalšie parametre
Príkon espressa 1450 W
Odnímateľný zásobník vody Áno
Maximálna veľkosť šálky 142 mm
čierna
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.8 cm
Výška výrobku 35.1 cm
Hĺbka výrobku 43.0 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 50.0 cm
Výška balenia 41.7 cm
Hĺbka balenia 29.5 cm
Váha balenia 11.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu