Elektrický pilník na chodidlá Scholl Velvet Smooth ružový

Výrobca: Scholl , Kategória: Manikúry, pedikúry
Kód tovaru: VVT11398

Typ: pilníky
Značky: Scholl

Zistiť dostupnosť

Scholl Velvet Smooth, ružová


Nestíhate si zájsť na pedikúru? Čo takto dopriať si ju v pokoji domova? Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth s extra drsným valčekom s diamantovými časticami si poradí aj s tou najtvrdšou kožou na vašich chodidlách. Variant v ružovom dizajne kombinuje atraktívnu farbu s jedným z najsilnejších valčekov. Pre hladkosť, ktorú vidíte aj cítite a hodvábne mäkké chodidlá. Bonusom k baleniu sú Gell Activ vložky do topánok ako darček.


Pozorná starostlivosť pre vaše nohy


Línia starostlivosti o nohy kvalitnej nemeckej značky Scholl vyniká svojimi inovatívnymi postupmi. Elektrický pilník je rovnomerne pokrytý jemne rozomletými diamantovými časticami, ktoré fungujú ako vzácny prírodný peeling. Vďaka extra veľkej zrnitosti môže efektívne odstrániť aj silne zrohovatenú kožu. 


Pre vaše bezpečie


Domáca pedikúra s dôsledným elektrickým pilníkom Scholl Velvet Smooth si výborne poradí aj s veľmi tvrdou kožou na chodidlách. Prístroj je však úplne bezpečný. Zabudovaná poistka pilník pri príliš veľkom tlaku automaticky zastaví. Nemusíte mať teda žiadne obavy. Všetko zvládnete sami a bez nehôd.


Jednoduchá manipulácia


Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa s elektrickým pilníkom Scholl Velvet Smooth dobre manipuluje. Nehrozí nebezpečenstvo, že by vám pri pedikúre mohol vykĺznuť u ruky. Výkonný nadstavec rotuje o 360°. Ak vám prestane vyhovovať jeho hrubosť, môžete si zaobstarať aj jemnejší. Pilník má univerzálny tvar, pasujú do neho rôzne nadstavce. Doprajte svojim nohám profesionálnu starostlivosť v pohodlí domova. Získate chodidlá hodvábne mäkké na dotyk.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ pilníky
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 16.4 cm
Výška výrobku 20.2 cm
Hĺbka výrobku 7.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.6 cm
Výška balenia 8.0 cm
Hĺbka balenia 15.9 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu