Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8111 El. auto Mercedes GLA červené

Výrobca: Buddy Toys , Kategória: Elektrické vozítka
Kód tovaru: BDD430396

elektrické auto • rychlost 3–4 km/h • doba jízdy 1–1,5 hodiny • doba nabíjení 10–15 hodin • možnost propojení s MP3 přehrávačem • LED světla • dálkový ovladač 2,4 GHz s dosahem 50 m • výkon 30 W

Naša cena s DPH:

286.00

Na splátky od: 9 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Buddy Toys Mercedes-Benz GLA BEC 8111, červená


Elektrické vozidlo Mercedes-Benz GLA BEC 8111 od značky Buddy Toys, ktorá sa zameriava na detské elektronické hračky, si vaše deti okamžite zamilujú. Luxusné elektrické autíčko v červenej farbe je vyhotovené presne podľa modelu Mercedes-Benz GLA. Auto s pomerne vysokou nosnosťou je poháňané elektrickým motorom s výkonom 30 W. V plnej prevádzke na jedno jediné nabije, to trvá v rozmedzí 10 až 15 hodín, si môžete vychutnávať až 90 minút rýchlej jazdy.


Vžite sa do kože skutočného vodiča automobilu 


Verný licencovaný model, ktorý funguje aj na diaľkové ovládanie do vzdialenosti až 50 metrov, zaujme všetkých chlapcov bez rozdielu veku svojím výrazným farebným vzhľadom, perfektným spracovaním a dokonale prepracovanými detailami. Elektrické autíčko je vybavené širokou škálou doplnkov vrátane pohodlnej sedačky. Nechýba ani predné a zadné funkčné osvetlenie, zvukové efekty motora, bezpečnostný pás a klaksón. K vozidlu môžete tiež pripojiť držadlo pod predný nárazník a zadné prídavné kolieska.


Buddy Toys Mercedes-Benz GLA BEC 8111, červená

Elektrické vozidlo Mercedes-Benz GLA BEC 8111 od značky Buddy Toys, ktorá sa zameriava na detské elektronické hračky, si vaše deti okamžite zamilujú. Luxusné elektrické autíčko v červenom prevedení je vyhotovené presne podľa modelu Mercedes-Benz GLA. Auto s pomerne vysokou nosnosťou je poháňané elektrickým motorom s výkonom 30 W. V plnej prevádzke na jedno jediné nabije, to trvá v rozmedzí 10 až 15 hodín, si môžete vychutnávať až 90 minút rýchlej jazdy.

Vžite sa do kože naozajstného vodiča

Verný licencovaný model, ktorý funguje aj na diaľkové ovládanie do vzdialenosti až 50 metrov, zaujme všetkých chlapcov bez rozdielu veku svojím výrazným farebným prevedením, perfektným spracovaním a dokonale prepracovanými detailmi. Elektrické autíčko je vybavené širokou škálou doplnkov vrátane pohodlné sedačky. Nechýba ani predné a zadné funkčné osvetlenie, zvukové efekty motora, bezpečnostný pás a klaksón. K vozidlu môžete tiež pripojiť madlo pod predné nárazník a zadné prídavné kolieska.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ vozítka autíčko
3 rokov
25 kg
Rýchlosť 3-4 km/h
Áno
1 hod.
Približný čas nabíjania 15 hod.
Možnosť prehrávať hudbu Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 70.0 cm
Hĺbka výrobku 120.0 cm
Hmotnosť výrobku 23.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 60.0 cm
Výška balenia 39.0 cm
Hĺbka balenia 126.0 cm
Váha balenia 23.0 kg
Více informací Méně informací