Získajte až 40 € späť k nákupu vybraných vysávačov Electrolux

Stavte napríklad na tyčový vysávač Electrolux PQ91-50MB PURE Q9, ktorý sa používa ľahko a spoľahlivo ako klasický vysávač. Ľahko ho použijete aj ako ručný vysávač, vďaka ktorému sa dostanete do každého rohu. Bezdrôtová prevádzka aj ľahká konštrukcia zaistia jednoduchú manipuláciu. Môžete sa tešiť na maximálne tiché vysávanie a vysokú saciu silu.
Vreckový vysávač Electrolux PURE D8.2 PD82-ANIMA skvele poslúži v domácnostiach so zvieratami. Má SMART technológiu na rozpoznanie vysávaného povrchu, vďaka ktorej upraví satie, aby zaistil optimálny výkon. Ide o jeden z najtichších vysávačov s hlučnosťou do 57 dB.
Špecialista na tvrdé podlahy čistenie čalúnených nábytkov od zvieracích chlpov je tyčový vysávač Well Q8 WQ81-PANIM, ktorý sa pýši hubicami PowerPro a PetPro Plus. Jednoducho predstavuje vysávač na rýchle a efektívne upratovanie vašej domácnosti.

Vysávajte svoju domácnosť so šikovnými vysávačmi Electrolux. Práve teraz ich navyše kúpite ešte lacnejšie vďaka spätnému bonusu vo výške 20 €, 30 € alebo 40 €!

Chcem zľavu!
1. Kúpte si vybraný vysávač Electrolux v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa najneskôr do 14 dní od dátumu nákupu na https://www.electrolux.sk/jednoducheupratovanie/. Na registráciu je nutná digitálna kópia predajného dokladu vystaveného predajcom.
3. Po overení údajov vám budú do 30 dní od schválenia registrácie poslané peniaze na váš účet.
4. Viac informácií a úplné pravidlá akcie nájdete na webových stránkach značky.

Akcia platí do 31. 5. 2022 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: