Vaša bielizeň bude ako v bavlnke s práčkami a sušičkami Candy a navyše ušetríte

Vedeli ste, že používaním úsporných spotrebičov ušetríte aj niekoľko stoviek ročne? Stavte na práčky a sušičky Candy, ktoré sa pýšia skvelou úspornosťou a uvidíte, že počas roka svojej peňaženke

Práčka Candy RapidÓ ušetrí nielen peniaze, ale aj čas. Má špeciálnu technológiu Speed Drive Motor na rýchle a účinné pranie. Pýši sa 16 programami vrátane úspornej funkcie Eco. Keď sa budete ponáhľať, oceníte programy Rapid, ktoré neperú dlhšie než hodinu. Nemusíte sa báť, že by sa bielizeň nevyprala dostatočne, hygienická funkcia sa totiž postará o dôkladnú dezinfekciu šiat aj za krátky čas.
Sušenie bielizne zverte napríklad sušičke Candy CSO4 H7A2DE-S, tá je vybavená tepelným čerpadlom, takže je úsporná a šetrná k jemným typom textilov. Vyberte si zo 14 základných programov a sušička bude pracovať za vás. Spotrebič je navyše je v slim vyhotovení, vďaka ktorému perfektne padne aj do menších bytov.

Kúpte si niektorú z vybraných úsporných práčok a sušičiek Candy a získajte spätný bonus až 40 €!

Ako získať spätný bonus?
1. Kúpte si vybranú úspornú práčku či sušičku Candy v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa najneskôr do 14 dní od nákupu spotrebiča tu.
3. Potvrdenie registrácie získate na e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii.
4. Spätný bonus (v hodnote 20 € alebo 40 €) vám bude vyplatený najneskôr do 90 dní od registrácie. 5. Viac informácií o akcii a úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 30. 6. 2022 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: