Tu bývam ja! Tyčový vysávač Dyson V8 Animal+ si poradí aj so srsťou zvierat

Či už vo vašej domácnosti býva malá čivava alebo veľký a hravý írsky seter, jedno je isté... všade je srsť! Na gauči, na podlahe, vo vzduchu... Ak s ňou bojujete aj vy, ste na správnom mieste. Zoznámte sa s vysávačom Dyson V8 Animal+!

Značka Dyson neustále dokazuje, že tyčové vysávače svojím výkonom dokážu nahradiť, ba dokonca predbehnúť klasické podlahové vysávače. Digitálne riadený motor Dyson V8 vysávača V8 Animal+ vám zaistí výkonné satie na kobercoch aj podlahách. Na jedno nabitie vydrží pracovať až 40 minút, a to dokonca so zachovaním konštantného sacieho výkonu v štandardnom režime. Vyspelá filtrácia zachytáva mikroskopický prach aj alergény a vyfukuje čistejší vzduch než ten, ktorý dýchate. Podlahová hubica s rotačnou kefou sa postará o ľahké prepínanie, takže sa po vyluxovaní pohovky môžete rýchlo vrhnúť na podlahu. Nečistoty a chlpy na čalúnení, matracoch či v tesných priestoroch hravo zlikviduje motorová rotačná mini kefa. Na výber máte 2 režimy – štandardný na bežné upratovanie a MAX na krátkodobé použitie na odolné nečistoty – zároveň však môžete Dyson V8 Animal+ jedným kliknutím premeniť na ručný vysávač. A keďže je ľahký a ergonomický, ľahko s ním povysávate napríklad pavučiny na strope. A keď povysáva všetky neposedné chlpy, jemný prach aj odolné nečistoty do odpadovej nádoby, stačí potiahnuť páčku a všetko vysypať do koša. Vyprázdňovanie nádoby je tak hygienické a bezdotykové. Na ukladanie a nabíjanie vysávača vám padne vhod šikovný úchyt na stenu.  

Bývať so zvieratami je radosť, až na tie chlpy... Koniec trápenia, výkonný tyčový vysávač Dyson V8 Animal+ sa o ne postará!  

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: