Dyson V15 Detect Absolute Extra

Odporúčame
Výrobca: Dyson , Kategória: Tyčové vysávače
Kód tovaru: DYSDS36954501

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.76 l
Čas prevádzky: 60 min
Osvetlenie na hubici: Áno
Typ filtrácie: bezvreckový
Zdroj energie: akumulátorový
Mokré čistenie: Nie
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1: Áno
Značky: Dyson

Zistiť dostupnosť


Dyson V15 Detect Absolute Extra


Tyčový vysávač Dyson V15 Detect Absolute Extra sa pýši sacím výkonom 240 aW a inteligentnou technológiou Root Cyclone™so 14 cyklónmi. Srdcom prístroja je výkonný a ľahký digitálny motor Dyson Hyperdymium™, ktorý dosahuje až 125 000 otáčok za minútu a spoľahlivo vysáva väčšie nečistory aj mikroskopický prach. V priebehu prevádzky iluminačná podlahová hubica neustále sníma mikroskopické prachové častice, ktoré senzor Piezo meria a počíta ich množstvo. V prípade zvýšeného množstva nečistôt prístroj automaticky zvyšuje sací výkon.


Dyson V15 Detect Absolute Extra je vybavený LCD displejom s indikáciou množstva a veľkosti vysatých nečistôt a vylepšeným mechanizmom na hygienické vyprázdňovanie zásobníka. Vysávač ponúka až 60 minút rovnomerného sacieho výkonu a nabíjanie zaberie 4,5 hodiny.


Technológia Root Cyclone™


Revolučná technológia Root Cyclone™ má 14 cyklónov, ktoré vytvárajú odstredivé sily až 100 000 G na zachytenie prachu a nečistôt z prúdu vzduchu. Technológia sa postará o to, aby nedošlo k strate sacieho výkonu.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Akumulátorový tyčový vysávač
  • Doba prevádzky 60 minút, sací výkon 240 aW
  • Bezvreckový typ filtrácie
  • Root Cyclone™ technológia
  • LCD displej
  • Podlahová hubica High Torque s technológiou proti namotávaniu vlasov
  • Iluminačná podlahová hubica
  • Hubica s kónickou kefou


Efektívne vysávanie nečistôt!

 


Iluminačná podlahová hubica

Piezo senzor

Motor Dyson Hyberdymium™

Sníma aj okom neviditeľné častice

Prachové častice neustále počíta a meria ich veľkosť

Pri väčšom množstve prachu automaticky zvýši sací výkon
 


Presný lúč svetla


Iluminačná podlahová hubica so šírkou 25 cm disponuje presným lúčom svetla na detekciu častíc nečistôt, ktoré bežne nevidíte. Svetelný lúč svietiaci pod optimálnym uhlom zviditeľní aj jemný prach na hladkých podlahách, vďaka čomu bude vysávanie efektívnejšie.

 


LCD displej


Tyčový vysávač je vybavený prehľadným LCD displejom, ktorý vám ponúka zobrazenie množstva vysatých častíc prachu aj vedecké dôkazy o dôkladne vykonanom upratovaní.

 


Praktický vysávač


Tyčový vysávač Dyson možno použiť na všetky druhy podlahovej krytiny. Špeciálne vyvinutá hubica si hravo poradí s čímkoľvek, čo jej príde do cesty a ušetrí vám značné množstvo času i námahy.

 


 


Karbónové vlákna


Iluminačná podlahová hubica disponuje čiernymi antistatickými karbónovými vláknami na odstránenie aj toho najjemnejšieho prachu z hladkých podláh, a to aj v úzkych, ťažko dostupných miestach alebo priestoroch s nízkym profilom.


 


  


 


Podlahová hubica High Torque


Vysávajte prach, vlasy aj srsť domácich maznáčikov ľahko a rýchlo. Podlahová hubica High Torque je vybavená polykarbonátovým hrebeňom proti namotávaniu vlasov a automaticky zbavuje rotačnú kefu všetkých vlasov a vlákien.


 


 
 


Kónická kefa


Hubica s kónickou kefou spoľahlivo vysaje dlhé vlasy a zvieracie chlpy, ktoré sa postupne zvinú a nasajú do zbernej nádoby.

 


Viacstupňová filtrácia


Dokonale utesnený filtračný systém Dyson zachytáva 99,99 % mikroskopických častíc a alergénov už od veľkosti 0,3 mikrónu a späť vypúšťa len čistý vzduch.

 


 


Nabíjacia stanica


Úchyt na stene slúži nielen na dobíjanie vysávača Dyson V15 Detect Extra, ale aj k prehľadnému uloženiu príslušenstva. Všetko tak máte v prípade potreby vždy poruke.


 


 


 


 


 


Hygienické vyprazdňovanie zásobníka


Pomocou vyprázdňovacieho mechanizmu uvoľníte prach a nečistoty hlbšie do odpadkového koša bez toho, aby ste sa ich museli dotknúť.


 


 


 


 


 


Sacie režimy


Počas prevádzky je možné nastaviť až 3 sacie režimyRežim Auto inteligentne prispôsobuje sací výkon s optimálnym vyvážením výkonu a doby chodu, režim Eco poskytuje dlhšiu dobu chodu pre väčšie upratovanie a režim Boost je navrhnutý na krátke a intenzívne upratovanie.


 


  


 


Jednoduchá výmena batérie


Stlačením tlačidla môžete akumulátor vybrať a vymeniť za nabitý, čím zdvojnásobíte čas prevádzky. Druhý akumulátor je súčasťou balenia.


  


 


  


 


Jednoduchá údržba


Filter a mäkký valček podlahovej hubice Fluffy možno umývať. Zberná nádoba a nadstavce možno utrieť handričkou, aby sa odstránil nahromadený prach a optimalizovala sa výkonnosť vášho vysávača Dyson. 


 


 


 
 


Balenie obsahuje:


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie akumulátorový
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Áno
bezvreckový
Čas prevádzky 60 min
Mokré čistenie Nie
0.76 l
Osvetlenie na hubici Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 121.0 cm
Hĺbka výrobku 26.6 cm
Hmotnosť výrobku 3.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 35.0 cm
Výška balenia 22.0 cm
Hĺbka balenia 110.0 cm
Váha balenia 14.1 kg
Více informací Méně informací