Dyson Supersonic HD07 černá/šedá

Odporúčame
Výrobca: Dyson , Kategória: Fény a kulmy
Kód tovaru: DYSDS38681601

Difuzér: Áno
Studený vzduch: Áno
Ionizátor: Áno
Max. príkon: 1600 W
Typ fénu: štandardný
Koncentrátor vzduchu: Áno
Dĺžka prívodného kábla: 2.7 m
Značky: Dyson

Zistiť dostupnosť

Dyson Supersonic HD07, čierna/sivá


Sušič vlasov Dyson Supersonic HD07 je vybavený digitálnym motorom s príkonom 1 600 W s inteligentnou reguláciou teploty pre lesklé vlasy. Automatická regulácia teploty meria teplotu prúdu vzduchu až 40-krát za sekundu, čím pomáha predchádzať poškodeniu vlasov extrémne horúcim vzduchom a chráni ich prirodzený lesk. Motor fénu je umiestnený v rukoväti, kde pozitívne ovplyvňuje ťažisko, rozloženie hmotnosti i tvar a celkový exkluzívny dizajn sušiča. Sušenie s fénom Dyson už nebude trvať večnosť. Počas prevádzky oceníte funkciu rýchleho sušenia s riadeným prúdom vzduchu s vysokou rýchlosťouPovrch nadstavcov zostáva chladný aj pri úprave vlasov z tesnej blízkosti.


Praktické nadstavce


Súčasťou balenia sušiča sú tiež magnetické nadstavce pre ľahkú a rýchlu výmenuDifuzér rozptyľuje vzduch rovnomerne okolo vašich kučier a pomáha tak potlačiť krepovatenie vlasov a zdokonaliť ich konečný tvar. So stylingovým koncentrátorom môžete tvarovať svoj účes po jednotlivých sekciách bez toho, aby ste sa museli báť, že ním porušíte zvyšok svojho účesu. Smerová tryska potom vysúša vlasy veľmi jemne vďaka hladkému a širokému prúdu vzduchu.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Štandardný fén
  • Digitálny motor s príkonom 1 600 W
  • stupne nastavenia teploty
  • stupne nastavenia rýchlosti
  • Tlačidlo studeného vzduchu
  • Technológia Air Multiplier™
  • Difuzér, koncentrátor vzduchu, ionizátor
  • Dĺžka prívodného kábla 2,7 m

 


 


Zdravé vlasy a dokonalý účes!

 


Poradí si so všetkými typmi vlasov


Dyson Supersonic HD07 disponuje niekoľkými nadstavcami, pomocou ktorých rôznym spôsobom upravíte rôzne typy vlasov.

 


Magnetické nadstavce


Sušič Dyson je dodávaný s praktickými magnetickými nadstavcami, ktoré možno ľahko nasadiť a jednoducho meniť počas stylingu vášho účesu. 


Nadstavec proti polietavým vlasom

Stylingový koncentrátor

Praktický difuzér

Obyčajným prúdom vzduchu skryje krátke, polietavé vlasy pod tie dlhšie a zaistí tak lesklý a hladký výsledok. Je určený na konečnú úpravu nielen hladkých a rovných vlasov, ale aj vĺn.

Prepracovaný stylingový koncentrátor sústreďuje vzduch na jednom mieste a zaistí tvarovanie jednotlivých sekcií vlasov bez toho, aby postrapatil zvyšok účesu. Širší a tenší dizajn vytvára vysokorýchlostný prúd na perfektné tvarovanie vlasov.

Do výbavy sušiča vlasov patrí aj praktický difuzér, ktorý dokonalo rozptyľuje vzduch a pomáha redukovať krepatenie vlasov. Difuzér s dlhšími hrotmi sa dostane hlbšie do vlasov a spoľahlivo ich vytvaruje do očarujúcich vĺn a kučier.


 Jemné sušenie

 Nadstavec so širokými zubami

Nový nadstavec bol navrhnutý na šetrné vysúšanie jemných vlasov na citlivej pokožke hlavy. Nadstavec rozptyľuje vzduch, vytvára jemný, chladnejší prúd vzduchu a zároveň vlasy rýchlo vysúša.

 Vďaka novému hrebeňovému nadstavcu so širokými zubami skrotíte aj kučeravé a štruktúrované vlasy. Vďaka robustným zubom naťahuje vlasy a dodáva im objem a tvar.
 


Najnovší nadstavec Flyaway proti polietavým vlasom


 Poradí si s polietavými vlasmi vďaka Coanda efektu, ktorý vyhladí a skyje kratšie vlasy pod tie dlhšie. Hladký a lesklý výsledok jedným ťahom.

 


Digitálny motor


Srdcom sušiča je výkonný digitálny motor Dyson V9. Motor zaistí až 110 000 otáčok za minútu a vytvorí prúd až 13 litrov vzduchu za sekundu. Na rýchle vysušenie vlasov oceníte technológiu Air Multiplier™ so zosilneným prúdom vzduchu pre kontrolovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu. Fén je navyše vyvinutý s ohľadom na správne vyváženie a jednoduchú manipuláciu. Výrobca umiestnil motor do rukoväte, čím pozitívne ovplyvnil ťažisko, rozloženie hmotnosti i tvar sušiča.

 


Meranie a regulácia teploty


Fén disponuje inteligentnou reguláciou teploty, vďaka čomu meria teplotu prúdu vzduchu viac ako 40-krát za sekundu a chráni tak vlasy pred poškodením vplyvom extrémnych teplôt.

 


Vlastnosti


 3 rýchlosti

 4 teploty

Studená brzda 

Podľa vašich aktuálnych požiadaviek si môžete nastaviť 3 rýchlosti fénovania. Vysokú rýchlosť na rýchle vysúšanie a styling, strednú na bežné vysúšanie a nízku na vyfúkavanie.

Rovnako jednoducho ako rýchlosti je možné nastaviť aj 4 teploty – 100 °C na rýchle vysúšanie a styling, 80 °C na bežné vysúšanie, 60 °C na šetrné vysúšanie a 28 °C pre stály prúd chladného vzduchu.

Rukoväť fénu disponuje tlačidlom na vypnutie a zapnutie prístroja a tlačidlom pre studený šok. Funkcia zaisťuje rýchle schladenie vzduchu na 28 °C a účinnú fixáciu účesu.
 


Balenie obsahuje:


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ fénu štandardný
Max. príkon 1600 W
Áno
Koncentrátor vzduchu Áno
Áno
Áno
2.7 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 7.8 cm
Hĺbka výrobku 24.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.5 cm
Výška balenia 18.0 cm
Hĺbka balenia 38.8 cm
Váha balenia 2.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu