Dyson Pure Cool Link TP02

Výrobca: Dyson , Kategória: Čističky vzduchu
Kód tovaru: DYSDS30516201

Funkcie: časovač
Funkcie: nočný režim
Funkcie: Wi-Fi
Funkcie: diaľkové ovládanie
Filter: HEPA
Filter: uhlíkový
Indikátor stavu filtra: Áno
Príkon: 58 W

Zistiť dostupnosť

Dyson Pure Cool Link TP02 Tower


Čistička vzduchu Dyson Pure Cool Link TP02 Tower vám zaistí čistú a sviežu domácnosť. Okrem vysokej účinnosti čistenia 99,95 % ju môžete používať taktiež ako ventilátor na osvieženie vzduchu. Môžete ju ovládať jednoducho s pomocou diaľkového ovládača. Nastavte si časovač vypnutia alebo prepnite do tichého nočného režimu pre pokojný a nerušený spánok. V režime ventilátora si môžete plynule regulovať intenzitu prúdu vzduchu. Pri najvyššom výkone hlasitosť dosahuje bežnú hodnotu 63 dB.

 


Kľúčové vlastnosti


  • Čistí vzduch: odstráni až 99,95% všetkých škodlivín vďaka HEPA filtru druhej generácie
  • Jednoduché nastavenie časovača
  • Tichý nočný režim pre pokojný spánok
  • Technológia Air Multiplier pre cielené smerovanie vzduchu

 


Čistička vzduchu dokáže odstrániť 99,95 % všetkých škodlivín z ovzdušia.

 Dve funkcie


Čistička ponúka dve funkcie, vďaka ktorým ju môžete používať podľa potreby po celý rok. 365 dní v roku ju využijete na čistenie vzduchu, aby ste mohli voľne dýchať a mali domácnosť plnú sviežosti. Počas leta môžete aktivovať osviežujúci prúd vzduchu z ventilátora a spríjemniť si horúce dni.


 Filter druhej generácie


Vnútri sa nachádza pokročilý HEPA filter druhej generácie, ktorý pomáha zachytiť aj tie najjemnejšie častice. Vďaka tomu čistička vyniká mimoriadnou účinnosťou, kedy zvládne z ovzdušia odstrániť až 99,95 % všetkých prachových častíc, baktérií, mikroorganizmov a plynov.


 


 


 Vhodná pre alergikov


Označenie Asthma/allergy friendly len dokazuje, že sa tento prístroj perfektne hodí do každej domácnosti. Keďže zanecháva vzduch čistý a svieži, umožní voľne dýchať tiež alergikom, astmatikom, malým deťom a domácim zvieratám.


 Technológia Air Multiplier


Moderná technológia Air Multiplier zaisťuje silný a rovnomerný prúd vyčisteného vzduchu, ktorý môžete cielene smerovať a zaistiť prístrojmi maximálnu efektivitu práce.


 Nočný režim


Počas noci dochádza ku stmavenie displeja. Snímače a čistička pracujú ešte tichšie, aby ste mohli pokojne spať nielen vy, ale aj malé deti, ktoré majú spánok často veľmi ľahký.


 Automatický chod


Nemusíte sa vôbec o nič starať. V automatickom režime prístroj meria kvalitu vzduchu, upravuje výkon prúdenie vzduchu, a podľa prednastaveného režimu sa automaticky zapína a vypína. Výsledkom je svieži vzduch v domácnosti každý deň bez toho, aby ste museli pohnúť prstom.


 Ovládanie hlasom


Využite Amazon Echo a ovládajte svoju čističku pohodlne hlasom. Stačí sa len pripojiť ku hlasovému asistentovi a povedať nahlas, čo si prajete.


 Jednoduché čistenie


Vnútri sa nenachádzajú žiadne lopatky ventilátora, ktoré by svojím otáčaním mohli spôsobiť poranenie. To vám výrazne uľahčí ovládanie aj čistenie zariadenia, ktoré tak bude vždy pripravené na prevádzku.


 Oscilácia vzduchu


Čistička zvládne čerstvý vzduch rozšíriť rovnomerne po celej miestnosti. Využíva na to osciláciu, kedy sa rovnomerne otáča doprava aj doľava.


 Diaľkové ovládanie


Súčasťou balenia je kompaktné diaľkové ovládanie. Majte ho vždy po ruke a ľahko a rýchlo upravte nastavenie prístroja podľa vlastných preferencií.


 


 
  


Balenie obsahuje:


  • Čistička vzduchu Dyson Pure Cool Link TP02
  • Diaľkový ovládač

 


 


 

Vyberte si z čističiek vzduchu tú, ktorá vám bude vyhovovať: 

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Vzduchový výkon 1483 m³/h
Maximálna hlučnosť 63 dB
Príkon 58 W
Indikátor stavu filtra Áno
Filter HEPA, uhlíkový
Funkcie časovač, nočný režim, Wi-Fi, diaľkové ovládanie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 102.0 cm
Hĺbka výrobku 20.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.0 cm
Výška balenia 113.0 cm
Hĺbka balenia 22.0 cm
Váha balenia 5.4 kg
Více informací Méně informací