Nech je počasie akékoľvek, odteraz vás nezaskočí vďaka Dyson!

Počasie sa veru nepýta, či chceme zimu alebo teplo. Pripravte sa na zmeny počasia čo najlepšie a doprajte si doma čistý vzduch s ventilátormičističkami vzduchu Dyson!

Ako? Jednoducho. S čističkou vzduchu Dyson Pure Hot+Cool HP04 si okrem čistého vzduchu, ktorý prospeje vášmu zdraviu, doprajete aj ventiláciu, keď vám bude teplo, a zahriatie, keď vám bude zima. Čistotu vzduchu poctivo a nepretržite kontrolujú 3 senzory a vďaka technológii Air Multiplier™ na rozprúdenie vzduchu a kvalitnému HEPA filtru v kombinácii s uhlíkovým filtrom dokáže z celej miestnosti odstrániť až 99,97 % alergénov, vírusov a iných nečistôt. Prináša aj disperzný režim prúdenia vzduchu prúdenia vzduchu na celoročné použitie bez prievanu. Vhod vám padne aj časovač automatického vypnutia alebo tichučký nočný režim. O váš osobný priestor pri práci na počítači či sledovaní obľúbeného seriálu sa postará osobná čistička vzduchu Dyson Pure Cool Me BP01. Smer prúdenia vzduchu nastavíte jediným dotykom prsta. Môžete si vybrať spomedzi 10 stupňov výkonu, osciláciu s uhlom 70° a navyše ju môžete ovládať s diaľkovým ovládačom aj z pohodlia postele či gauča. Dyson Pure Hot+Cool Link HP02nadčasovým dizajnom vás tiež ohreje aj osvieži silným a neprerušovaným prúdom vzduchu, ktorý si môžete nastaviť do dvoch režimov. Ak sa nechcete zdržiavať nastavovaním čističky, no okrem toho je vhodná pre alergikov a nadšene ju môžete ovládať hlasom. Nemusíte sa trápiť so zdĺhavými nastaveniami čističky, využijete automatický režim, ktorý sa o všetko postará sám. Už sa nemusíte vzdávať tepla, s čističkami vzduchu alebo veľmi výkonným ventilátorom Dyson AM07 si leto zažnete užívať aj v rozpálenom strešnom byte či preslnenom domčeku.

Na kvalite záleží. Dýchajte doma čistý vzduch vďaka čističkám vzduchu Dyson a ani vďaka ventilátoru Dyson vás už počasie neprekvapí!
Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: