Dyson Airwrap Complete fuchsiová/sivá

Odporúčame
Výrobca: Dyson , Kategória: Kulmofény
Kód tovaru: DYSDS31073301

Studený vzduch: Áno
Ionizátor: Áno
Počet nadstavcov: 8
Typ kulmy: teplovzdušná
Počet teplôt: riadené senzormi
Príkon: 1300 W
Duálne napätie na cesty (115 V/230 V): Áno
Dĺžka prívodného kábla: 2.7 m

Zistiť dostupnosť


Dyson Airwrap


Dyson Airwrap prináša revolúciu v starostlivosti o vlasy. Udržiavajte si svoj účes vždy dychberúci a profesionálny, či už mierite na pohovor, dôležitú pracovnú schôdzku, alebo napríklad na ples. Styler vám v jednom kroku vlasy usuší, a zároveň natočí do nádherných kučier. Vyberte si z bohatej ponuky nadstavcov podľa toho, či si prajete väčšie, alebo menšie kučery, bohatší objem, alebo uhladený účes.


Inteligentné riadenie teploty


O šetrný, no efektívny chod kulmy sa stará motor Dyson V9. Ten obsahuje trinásťlopatkovú turbínu, ktorá sa zvláda otáčať rýchlosťou až 110 000 ot/min a zaistí vznik tzv. Coanda efektu. Dochádza k šetrnému priľnutie vlasov k povrchu kefy prúdom vzduchu. Napodobňujú tak techniku ​​fúkané používanú stylistu. Systém inteligentného riadenia teploty dokáže až 40× za sekundu merať teplotu vzduchu a zaistí, že nepresiahne hodnotu 150 °C, aby nedošlo k poškodeniu dokonca ani tých najjemnejších vlasov.


Obsah balenia:


 • Styler Dyson Airwrap
 • 30 mm Airwrap™ nadstavec na lokne (ľavý + pravý)
 • 40 mm Airwrap™  nadstavec na vlny (ľavý + pravý)
 • Tuhá vyhladzujúca kefa
 • Mäkká vyhladzujúca kefa
 • Okrúhla kefa na objem
 • Predsušiaci nadstavec
 • Oválna čistiaca kefka filtra
 • Puzdro na pohodlné skladovanie a prenášanie

 
 


Kľúčové vlastnosti


 • Coanda efekt
 • automatické navinutie vlasov na valček
 • vysúšanie a natáčanie kaderí bez použitia extrémnych teplôt
 • bohaté príslušenstvo
 • vhodná pre rôzne typy vlasov

 


Styler vám pomôže vlasy usušiť a vytvoriť nádherné kučery, bez toho, aby vaše kadere poškodila pôsobením horúceho vzduchu.

 


Použitie vzduchu


Styler zvládne jednotlivé pramienky automaticky natočiť na valček. Nemusíte s ňou preto krútiť, celý proces zaberie iba zlomok sekundy. Navinutie je šetrné, aby nedošlo k poškodeniu vlasov.

 


Coanda efekt


Aerodynamický fenomén Coanda efekt slúži na zakrivenie prúdu prechádzajúceho vzduchu. Vďaka tomu je možné zachytiť vlasy a navinúť ich na nadstavec bez akejkoľvek pomoci od vás.

 


Mimoriadny objem


Nielenže prístroj vlasy vysúša, ale dodáva im nádherné vlny a bohatý objem. Vďaka tvorbe kučier použitím vzduchu zostávajú vlasy dlhodobo našuchorené a objemné.

 


V pohodlí domova


Celý proces zvládnete doma bez cudzej pomoci. Vzduchom hnané pramienky napodobňujú techniku fúkania, ktorú pri práci používajú profesionálni stylisti a kaderníci.

 


Bez extrémnych teplôt


Airwrap spracováva vlhké vlasy, ktoré dokáže vysušiť, bez toho, aby teplota kulmy presiahla 150 °C. Zariadenie je preto vhodné na rôzne typy vlasov, a to dokonca aj na jemné, pri ktorých by hrozilo, že sa kvôli horúcemu vzduchu poškodia.

 


Bohaté príslušenstvo


V balení nájdete celkom sedem kusov príslušenstva, ktoré uspokoja potreby na úpravu rôznych typov vlasov. Nechýba tu 30 mm nadstavec na tvorbu bohatých kučier, 40 mm nadstavec na väčšie kučery, tuhá a mäkká vyhladzujúca kefa na dokonalý vzhľad účesu, okrúhla kefa, ktorá dodá ochabnutým a zľahnutým vlasom objem. Nájdete tu tiež predsúšací nadstavec, ktorý ľahko presuší mokré vlasy a pripraví ich na následný styling, a ďalej čistiaci krúžok na rýchle a jednoduché čistenie filtra.
 


Ochranné puzdro


Styler je spolu so všetkými kusmi príslušenstva uložená v elegantnom puzdre z tvrdej škrupiny, ktoré prístroj chráni pri skladovaní aj prenášaní. Vnútro je polstrované mäkkou tkaninou a puzdro má magnetické zapínanie, aby vám z neho príslušenstvo nevypadlo.

 


Video

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ kulmy teplovzdušná
Áno
Počet teplôt riadené senzormi
1300 W
Áno
Počet nadstavcov 8
Áno
2.7 m
Rotačná kefa Nie
Cestovné puzdro Áno
Naparovanie Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.8 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hĺbka výrobku 27.2 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.0 cm
Výška balenia 19.0 cm
Hĺbka balenia 39.0 cm
Váha balenia 3.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu