Držiak na mobil Omega Fiesta Car Holder (410348) čierny

Výrobca: Omega , Kategória: Držiaky pre mobily
Kód tovaru: OMG41720

Držák na mobil Omega Fiesta Car Holder

Telefon, tablet, navigace, hudební přehrávač... Během vícehodinové cesty autem chceme mít k dispozici svou elektroniku. Zorientovat se v tom,...

Zistiť dostupnosť

Omega Fiesta Car Holder, čierna


Telefón, tablet, navigácia, hudobný prehrávač... Počas niekoľko hodinovej cesty autom chceme mať k dispozícii svoju elektroniku. Zorientovať sa v tom, kadiaľ ísť a kde odbočiť, mať prehľad o ID volajúceho, alebo napríklad počúvať obľúbené pesničky. Všetko budete mať pod palcom s využitím univerzálneho držiaka do auta od značky Omega.


Držiak v klasickej čiernej úprave umiestníte na palubnú dosku auta, alebo ho prísavkou pripevníte na čelné sklo. Prispôsobivá pružina s veľkým rozsahom umožní držiak otvoriť do požadovanej vzdialenosti tak, aby ste doň dali prístroj svojich rozmerov. Je jedno, či vlastníte navigáciu s 4" displejom alebo telefón s 5,5" obrazovkou. Do držiaka ich umiestníte obidva rovnako ľahko i bezpečne.

Držák na mobil Omega Fiesta Car Holder

Telefon, tablet, navigace, hudební přehrávač... Během vícehodinové cesty autem chceme mít k dispozici svou elektroniku. Zorientovat se v tom, kudy jet a kde odbočit, mít přehled o ID volajícího, nebo třeba poslouchat oblíbené písničky. Všechno budete mít pod palcem s využitím univerzálního držáku do auta od značky Omega.

Držák v klasickém černém provedení umístíte na palubní desku auta, nebo jej přísavkou připevníte k čelnímu sklu. Přizpůsobivá pružina s velkým rozsahem umožní držák otevřít do požadované vzdálenosti tak, abyste do něj dali přístroj svých rozměrů. Je jedno, jestli vlastníte navigaci s 4" displejem nebo telefon s 5,5" obrazovkou. Do držáku je umístíte oba stejně snadno i bezpečně.

  • univerzální držák do auta
  • umístění na sklo nebo na palubní desku

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 410348
Ďalšie parametre
na palubnú dosku, na sklo
Typ pre GSM
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 6.3 cm
Výška výrobku 11.4 cm
Hĺbka výrobku 6.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.0 cm
Výška balenia 14.5 cm
Hĺbka balenia 6.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací