Držiak na mobil Celly FLEX14 univerzal (FLEX14)

Výrobca: Celly , Kategória: Držiaky pre mobily
Kód tovaru: CELFLEX14

Držák na mobil Celly FLEX14 univerzal na sklo

Celly FLEX14 je univerzální držák pro mobilní telefony do auta. Jedná se o další držák z velmi oblíbené řady FLEX. Držák lze roztáhnout až...

Zistiť dostupnosť

Celly FLEX14, čierna


Univerzálny držiak na váš mobilný telefón vám umožní mať svoj smartfón po ruke, ak pritom budete potrebovať riadiť auto. Vďaka držiaku Celly FLEX14 bude váš telefón vždy na očiach a vy tak nielen že budete môcť využívať GPS mapy, ale budete tiež vždy na príjme pre prípadné hovory.


Držiak je vybavený extrémne silnou prísavkou, pomocou ktorej ho pripevníte na čelné sklo. Držiak je určený pre smartfóny so šírkou až 90 mm, takže sa do neho pohodlne vojde väčšina prístrojov a napríklad aj šesťpalcový phablet.

Držák na mobil Celly FLEX14 univerzal na sklo

Celly FLEX14 je univerzální držák pro mobilní telefony do auta. Jedná se o další držák z velmi oblíbené řady FLEX. Držák lze roztáhnout až do velikosti 90 mm. Minimální rozpětí je 54mm. Přichycení je díky 8 cm dlouhému ramenu na sklo velmi snadné. Je možné jej díky adesivnímu disku přichytit i na palubní desku. Úchyty jsou opatřeny jemným umělým potahem a tak je přístroj velmi pevně sevřen a zároveň mu nehrozí poškrábání. Jedná se o velmi chytře řešený držák. Jak je již u italské značky Celly zvykem, tak i FLEX14 je vyroben z kvalitního materiálu.

Vlastnosti:

  • Vyrobeno z kvalitního materiálu
  • Flexibilní rameno dlouhé 8 cm
  • Držák je plně otočný o 360 stupňů
  • Použitelný pro telefony až do 9 cm
  • Uchycený na přední sklo nebo na palubní desku

Záruka 24 mesiacov
Partnumber FLEX14
Ďalšie parametre
na sklo
Typ pre GSM
bezdrôtové nabíjanie Nie
Maximálna šírka zariadenia (cm) 9
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 8.0 cm
Výška balenia 17.5 cm
Hĺbka balenia 10.5 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací